Şimdi Ara

125 nci Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Safranbolu/ KARABÜK (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
5
Favori
159.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR SALI AKSAMI SAFRANBOLUYA düstüm gelkiyorummm nasıl acemi bilrligi güzel miii ama ben müzisyenimmm jandarma yazıyorrrr meslek edine bilirmiyimmmm yazılarınızı okuyuncaaa birazzzz üzüldüm HALBÜKÜ ÇOOOOOOOOK SEWİNMİŞTİMM AMAAA DEGİL MİSS NE YAPALIMMMM
  • quote:

Orijinalden alıntı: burocker86

quote:

Orijinalden alıntı: trakia_

quote:

Orijinalden alıntı: fevziçakmak

Az önce kardeşim şubeden geldi Karabük-Safranbolu'ya gidiyorum deyince ailecek bi sevindik hepimiz iyi bi yer olduğunu düşündük ama bütün yorumları okuduktan sonra aha şimdi kardeşim s...tı dedim :)) Allah sabır versin 92/2'lere hayırlı tezkereler.

Fevzi Bey moralinizi bozmak istemem ama Allah yardımcısı olsun..Ben kısa dönem olarak yaptım ve orada misafir olarak 1 ay kadar kalmıştık..Oraya gidenlerin hallerini gördüğümde içim parçalanmıştı.Oradan batıya pek giden olmuyor diye biliyorum.Hepsi doğuda tim olmak üzere eğitiliyorlar ve %90'ı sınır karakollarına dağıtılıyorlar.Hayırlı tezkereler inşallah....

337 ksd misin?

Evet 337kd.Ama asıl benim Karabük il Jandarmaydı 155 kişi gidince yer olmadığından acemi birliği için Safranboluda kalmıştık.Sonrasında da dağıtıldık benim askerlik Karabük'ün ilçesi Yenice'de devam etti.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fevziçakmak

Az önce kardeşim şubeden geldi Karabük-Safranbolu'ya gidiyorum deyince ailecek bi sevindik hepimiz iyi bi yer olduğunu düşündük ama bütün yorumları okuduktan sonra aha şimdi kardeşim s...tı dedim :)) Allah sabır versin 92/2'lere hayırlı tezkereler.

Fevzi Bey moralinizi bozmak istemem ama Allah yardımcısı olsun..Ben kısa dönem olarak yaptım ve orada misafir olarak 1 ay kadar kalmıştık..Oraya gidenlerin hallerini gördüğümde içim parçalanmıştı.Oradan batıya pek giden olmuyor diye biliyorum.Hepsi doğuda tim olmak üzere eğitiliyorlar ve %90'ı sınır karakollarına dağıtılıyorlar.Hayırlı tezkereler inşallah....

337 ksd misin?

Evet 337kd.Ama asıl benim Karabük il Jandarmaydı 155 kişi gidince yer olmadığından acemi birliği için Safranboluda kalmıştık.Sonrasında da dağıtıldık benim askerlik Karabük'ün ilçesi Yenice'de devam etti.

biliyorum siz eğitimi 1.taburda almıştınız.biz 2. taburda aldık sonra da bizi bölüklere dağıtmışlardı.
  • 82/2 olarak safranbolu 125. er eğitim alayında acemilik yaptım.

o dönem komutanımız olan Jan. Uzm. Çavuş Abdullah AÇICI diyarbakır lice de şehit düşmüş bugün öğrendim.. Allah rahmet eylesin.

Acemilik döneminde askerlerle çok uğraşmıştı benimle de tabi.. hiç iyi hatırlamam kendisini.. ama yine de işin için ölüm girince insan duygulanıyor.
  • 125'İNCİ J.EĞT.A.K.LIĞI/SAFRANBOLU/
    KARABÜK

duştum.
    92/3 gidiyorum 2 yıllık elektrik mezunuyum, B sınıf ehliyet var.ne olma ihtimalim yuksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • + kilo 88 boy 1.74
    ???cvplarınızı bekliyorum.

• ben 86/4 yaptım orda 2 yıllık muhasebe mezunuydum senın olacağın bence buyuk ıhtımaller tımlerden birinden tim çavuşu falan olursun tabı akıllı ve dık duruyosan orası 17 kışılık tım yolluyor karakollara ben munferıt gıtmıştım tıme sokmadı komutan benı çünkü zıtlaşmıştık gıcık olmuştu bana tımden çıkardı o tım batmana gitti ben tekişl olarak adıyaman besnıye gittim ılçe jandarma komutanının postası oldum 1 gun bıle nöbet tutup temızlık yapmadım hep köylerı gezdık okullara gıttık gayet guzeldı askerliğim allah yardım etsın hepinize oranın acemiliği gerçekten pistir
  • benimde aklımdan çavuşluk geçiyor.
    neyse hayırlısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: james53

benimde aklımdan çavuşluk geçiyor.
    neyse hayırlısı.

2. bölüğe düşmede
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: james53

benimde aklımdan çavuşluk geçiyor.
    neyse hayırlısı.

2. bölüğe düşmede

sadece 2 bölükmü?

• bölük komutanı değişmediyse o alyda bir asker için düşelebilecek Tek sorunlu bölük orası evet.
  • tmm anladım.
    İNŞALLAH Düşmeyiz.:-)

• arkadaşlar bende buraya düştüm 24 ağustosta teslim oluyorum başka 92/3 giden var mı ?
  • james aynı yere gidiyoruz inş. aksilik olmazda orada görüşürüz seninle :)
  • inşallah görüşürüz adım cüneyt.
    2 bölüge duşmemek sartıyla göruşelim.

• +teslim olmaya geldim demeyin.
    Birligime katılmaya geldim diyin.
    Karakola teslim olunur.
    Şimdiden ögrenmeye çalisiyorum.

• bende recep. inş. dostum bakalım gidince görücez nereye düştüğümüzü :)
  • Bende 24 agustosta safranboludayım adım kudret ıstanbul sılıvrıden gıdıcem oraya cuneyt ve recep pm olarak tel numaralarınızı yollayın ordada denk gelırız barı :)
  • bende çerkezköyden gidicem.

• ben 22 veya 23 ünde gitmeyi düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.