DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Pharmaton-One A Day Maximum
38
Cevap
0
Favori
25.286
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Pharmaton-One A Day Maximum
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1239 Mesaj
      24 Kasım 2009 19:52:45
      arkadaşlar bu iki multivitamin desteğindne birini kullanmak istiyorum (üniversite sınavına giriş,dinç kalma,enerji verme vs vs vs ).amma velakin acaba bu ürünler kilo aldırırmı onu merak ediyorumdaha önce supradyn energy kullanıyordum pek bi fark olmadı enerji vermede falan varmı kullanan falan ?

Izmir University Of Economics - Logistic Management
    • Yarbay
      7476 Mesaj
      24 Kasım 2009 22:20:56
      Kilo aldırmazlar!
      Pharmaton iyidir! One A day Maximum'un içerdiği maddeler biraz yüksekçe! 2 günde bir kullanmak uygun olabilir.

GENS UNA SUMUS
    • Binbaşı
      1239 Mesaj
      25 Kasım 2009 00:13:22
      hocam pharmatonda 30 tablet one a day de 60 tablet var fiyatlarıda 39 ytl hani az buz değil one a day almak daha mantıklı gibi ama tek merakım fayda gösterirmi?

• Yüzbaşı
      770 Mesaj
      25 Kasım 2009 09:12:35
      one a day kadar berbat bir multivitamin yok. Git supradyn al fiyat performans olarak bari

• Binbaşı
      1239 Mesaj
      25 Kasım 2009 16:11:33
      hocam supradyn vede suda eriyen energy de kullandım fakat bir yararını görmedim placebo gibi geldi o yüzden one a day i sordum

• Yüzbaşı
      679 Mesaj
      25 Kasım 2009 22:46:11
      Solgar Male Multiple kullandım. Pharmatondanda daha etkili kanımca, enerji ve dinçlik konusunda. Öss dönemi kullandım ve çok memnundum.

>>>DH ELEKTRONİK KULUBÜ<<<
    • Yüzbaşı
      770 Mesaj
      26 Kasım 2009 13:17:43
      quote:

Orijinalden alıntı: drakin

hocam supradyn vede suda eriyen energy de kullandım fakat bir yararını görmedim placebo gibi geldi o yüzden one a day i sordum

inanki supradyn energy one a dayden çok daha iyidir Solgar VM2000 tavsiye edebilirim. Yalnız sırf vitamin haplarına bel bağlamamak lazım. Daha keşfedemediğimiz birsürü vitamin mineral eser element var. Bu yüzden en sağlıklısı doğal yoldan yiyerek almak Ayrıca vücutta vitamin eksikliği yoksa hiçbir yararı olmaz idrar olur gider. Pharmaton kullandım iyi geldi enerjim arttı vitaminden diyenler tamamen yanılıyorlar. Pharmatonda panax ginseng ekstresi bulunmaktadır. Bunun yerine kore ginsengi almak daha yararlı olacaktır. Sepe natural ve solgar bu ginseng işini iyi yapıyorlar. Vitaminden çok ginsenge önem vermelisiniz bence. Tabi vitamininde önemi büyüktür ama iyi beslenerek almalıyız bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kardelen G. -- 26 Kasım 2009; 13:24:09 >

• Yüzbaşı
      330 Mesaj
      01 Aralık 2009 16:10:56
      one a day kullanıyorum. psikolojikmidir nedir veya hap mı işe yaradı. sabahları bir dinç kalkıyorum akşamları mayışıp kalmıyorum. hatta uyumak için yatakta dönüp duruyorum. sürekli matematik hesabı yapasım geliyor ben çok memnun kaldım one a day dan

Yaşlanarak değil,
      Yaşayarak tecrübe kazanılır.
      Zaman insanları değil, armutları olgunlaştırır.
      Çaresiz kaldığım zamanlarda gider, bir taş ustası bulur seyrederim.
      Adam belki yüz kere vurur taşa. Ama değil kırmak, küçücük bir çatlak bile oluşturamaz.
      Sonra birden, yüzbirinci vuruşta taş ikiye ayrılıverir. İşte o zaman anlarım ki; taşı ikiye bölen o son vuruş değil, ondan öncekilerdir.
      Oben54
    • Yüzbaşı
      598 Mesaj
      01 Aralık 2009 19:41:53

quote:

Orijinalden alıntı: Oben54

one a day kullanıyorum. psikolojikmidir nedir veya hap mı işe yaradı. sabahları bir dinç kalkıyorum akşamları mayışıp kalmıyorum. hatta uyumak için yatakta dönüp duruyorum. sürekli matematik hesabı yapasım geliyor ben çok memnun kaldım one a day dan

hangisini kullanıyorsun maximum mu ?

• Er
      10 Mesaj
      01 Aralık 2009 21:58:15
      one a day maximum kullanıyorum ve cokta memnunum sanırsam bünyeye göre değişiyo

• Binbaşı
      1176 Mesaj
      08 Aralık 2009 23:45:14
      arkadaşlar bende düşünüyorum bu haplardan...açıkcası bazı psikolojik sebeplerden dolayı bünyem çok zayıfladı vsde...sorum şuki uykusuzluk yapıyormu bu haplar ?

• Yarbay
      7476 Mesaj
      09 Aralık 2009 01:14:55
      Nereden çıkıyor uykusuzluk yaa? Tam tersine One a day alınca normal 8 saat uyuyorum! Ama Maximum'unu kullanmanı tavsiye etmem, biraz fazla gelir normal yiyeceklerle aldığınla birlikte!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neommy -- 9 Aralık 2009; 1:16:49 >

GENS UNA SUMUS
    • Binbaşı
      1456 Mesaj
      24 Haziran 2010 22:11:51

• Yüzbaşı
      881 Mesaj
      26 Haziran 2010 00:23:15
      ben pharmatona yakın içerikte ama ondan cok daha zengin bi ürün olan
      now energy i kullanıyorum 90 tablet oldugundan cok ekonomık oluyor
      amerikadan BURADAN alıyorum 10 dolara
      CUN038 indirim kuponu kodu ile 5 dolara gelıyo :)
      Türkiyede vicdnsızlar 95 lira istiyolarmıs :)

Guarana (kola, kahve vb içeceklere göre 2.5 kat daha çok kafein içerir.), Yeşil Çay, Panax Ginseng, Gotu Kola, Eleuthero Sibirya Ginsengi içerir!
      * Yeni Formül!
      * Enerji için Doğal Kaynak
      * Metabolik Beslenme ve Adrenal Destek
      *Enerji veren besin ve enerjik doğal kaynaklar ile vücudunuza sağlayacak diyet maddeleri, kapsamlı bir bileşenidir. Bu formül Ephedra (Ma Huang) içermez. Bunun yerine, Guarana, Yerba Mate ve Yeşil Çay gibi doğal malzemeler kullanılmıştır.
      Supplement Facts
      Serving Size 2 Capsules
      Servings Per Container 45
      Amount Per Serving %DV
      Vitamin E (as d-alpha Tocopheryl Succinate) 15 IU 50%
      Vitamin B-1 (from Thiamine HCl) 10 mg 670%
      Riboflavin (Vitamin B-2) 10 mg 590%
      Niacin (Vitamin B-3) 25 mg 130%
      Vitamin B-6 (from Pyridoxine HCl) 10 mg 500%
      Vitamin B-12 (as Cyanocobalamin) 100 mcg 1670%
      Vitamin B-5 (from Calcium Pantothenate) 10 mg 100%
      Iodine (from Kelp) 150 mcg 100%
      Chromium (as Chromium Chelavite®) 200 mcg 170%
      Potassium (from Potassium Aspartate) 55 mg 2%
      Guarana Standardized Extract (Paullinia cupana)(Seed Extract contains 42 mg of Caffeine) 280 mg
      Green Tea Extract (Camellia sinensis) (Leaf Extract contains 8 mg of Caffeine) 200 mg
      Panax Ginseng (5% Ginsenosides) (Root) 150 mg
      Eleuthero (Eleutherococcus senticosus) (Root) 150 mg
      Rhodiola Extract (Rhodiola rosea) (Root) 100 mg
      Licorice (Glycyrrhiza glabra) (Root) 100 mg
      Gotu Kola (Centella asiatica) (Whole Plant) 100 mg
      Yerba Mate Extract (llex paraguanensis) (Leaf) (Contains 4 mg of caffeine) 50 mg
      Cayenne (Capsicum annuum) (40,000 SHU) (Fruit) 50 mg
      Alpha Lipoic Acid 25 mg
      CoQ10 10 mg
      Octacosanol (from Spinach) 30 mcg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 26 Haziran 2010; 0:29:19 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Haziran 2010 14:33:15
      hocam kargo dahil ne kadara mal oluyor....
      quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

ben pharmatona yakın içerikte ama ondan cok daha zengin bi ürün olan
      now energy i kullanıyorum 90 tablet oldugundan cok ekonomık oluyor
      amerikadan BURADAN alıyorum 10 dolara
      CUN038 indirim kuponu kodu ile 5 dolara gelıyo :)
      Türkiyede vicdnsızlar 95 lira istiyolarmıs :)

Guarana (kola, kahve vb içeceklere göre 2.5 kat daha çok kafein içerir.), Yeşil Çay, Panax Ginseng, Gotu Kola, Eleuthero Sibirya Ginsengi içerir!
      * Yeni Formül!
      * Enerji için Doğal Kaynak
      * Metabolik Beslenme ve Adrenal Destek
      *Enerji veren besin ve enerjik doğal kaynaklar ile vücudunuza sağlayacak diyet maddeleri, kapsamlı bir bileşenidir. Bu formül Ephedra (Ma Huang) içermez. Bunun yerine, Guarana, Yerba Mate ve Yeşil Çay gibi doğal malzemeler kullanılmıştır.
      Supplement Facts
      Serving Size 2 Capsules
      Servings Per Container 45
      Amount Per Serving %DV
      Vitamin E (as d-alpha Tocopheryl Succinate) 15 IU 50%
      Vitamin B-1 (from Thiamine HCl) 10 mg 670%
      Riboflavin (Vitamin B-2) 10 mg 590%
      Niacin (Vitamin B-3) 25 mg 130%
      Vitamin B-6 (from Pyridoxine HCl) 10 mg 500%
      Vitamin B-12 (as Cyanocobalamin) 100 mcg 1670%
      Vitamin B-5 (from Calcium Pantothenate) 10 mg 100%
      Iodine (from Kelp) 150 mcg 100%
      Chromium (as Chromium Chelavite®) 200 mcg 170%
      Potassium (from Potassium Aspartate) 55 mg 2%
      Guarana Standardized Extract (Paullinia cupana)(Seed Extract contains 42 mg of Caffeine) 280 mg
      Green Tea Extract (Camellia sinensis) (Leaf Extract contains 8 mg of Caffeine) 200 mg
      Panax Ginseng (5% Ginsenosides) (Root) 150 mg
      Eleuthero (Eleutherococcus senticosus) (Root) 150 mg
      Rhodiola Extract (Rhodiola rosea) (Root) 100 mg
      Licorice (Glycyrrhiza glabra) (Root) 100 mg
      Gotu Kola (Centella asiatica) (Whole Plant) 100 mg
      Yerba Mate Extract (llex paraguanensis) (Leaf) (Contains 4 mg of caffeine) 50 mg
      Cayenne (Capsicum annuum) (40,000 SHU) (Fruit) 50 mg
      Alpha Lipoic Acid 25 mg
      CoQ10 10 mg
      Octacosanol (from Spinach) 30 mcg

• Yüzbaşı
      881 Mesaj
      26 Haziran 2010 16:10:34
      10 dolar kargo 10 dolar urun suan
      5 dolarda bu ındrım kodu ıle 15 dolara gelıyo...

aralıkta ve hazıranda kargo %50 ındırım yapıyolar bu ara bende bol bol aldım :)

3 gun ıcınde dhl kargo getırıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 26 Haziran 2010; 16:15:21 >

• Yüzbaşı
      598 Mesaj
      07 Temmuz 2010 17:44:11
      now energy'de farkı hissedebiliyormusun

• Yüzbaşı
      881 Mesaj
      07 Temmuz 2010 22:41:01
      kullanmadıgımda evet cok barız yorgun bıtkın hıssedıyorum kendımı
      kullandıgımda notr.

• Binbaşı
      1961 Mesaj
      06 Ocak 2011 16:55:39
      amerikadan gelen urunlerin peki saglık baakanlıgı izinleri varmı .. bir sorun olurmu kullanırsak.. ayrıca içerigindeki maddeler bitkisel mi hayvansal mı .. yani helallik acısından soruyorum

• İnsan vav şeklinde doğar, bir ara doğrulunca kendini elif sanır.
    • İnsan iki büklüm yaşar, oysa en doğru olduğu gün ölmüştür.
    • Kulluğun manası vavdadır, elif uluhiyetin ve ehadiyetin simgesidir.
    • O yüzden Lafz-ı ilahi elifle başlar.
    • Elif kainatın anahtarıdır, vav kainattır.
    • Yarbay
      3009 Mesaj
      06 Ocak 2011 17:01:20
      yeni bir konu açmak istemedim arkadaşlar.

umarım banada yardımcı olursunuz..

şuanda öğün sayımı 5-6 yaparak yediklerimede dikkat ederek diyet yapmaktayım .

önümüzdeki günlerde spora da başlayacağım ( yada günde en az 1 saat koşu veya yürüyüş yapacağım )

bu sebepten dolayı günlük ihtiyacımı karşılayacak soft bir vitamin ilacı tavsiyesi istiyorum .

özellikle B vitaminleri içeren. ( neden dediysem sanırım bünyenin çok ihtiyacı var. diyette ruhsal çöküntüyü engellediğini duymuştum.

şimdiden teşşekürler ..

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR
    • iOS Beta Kullanıcısı
      2497 Mesaj
      06 Ocak 2011 18:46:58
      benim erkenden uykum geliyo. Beslenmem güzel ama sorunum ne bilmiyorum :S ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      881 Mesaj
      06 Ocak 2011 18:52:11

quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

amerikadan gelen urunlerin peki saglık baakanlıgı izinleri varmı .. bir sorun olurmu kullanırsak.. ayrıca içerigindeki maddeler bitkisel mi hayvansal mı .. yani helallik acısından soruyorum

Ordakı ılıglı kurulusca ızınlerı var
      bızım tarım koyıslerı bakanlıgıbakıyo burda o ıslere
      cok daha guvenılırler

bıtkısel

helal olması ıcın vcaps veya kosher yazılıları tercıh edın
      bunların kapsullerındede hayvansal urun kullanılmamıs oluyor

• Binbaşı
      1961 Mesaj
      07 Ocak 2011 09:48:09
      bu sizin aldıgunuz urunde peki varmı hayvansal içerikli besinler. helal mı

• Yarbay
      3009 Mesaj
      07 Ocak 2011 15:22:40

quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

yeni bir konu açmak istemedim arkadaşlar.

umarım banada yardımcı olursunuz..

şuanda öğün sayımı 5-6 yaparak yediklerimede dikkat ederek diyet yapmaktayım .

önümüzdeki günlerde spora da başlayacağım ( yada günde en az 1 saat koşu veya yürüyüş yapacağım )

bu sebepten dolayı günlük ihtiyacımı karşılayacak soft bir vitamin ilacı tavsiyesi istiyorum .

özellikle B vitaminleri içeren. ( neden dediysem sanırım bünyenin çok ihtiyacı var. diyette ruhsal çöküntüyü engellediğini duymuştum.

şimdiden teşşekürler ..

arkadaşlar yukarıdaki soruma cevap verebilecek var mı ??

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR
    • Yüzbaşı
      881 Mesaj
      07 Ocak 2011 15:47:15
      quote:

bu sizin aldıgunuz urunde peki varmı hayvansal içerikli besinler. helal mı

hayvansal besın yoktu
      ama atık bir cazıbesi kalmadı
      8 dolara gonderen sıte turkıyeye gonderımı durdurdu
      turkıyede suan 90 lıra cıvarı satılıyo o fıyatada hıc cazıp degıl :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 7 Ocak 2011; 15:48:25 >

• Binbaşı
      1456 Mesaj
      30 Mart 2011 22:46:00

quote:

Orijinalden alıntı: Kardelen G.

Alıntıları Göster

inanki supradyn energy one a dayden çok daha iyidir Solgar VM2000 tavsiye edebilirim. Yalnız sırf vitamin haplarına bel bağlamamak lazım. Daha keşfedemediğimiz birsürü vitamin mineral eser element var. Bu yüzden en sağlıklısı doğal yoldan yiyerek almak Ayrıca vücutta vitamin eksikliği yoksa hiçbir yararı olmaz idrar olur gider. Pharmaton kullandım iyi geldi enerjim arttı vitaminden diyenler tamamen yanılıyorlar. Pharmatonda panax ginseng ekstresi bulunmaktadır. Bunun yerine kore ginsengi almak daha yararlı olacaktır. Sepe natural ve solgar bu ginseng işini iyi yapıyorlar. Vitaminden çok ginsenge önem vermelisiniz bence. Tabi vitamininde önemi büyüktür ama iyi beslenerek almalıyız bunu.

Pharmaton beni cin gibi yapıyor zihinsel olarak şimdi olay tamamen Giseng galiba çünkü gayet iyi besleniyorum. Eczacıda Ginsengin üzerine bastı.

Solgar ginseng mi alalım şefim?

• Yarbay
      9207 Mesaj
      01 Nisan 2011 08:14:42
      Ben 4 sene falan önce sınavlara hazırlanırken sabahları bir kapsül ginseng + 1 tatlı kaşığı doğal bal takviyesi alıyordum zihni çok iyi açıyordu, okuduğumu anlıyordum.
      Ayrıca iyi bir omega-3 balık yağı takviyesinin de günlük olarak alınması çok önemli.

• Binbaşı
      1961 Mesaj
      01 Nisan 2011 09:10:35
      en iyisi gene ginseng alın ampul seklinde sıvı olarak satılanlar cok daha cabuk etkili olur..

• Yarbay
      9207 Mesaj
      01 Nisan 2011 12:32:30
      Yukarıda yazdıklarımın yanı sıra eğer yeşil gıdalar ve meyvelerle pek aranız yoksa sıradan bir multivitamin ile de desteklenebilir.
      Ginseng'i ayrı alıp kullanmak daha mantıklı.

• Yarbay
      3670 Mesaj
      06 Haziran 2011 21:17:39
      arkadaşlar benimde kafam karıştı ya, en son pharmaton suda eriyen tablet kullandım ürün fena değildi. mesela one a day maximuma çok dandik diyenler var artık psikolojikmidir nedir pharmatondan önce one a day maximum kullanmıştım çok faydasını gördüm. beni ciddi anlamda zinde tutuyordu ama acaba daha iyisi varmıdır diye arayış içerisindeyim solgar vm2000 nasıldır acaba değer ve etki olarak one a day maximum ile kıstas yapabilirmi iki ürünüde kullananlar? Veya önerebileceğiniz bunların üzerindede vitamin varsa önerebilirsiniz

Bir Kere Girerseniz, Bir Daha Asla Geri Dönemezsiniz...
    • Yarbay
      4157 Mesaj
      07 Haziran 2011 21:50:41

quote:

Orijinalden alıntı: pape

arkadaşlar benimde kafam karıştı ya, en son pharmaton suda eriyen tablet kullandım ürün fena değildi. mesela one a day maximuma çok dandik diyenler var artık psikolojikmidir nedir pharmatondan önce one a day maximum kullanmıştım çok faydasını gördüm. beni ciddi anlamda zinde tutuyordu ama acaba daha iyisi varmıdır diye arayış içerisindeyim solgar vm2000 nasıldır acaba değer ve etki olarak one a day maximum ile kıstas yapabilirmi iki ürünüde kullananlar? Veya önerebileceğiniz bunların üzerindede vitamin varsa önerebilirsiniz

Vitaminlerin hoplatıp zıplattığı sanısı şehir efsanesinden bir şey değil, hatta birine "al kullan şunu dediğim" zaman "duvara tırmanmayayım" gibi salakça cevaplarla karşılaşıyorum. işin özü plasebo tabi. One a day normal biri için yeterli gelir bir sporcu için dandiktir, solgar normal birine ağır gelir pahalı bir idrarı ve alerjisi olur, sporcu için idealdir.

• Binbaşı
      1611 Mesaj
      07 Haziran 2011 23:22:23

quote:

Orijinalden alıntı: VIKING

Alıntıları Göster

Vitaminlerin hoplatıp zıplattığı sanısı şehir efsanesinden bir şey değil, hatta birine "al kullan şunu dediğim" zaman "duvara tırmanmayayım" gibi salakça cevaplarla karşılaşıyorum. işin özü plasebo tabi. One a day normal biri için yeterli gelir bir sporcu için dandiktir, solgar normal birine ağır gelir pahalı bir idrarı ve alerjisi olur, sporcu için idealdir.

aynen hocam bu ürünlere hoplatıyo zıplatıyo diyorlarya ne kadar bilgisizler animal pump kullanıyorum kutuyu yarıladım sitede yazanların hiç biri olmadı ağırlıklarım hafiften arttı o kadar yarında nanox9 sipariş ettm bakalım oysaki ne umutlarla almştm

Steam : Arhpositif
      Game Center :burak_eskikara@hotmail.com
    • Yarbay
      3670 Mesaj
      08 Haziran 2011 17:34:45
      yok duvara tırmandırmaz dediğin gibi neticede ama insanın gerçekten kendisini iyi hissetmesini sağlıyor en azından. mesela ben pharmaton ve one a day i kullanırken gün içerisindeki uykusuzluk, bitkinlik-bezginlik hali bende ortadan kalkıyordu. ona istinaden acaba kendimi daha da iyi hissetmemi sağlayacak bir vitamin takiviyesi varmı diye sormak istemiştim pharmaton ve one a day maximum u kullanan biri olarak solgar vm2000 aldım, birde bunu deneyelim en azından

Bugün kullanmaya başladım, şöyle birkaç gün daha kullanayım ürünü merak eden ve kullanmak isteyen arkadaşlar için kendi görüşümü paylaşırım
      quote:

Orijinalden alıntı: VIKING

Alıntıları Göster

Bir Kere Girerseniz, Bir Daha Asla Geri Dönemezsiniz...
    • iOS Beta Kullanıcısı
      2497 Mesaj
      08 Haziran 2011 19:00:26
      bunların ^^Pharmaton-One A Day Maximum^^ içerikleri neler acaba?

• Binbaşı
      1961 Mesaj
      31 Mart 2012 02:40:27
      iherb.com hala gondermiyormu Turkiyeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 31 Mart 2012; 2:43:21 >

• Yüzbaşı
      881 Mesaj
      31 Mart 2012 10:40:04
      quote:

iherb.com hala gondermiyormu Turkiyeye

göndermiyor
      yasak devam ettıgı ıcın gondersede bırseye yaramaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 31 Mart 2012; 11:50:30 >

• Binbaşı
      1961 Mesaj
      31 Mart 2012 14:26:19
      quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

Alıntıları Göster

göndermiyor
      yasak devam ettıgı ıcın gondersede bırseye yaramaz

peki ebay uzerinden alsak nasıl olur o zamanda gumrukten geri gider mi acaba
      bu arada pharmaton ile now energy arasnda ne gibi farklar var acaba? hangisi daha etkili sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 31 Mart 2012; 14:39:02 >

• Yüzbaşı
      881 Mesaj
      31 Mart 2012 16:39:04
      quote:

Alıntıları Göster

peki ebay uzerinden alsak nasıl olur o zamanda gumrukten geri gider mi acaba
      bu arada pharmaton ile now energy arasnda ne gibi farklar var acaba? hangisi daha etkili sizce

gecmiyor besin destek vitamin kozmetik vs vs...
      o is biteli 2 yıl oluyor neredeyse :(

pharmaton bircok vitamin + ginseng

energy now kafein + sinefrin

now energy multivitamin + ginseng türleri + yukarıdakı bircok sey

alakaları yok
      ama hakkında pek konusmayada gerek yok
      nasıl olsa bulunmuyor turkıyede
      yurtdısındanda alınamıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 31 Mart 2012; 16:48:27 >

• Çavuş
      95 Mesaj
      27 Nisan 2015 12:28:14
      Arkadaşlar koşu performansımın artması için Nutraxin BioPower adlı ürünü kullanmayı düşünüyorum Pharmaton ve diğer enerji ürünlerini kullanmış olan arkadaşların tavsiyesi ne olur yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Pharmaton-One A Day Maximum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.