Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.280
Cevap
102
Favori
1.311.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç beyaz fluence gormedim ama çok şık durduğundan eminim. Bu aracın rengi siyah ve beyaz bence. Diğer renkler biraz basit duruyor. Allah kazasız belasiz kullanmayı nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariyeron

Hiç beyaz fluence gormedim ama çok şık durduğundan eminim. Bu aracın rengi siyah ve beyaz bence. Diğer renkler biraz basit duruyor. Allah kazasız belasiz kullanmayı nasip etsin.

Teşekkürler , kazasız belasız inşallah...

Beyaz fluence inanılmaz güzel duruyor.Özellikle siyah sunroof ve cam filmi ile çok daha güzel duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariyeron

quote:

Orijinalden alıntı: msaltik
    birader, Iphone'un en son sürümü ile Omnia 2'yi bi yanyana koy. kıyaslama sitelerinde yapabiliyosun, bunu biliyosun. Bi bak bakalım hangisi üstün. Konu ihtiyaç meselesi değil. 3G adı ile satılan "telefon" da nasıl ön kamera olmaz. Araba alırken ön farların verilmemesi gibi bi durum. Ama siz bu kafayla, yok yaa ben gündüzleri kullanıyorum ztn, ne gerek var ki diyeceksiniz.

Arkadasım saka gibisin :) peki bir şey demiyorum. Doğrudur, senin kullandığın her şey bizim kullandıklarımızdan daha iyi. Akıl edemiyoruz çünkü senin kadar zeki değiliz yani ne diyim :) nasıl bir psikolojin var anlamdim ki.

valla çok zeki olmaya gerek yok ki, mal ortada

kıyas yapan inceleme sitelerinde seçiyosun, yanyana geliyo özellikler. Şunu diyosun "Allah Allaaaaaaah, bu millet niye buna para veriyor"

şu var ama bak, eğer o "telefonu" ciddi anlamda, hakkını vererek kullanıyosan problem yok. ama %80 "şekil" amaçlı taşıyor. Çünkü iphone'unu "gösteren"lerin ilk göstediği şeyler iki parmakla fotoya zoom yapma ve zippo yazılımı

herşeyin en iyisi bende diye bi iddaada bulunmadım, dediğim gibi mal ortada.

hani bu "diğer renkleri basit duruyor" tarzındaki kişisel (ki bence tamamen yanlış olan) bir görüş değil. Çok basit, yanyana koy bak. o siteleri biliyosundur mutlaka, kilo işi var zaten...

yaw bide bu muhabbete devam edecek miyiz. Dayım da iphone kullanıyo o bile hala bana bişeler ispatlama çabasında, ama geçenlerde omnia2 ile birkaç soru sordu bana. Heralde onun da geçiş zamanı yakındır

Senceru, hayırlı olsun aracın. bütün paketleri de almışsın maaşallah, kazasız belasız sürüşler...
  • @msaltik

Öyle oldu valla , sağolasın...
  • Senceru hayırlı olsun araban beyaz gerçektende iyi bir tercih olmuş arkadaşlar radyo anteniyle ilgili bahsettiğim gibi köpekbalığı sırtı antenle değiştiren oldumu fluence kataloğunda(bayilerdeki) son sayfalarda külbeji renkteki araçta araç ölçülerini göstermişler o resimlerde sanırım bahsettiğim antenden takılı araçta lagunada da vardı gerçi otomatik araç yıkatmıyorsak problemolmaz ama aracın havasına hava katar diye düşünüyorumbu değişiklik sağlıklıysa malum antenler biraz eski moda kalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkacal

Senceru hayırlı olsun araban beyaz gerçektende iyi bir tercih olmuş arkadaşlar radyo anteniyle ilgili bahsettiğim gibi köpekbalığı sırtı antenle değiştiren oldumu fluence kataloğunda(bayilerdeki) son sayfalarda külbeji renkteki araçta araç ölçülerini göstermişler o resimlerde sanırım bahsettiğim antenden takılı araçta lagunada da vardı gerçi otomatik araç yıkatmıyorsak problemolmaz ama aracın havasına hava katar diye düşünüyorumbu değişiklik sağlıklıysa malum antenler biraz eski moda kalmış

ben bilmiyodum o anteni, acaba çekim kalitesini artırır mı bu? bazı bölgelerde hışırtılı oluyor. Gerçi o bölgeler ölü bölge gibidir, kendimi bildim bileli oralar problemlidir...
  • @nkacal

Teşekkürler , beyaz için çok mücadele ettim sonunda aldırdım valla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

@nkacal

dün eşimle yolda beyaz gördük, ben beyaz sevmem normalde, ama güzel görünüyodu gerçekten. Kül beji vardı, onu pek beğenemedik yolda. Ben halbuki onu da koymuştum listeme. İyiki kumsal beji almışız dedik. Tabi göreceli kavramlar... Siyahı yine beğenmedik Duman gri yine daha imanlı
  • hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
    quote:

Renault Fluence Privelege 1.6 , Manuel - Premium Paket + Elektrikli Açılır Tavan + 17" Jant + Navigasyon - Beyaz Renk

Aracı aldık gerçekten iyi bir fiyata.Hayırlısı olsun , kazasız belasız kullanalım inşallah..

Haftaya salı teslim.

• senceru hayırlı olsun kazasız belasız inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: msaltik

quote:

@nkacal

dün eşimle yolda beyaz gördük, ben beyaz sevmem normalde, ama güzel görünüyodu gerçekten. Kül beji vardı, onu pek beğenemedik yolda. Ben halbuki onu da koymuştum listeme. İyiki kumsal beji almışız dedik. Tabi göreceli kavramlar... Siyahı yine beğenmedik Duman gri yine daha imanlı

Çok yakışıyor gerçekten beyaz , bakalım bir gelsinde aracımız...

Teşekkürler NIGHTBOY...
  • bu resimdeki mevcut orjinal anten değil sanırım, bahsettiğim anten tipi belki yurtdışı donanımında mevcuttur

• SENCERU donanımhaber kartalları logonu yeni gördüm bizim gibi beşiktaşlılara da siyah ve beyaz renkler yakışır zaten değilmi ben de yarın alıyorum aracı inşallah cümlemize kazasız belasız hayırlısıyla kullanmak nasip olur
  • dün o antenden bi BMW'nin üstünde gördüm. hani görünümünden ve şu takılmama avantajından çok, varsa başarısı beni ilgilendiriyor
  • fluence in samsung markasıyla satılan tipinde bahsettiğim antenlerden takmışlar

• güzel araba güzel
  • buda farklı bir resim
  • işte resim2
  • resim yükleyemiyorum nedense kusura bakmayın ama renault.com sitesinde samsung motor sm3 te detaylı resimler var

• quote:

Orijinalden alıntı: nkacal

SENCERU donanımhaber kartalları logonu yeni gördüm bizim gibi beşiktaşlılara da siyah ve beyaz renkler yakışır zaten değilmi ben de yarın alıyorum aracı inşallah cümlemize kazasız belasız hayırlısıyla kullanmak nasip olur

Kesinlikle nkacal...

Kartal gibi süzülürüz artık yolda...
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.