Şimdi Ara

İphone3g(s) blackra1n sonrası recovery mod(tethered sorunu)(GEÇİCİ JAİLBREAK-UNLOCK) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
71.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kdr07

kapanınca yeniden açıldığında tüm bilgiler gidiyormu yani yüklediğimiz uygulamalar

hayır bütün bilgiler kalıyor sadece JB istiyor...
  • hocam unlock için herhangi bir problem çıkarıyor mu
  • Hayır dostum ben unlock yaparken bir sorunla karşılaşmadım. Yani bi hata gösteriyor ama unlocku da yapıyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: reis

quote:

Orijinalden alıntı: kdr07

kapanınca yeniden açıldığında tüm bilgiler gidiyormu yani yüklediğimiz uygulamalar

hayır bütün bilgiler kalıyor sadece JB istiyor...

jb falan istemiyor evet aynı programı kullanıyorsunuz fakat boot etmeye yarıyor
  • geohot sitesinden anlatırken problem var vs.diye bir şey dememiş ama sanırım

http://iphonejtag.blogspot.com/2009/11/blacksn0w-is-live.html
  • Benim bir sorum olacak.. Cihaz 44 seri numaralı.. JB yaptıktan sonra tel kapanırsa Telefon ekranında Usb işareti çıkıyor ve itunes u açıncada restore yapmamı istiyor..

Sorum şu yukarıda okuduğum kadarıyla yanlış anlamadıysam eğer Itunes üzerinden restore yapmak yerine blackrain çalıştırsam yeterli olacak mıdır ?
  • sadece pc'ye baglayıp blackrain işlemi yapman yeterlidir.
    quote:

Orijinalden alıntı: izael

Benim bir sorum olacak.. Cihaz 44 seri numaralı.. JB yaptıktan sonra tel kapanırsa Telefon ekranında Usb işareti çıkıyor ve itunes u açıncada restore yapmamı istiyor..

Sorum şu yukarıda okuduğum kadarıyla yanlış anlamadıysam eğer Itunes üzerinden restore yapmak yerine blackrain çalıştırsam yeterli olacak mıdır ?

• Teşekkür ederim hızlı yanıt için =)
  • Nasıl yani, bu sorun ortadan kalktı mı şimdi?
  • Gercekten cok kotu bende simdi haberim oldu 1 haftadir blackra1n yuklemek icin cirmaliyoruz arkadaslarla devamli reboot giriyor bizde anlamadik neden demekki uretim haftasi ile ilgiliymis bende yurtdisindayim 44. hafta uretimi oldugunu anladim simdi desenize gitti tomtom gps yuklicektim tuh yaa xD beklicez artik buda kirilana kadar
  • benım cıhazımın serı no su 44 16 gb 3gs sorunsuz blackra1n yaptım cıhazı poweroff yapmadıgım surece hısbır sorun yok

cydıa da restart ısteyen programlar ıcın resprıng yukledım cydıadan cıkıp resprıng ıle restart edıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Stewie:.

iphone lardan birinin seri nosunun sonu 19 diğeri 35 acaba 35 olanda bi sıkıntı yaratırmı blackrain?

yardım edebilecek biri var mı?
  • arkadaşlar ben de amerikadan 3GS 16 gb sipariş verdim 3 gün içinde cihaz elime geçecek pasaport ile kayıt yaptıracağım sorum şu avea hat kullanıyorum sim kartımı takıp bu cihazı kullanmaya başlayabilirmiyim yoksa bi takım işlemler yapmak zorundamıyım??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bebeto10

arkadaşlar ben de amerikadan 3GS 16 gb sipariş verdim 3 gün içinde cihaz elime geçecek pasaport ile kayıt yaptıracağım sorum şu avea hat kullanıyorum sim kartımı takıp bu cihazı kullanmaya başlayabilirmiyim yoksa bi takım işlemler yapmak zorundamıyım??

gelecek cıhaz at&t kilitli bi cihaz olacagı icin ilk once jb yapıp sonra kilidini kırman gerekecek tabi cihazın factory unlocked degilse..
  • Peki beyler çok ilginç birşey soracağım... Şimdi büyük ihtimalle itunes kurmadan İphone bilgisayarda tanımlanamayacağı için, itunes'suz bilgisayarlardan doğru blackrain'le iphone'umuzu açamayacağız? Bu soru size garip gelebilir; ama artık heryerde bir bilgisayar var. Olur da telefona birşey olur restart atmak gerekirse elalemin bilgisayarı teorik olarak kullanılabilir. Ama tahminen itunes kullanmayacak bile olsak usb'den bilgisayarın iphone'u tanıması için itunes'un kurulu olması gerekir... Acaba itunes'suz sadece bir driver pack var mıdır iphone için! Oyle birşey olsa zaten yanımda flash bellek var hep. Flashin içinde driver pack ve blackrain taşırım...

• Bu sorun burada garantili satılan 39 hf sonrası üretilmiş factory unlocked cihazlarda da mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: allforone

Bu sorun burada garantili satılan 39 hf sonrası üretilmiş factory unlocked cihazlarda da mevcut mu?

Elbette. Asıl sorunda burda.
  • ABD den 1-2 güne kadar 3gs 16gb telefonum gelecek ve büyük ihtimalle 39 hf sonrası olacak diye tahmin ediyorum ...

Telefonumu alıp pasaport kaydını yaptıktan sonra sadece turkcell hattımı kullanabilmek için işlem yapmak istiyorum ..yinede JB yapıp bu bahsedilen sorunla karşılaşacak mıyım .. başka bir yolu yok mu sadece sim kartımı kullanabilmemin ?

Teşekkürler.
  • Maalesef bende 3 gün önce 3GS 32GB getirttim arkadaşa ama dört ve beşinci numaralar 47 aynı sorunu yaşadım artık bende arkadaşların dediği şekilde kapatmadan yaptırcam biyerde ama nerede ve ya ben yapabilirmiyi geçici kırma işlemini, şimdiden cevap için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent7834

Maalesef bende 3 gün önce 3GS 32GB getirttim arkadaşa ama dört ve beşinci numaralar 47 aynı sorunu yaşadım artık bende arkadaşların dediği şekilde kapatmadan yaptırcam biyerde ama nerede ve ya ben yapabilirmiyi geçici kırma işlemini, şimdiden cevap için teşekkürler.

forumda ya da internette aratırsan blackra1n ile 3gs unlock u anlatan konular var ve gayet kolay kendın yapabılırsın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.