Şimdi Ara

STEAM ile ilgili... Bilgileri olan. Kuruldupğu halde PC de açılmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bende steam yüklü ve 3 orjinal oyunum var. Dün akşam oynadım en son ama bu gün steam i açmak istediğimde görev yönetici - işlemler kısmında görebiliyorum ama ben ulaşamıyorum yani açılmıyor steam. Anlamadım gitti neden böyle oluyor. Bir bilginiz varsa, veya çözüm hakkında bilgi lütfen yardımlarınızı bekliyorum yoksa fıttıracam

• Steami baştan kur. Ama silmeden. Tekrardan eski dosyaların üzerine kur. Düzelir muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeRo-34

Steami baştan kur. Ama silmeden. Tekrardan eski dosyaların üzerine kur. Düzelir muhtemelen.

Onuda denedim. Repeair yaptım yani. Sonra sildim de tekrar kurdum oyunlarımda gitti hala aynı hala aynı :S
  • Kafayı yiyecem ya. Olmuyor hala. Görev yönetici işlemlerden görebiliyorum ama steam açılmıyor çıldıracam ya
  • zehir eder icine.zor durum allah yardım etsin.
  • Dur bi sakin.

Görev yöneticisinden steam i kapa. Hatta sen pc yi yeniden başlat , steam hiç açılmasın. Steam klasörü içindeki clientregistry.blol dosyasını silip bida açmayı dene steam i.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeRo-34

Dur bi sakin.

Görev yöneticisinden steam i kapa. Hatta sen pc yi yeniden başlat , steam hiç açılmasın. Steam klasörü içindeki clientregistry.blol dosyasını silip bida açmayı dene steam i.

İçinde " clientregistry.blol " adlı dosya yok.

Buldum dur ClientRegistry.blob doğrusu imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bolu Beyi -- 25 Kasım 2009; 14:25:45 >
  • Sildim tekrar bastım steam'e. Updating yaptı. Bittiğinde kapandı. Masaüsütnden tekrar bastım açılmadı yine . Bu iş formata kadar gidecek gibi Oyunların STEAMBACKUP diyorum onada cvp vermiyor.

STEAM ile ilgili... Bilgileri olan. Kuruldupğu halde PC de açılmıyor.

• İnşallah çözülür kardeşim. Allah yardımcın olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzzz

İnşallah çözülür kardeşim. Allah yardımcın olsun.

eyw. sağol arkadaşım.
  • işte aynı sorun ya ben format attım yine düzelmedi acaba çözüm yolu nedir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mermer_sener

işte aynı sorun ya ben format attım yine düzelmedi acaba çözüm yolu nedir..

Şu an yine yaşıyorum sorunu.... Çözüm yolunu bulamadım. Format attım, diğer sitelerde söylenen herşey yaptım ama olmadı. Bu gidişte steam e mesaj atacam...
  • Garip.
    YourUninstaller gibi bir programla kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilirsin.

Küçük bir not: Oyun backup'larının çalışması için tüm dosyaların eksiksiz olarak Steam/Backups klasörünün içinde olması gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pentacle*

Garip.
    YourUninstaller gibi bir programla kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilirsin.

Küçük bir not: Oyun backup'larının çalışması için tüm dosyaların eksiksiz olarak Steam/Backups klasörünün içinde olması gerek.

Anladım arkadaşım. Zaten YourUninstaller programını kullanıyorum. Onunla kaldım yok olmuyor. Steam'i kuruyorum 7 tane oyunum var. Steam backup diyorum kurmuyor. Napacam bilmiyorum.

@EstrEmO

Arkadaşım mesaj mı atmak demek istiyorsun? Bu gidişte dediğim gibi mesaj atacam. 1 hafta oldu ya :S Fıttıracam.
  • Sorun çözülemedi arkadaşlar halen Bilgisi olan yok mu hiç bu konuda. Napacaz bilmiyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.