Şimdi Ara

.:: Driver istekleriniz bu konuya ::. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
14
Favori
109.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tümleşik ses kartının win7 driverini realtekin sitesinden buldum.ama cipsetin win7 driverini bulamadım.
    asus ve nvidia sitelerine baktım.yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugay289

asus m2n4-sli anakartım var.
    tümleşik ses kartının win7 driverini realtekin sitesinden buldum.ama cipsetin win7 driverini bulamadım.

enteresan bi durum tüm driverleri var fakat nvidia xp için bile drivcer sunmamış download bölümünde hatta neforce4 diye bir ürün geçmiyor indirmelerde ama arama sonuçlarında nforce4 var neyse lafı uzatmadan çözüm yolları sunayım ben gigabytede nforce4 için vista 32/64 driver buldum bildiğiniz gibi vista driverlerin bir çoğu aygıt yöneticisinden tanıtılsa bile windows 7 ye uyuyor her türlü sorun yaşarsanız aygıt yöneticisinden el ile tanıtmayı deneyiniz, verdiğim driverler uymassa nforce4 hakkında link verdim o linki iyi inceleyiniz.

*vista 32 nforce 4 driver :http://europe.giga-byte.com/FileList/Driver/motherboard_driver_chipset_nvidia_vistax86.exe.exe

*Vista 64 nforce 4 driver :http://europe.giga-byte.com/FileList/Driver/motherboard_driver_chipset_nvidia_vistax64.exe.exe

*Tarayıcıya yapıştırınız.

Nvidia Tüm nforce 4 hakkında driver sayfası XP/Vista (biraz karışık) :http://www.nvidia.com/object/nforce_nf4_archive.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 15 Ocak 2010; 9:37:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

quote:

asus m2n4-sli anakartım var.

enteresan bi durum tüm driverleri var fakat nvidia xp için bile drivcer sunmamış download bölümünde hatta neforce4 diye bir ürün geçmiyor indirmelerde ama arama sonuçlarında nforce4 var neyse lafı uzatmadan çözüm yolları sunayım ben gigabytede nforce4 için vista 32/64 driver buldum bildiğiniz gibi vista driverlerin bir çoğu aygıt yöneticisinden tanıtılsa bile windows 7 ye uyuyor her türlü sorun yaşarsanız aygıt yöneticisinden el ile tanıtmayı deneyiniz, verdiğim driverler uymassa nforce4 hakkında link verdim o linki iyi inceleyiniz.

*vista 32 nforce 4 driver :http://europe.giga-byte.com/FileList/Driver/motherboard_driver_chipset_nvidia_vistax86.exe.exe

*Vista 64 nforce 4 driver :http://europe.giga-byte.com/FileList/Driver/motherboard_driver_chipset_nvidia_vistax64.exe.exe

*Tarayıcıya yapıştırınız.

Nvidia Tüm nforce 4 hakkında driver sayfası XP/Vista (biraz karışık) :http://www.nvidia.com/object/nforce_nf4_archive.html

vista driverleri asusun sitesinde var zaten sorun olucaksa win7 hiç kurmayım.

• lg w2261vp model monitorümü tanıtamadım win7 ye.gelen cd de win7 surucusu yok.websitesınden indirdim surucuyu fakat 8mb totalde.exe dosyası halınde yok.bunu aygıt yoneticisizndenmi tanıtmam lazım.birde kusura bakmassanız win7 ultimate7600 surum kullanıyorum.daha yenı yukledım ılk deneyımım xp mod veya vista mod var sanırım okudugum kadarıyla.bunları eklentı olarak kendımmı ayrıca kurmam mı gereklı? sorularımı yanlıs yerde sorduysa pardon.ama monıtor ıcın gecerlı olanın yerı burası sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: berdushpasha

lg w2261vp model monitorümü tanıtamadım win7 ye.gelen cd de win7 surucusu yok.websitesınden indirdim surucuyu fakat 8mb totalde.exe dosyası halınde yok.bunu aygıt yoneticisizndenmi tanıtmam lazım.birde kusura bakmassanız win7 ultimate7600 surum kullanıyorum.daha yenı yukledım ılk deneyımım xp mod veya vista mod var sanırım okudugum kadarıyla.bunları eklentı olarak kendımmı ayrıca kurmam mı gereklı? sorularımı yanlıs yerde sorduysa pardon.ama monıtor ıcın gecerlı olanın yerı burası sanırım

monitörü ün sürücüsünü yüklemene gerek yok ki. Önemli birşey değil bence.aygıt yöneticisinden yapabilirsin biraz önceki mesajlarda anlatım var.

• quote:

quote:

lg w2261vp

monitörü ün sürücüsünü yüklemene gerek yok ki. Önemli birşey değil bence.aygıt yöneticisinden yapabilirsin biraz önceki mesajlarda anlatım var.

ole bi takıntım var malesef herseyi buluyor denen win7bunu neden tanıyamadı ayrıca ekran kartımıda tanımadı.ugras dur.genede saol
  • quote:

quote:

quote:

lg w2261vp

ole bi takıntım var malesef herseyi buluyor denen win7bunu neden tanıyamadı ayrıca ekran kartımıda tanımadı.ugras dur.genede saol

Güncelleştirmeleri yükledinizmi ?

--------------------------------------

Monitörünün windows için sürücüsü(Drivers & Software zip li dosyayı indirin)

sürücüyü indirin > klasöre çıkartın> aygıt yöneticisinden yüklenmemiş monitörün sürücüsünü güncelleyin> klasörü göstererek el ile tanıtın sürücünüz yüklenecektir.

Diğer sorularınızı ilgili bölüme açınız burası sadece driver araştırma mesajıdır teknik konular ilgili bölümlere örn:teknik yardıma açılması gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 16 Ocak 2010; 17:57:29 >

• Merhaba;

Bir arkadaşımın notebook'una Windows 7 yükleyeceğim. Notebook modelini istedim. Modeli Casper Nirvana CPM T580-3F15. Casper'ın sürücü sayfasından baktım.

ftp://213.194.123.227/Windows7%20Suruculeri/CPM-CPO%20Serisi%20(TW8)/ bu linkte ki sürücüleri indirdim. CPM serisi... Fakat orada ekran kartı olarak GT130 M demiş. Arkadaşımınki 9600GS. Acaba doğru yer mi? DVD Suite dışında hepsini indirdim. Fakat doğru indirdiğimden emin olmak istiyorum. Daha sonra sap gibi kalmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Superdeve

Merhaba;

Bir arkadaşımın notebook'una Windows 7 yükleyeceğim. Notebook modelini istedim. Modeli Casper Nirvana CPM T580-3F15. Casper'ın sürücü sayfasından baktım.

ftp://213.194.123.227/Windows7%20Suruculeri/CPM-CPO%20Serisi%20(TW8)/ bu linkte ki sürücüleri indirdim. CPM serisi... Fakat orada ekran kartı olarak GT130 M demiş. Arkadaşımınki 9600GS. Acaba doğru yer mi? DVD Suite dışında hepsini indirdim. Fakat doğru indirdiğimden emin olmak istiyorum. Daha sonra sap gibi kalmayalım.

9600gs ekran kartınız olduğuna eminseniz notebook için nvidia ekran kartı driveriniz :
    http://uk.download.nvidia.com/Windows/195.62/195.62_notebook_winvista_win7_32bit_international_whql.exe

• Kusura bakmayın. Arkadaşım modeli yanlış yazmış. Model 9600M GS imiş. Yine aynı sürücüdür herhalde. Farklı olacağını sanmıyorum. Fakat şöyle bir nokta var. Notebook da 9600M GS iken sürücü sitesinde(verdiğim link) GT130 M diye geçiyor. Acaba sürücüleri yanlış indirmiş olabilir miyim?
  • mesajın başındada belirttiğim gibi burası driver istek mesajıdır ve sorularınızı ilgili bölümlere açınız. nvidianın öyle bir modeli yoktur ancak mobile 9xxx serisinin tüm driverini size verdim tüm 9(mobile) serisine uyar iyi seyirler .
  • Arkadaslar

Windovs 7 yukledım ama ceratıve ses kartımın surucusunu yukleyemedın ınternettede baya aradım ama bulamadım surucusunu

kendısı ana kartınmın ses surucusunu tanıdı ama ben creatıve yı kullanmak ıstıyorum

creative sound blaster live 5.1 ama 24 bit olandan degıl daha eskı olan versıyonu creatıvenın sıtesınde 24 bit var ama olmuyor tabıkı
  • baxi marka belirtmişsin fakat model belirtmemişsin o yüzden yardımcı olamıyorum .!
  • yardımcı olayım diyordum ama maşallah hayati arkadaşım tüm isteklere yetişebiliyor.. kolay gelsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: awallabilla

yardımcı olayım diyordum ama maşallah hayati arkadaşım tüm isteklere yetişebiliyor.. kolay gelsin..

valla mesajın yardımcıları var ama nerdee onarl benden geç davranıyorlar neyse kardeşim sende yardımcı olursan sevinirim, iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

baxi marka belirtmişsin fakat model belirtmemişsin o yüzden yardımcı olamıyorum .!

Kusura bakmayın yanlıs bısey dıyorsam

sound blaster live 5,1 yeterlı degılmı model ısmı bu degılmı ?

saygılarımla
  • En son soyle dıyım artık bılmezlıgıme verın secılı olanın 24 bit olmayanı baya eskı bır kart yanı

.:: Driver istekleriniz bu konuya ::.

GALİBA MODEL NUMARASI BU AMA IŞ TE OLDUGUM ICIN KARTIN UZERINDEN BAKAMIYORUM EVDE BIR DAHA TEYIT EDECEM

SB0220

.:: Driver istekleriniz bu konuya ::.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxı -- 25 Ocak 2010; 16:35:15 >

• slm benim bi sorunum Optiarc DVD RW AD-7530A frimware driver datron plc5 pcim
  • aramadığım yer kalmadı yok yok frimware driver
  • @baxi ses kartının markası : Creative Modeli : SB0220 , Driver Sürücüsühttp://ccftp.creative.com/manualdn/Drivers/Others/1926/LiveDrvUni-Pack(ENG).exe

En uygun işletim sistemi : Windows XP/Vista/Linux , windows7 desteği sadece vista driveri ile olduğunda normal exe ile tanıtamassanız içeriği bir klasöre çıkartın ve aygıt yöneticisinden el ile tanıtmayı deneyiniz !
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.