Şimdi Ara

HACKING is not a CRIME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yani türkçe meali Hacking(çeviremedim) suç değildir. peki nedir?? geçen gün bi kanalda izledim tüm dünyadan hackerlar toplanmış bide bu başlıktaki sloganları var. ben haberin sonuna yetişebildim ve gerçekten hiçbir anlam veremedim bu söylemlerine. yani nasıl suç değildir, birinin kredi kartı şifresini ele geçirmek, emek verilmiş bi siteyi hacklemek, bi insanın bilgisayarına girip bilgilerinin çalmak suç değilse suç nedir acaba?? yani bu adamlar zenginlerin kredi kartlarını hackleyip fakirlere mi yardım ediyolar? ben haberi izleyemedim izleyenler varsa onların bunu nasıl söyleyebildiğini bana açıklarsa sevinirim. ayrıca bu konudaki görüşlerinizide merak ediyorum.

• NASIL HACKER OLUNUR adlı yazıyı okursanız hacker ve lamer arasındaki farkı görebilirsiniz. Ama bahsettiğiniz programda hangi hackerlardan bahsedildiğini bilmiyorum. Ama bildiğim bir şey var: o da çoğu hacker, su anda guvenlik firmaları için çalışan ve güvenlik açıklarını bulup tedbir alınmasına yardımcı olan kişilerdir.. Ya da insanlardan hiçbirşey saklanmamalı diyerek hükümetlerin planlarını falan ele geçirmeye çalışanlar.. İnternetten prorat, ip scanner falan indirip milletin bilgisayarını ele geçirmeye çalışan, sonra da ben heykırım diyen 12-16 yaş arası çocuklar değil..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.