Şimdi Ara

Sevgiliye yapılabilecek ufak ama güzel süprizler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
52
Favori
765.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • git bi tane sakız al . sonra de :
    çam SAKIZI çoban armağanı
  •  Sevgiliye yapılabilecek ufak ama güzel süprizler?
    çiçek verebilirsin
  • hemen "dalga"ya vurmuşsunuz yahu Hergün süpriz yapmayacaksın tabiki. Ama arada güzel süprizler hoş olur. Neyse benim hala umudum var belki bi kaç tane fikir çıkar
  • aşkım bugun annemle doktora gittik kardiyolojiye kalbimde bi sorun varmıs rontgen cektiler kalbimde seni buldular dahada ileriye gideceksen olecekmisim de :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat_berk

seni aldatıyorum de bi anda şaşırır sonra da şaka yaptım de mutlu olur

bak şuda
    olur
    onunla bir dükkana gir sonra deki
    işte bu dükkan hepsi senin de oda tam etrafına bakarken koşarak kaç

iq?
  • değmez...
  • ya o kapsülü bende yapıcamda ne yazıcaz ki o kadar kapsüle şu int teki güzel sözlerden bi kaçtane mesela başka ne peki
  • biz 3 yıdır birlikteyiz birbirimize çoğunlukla sıradışı hediyeler vermişizdir..
    mesela ben bi ajandanın her bir sayfasına birikte resimlerimizi yapıştırıp bi yan sayfayada o günün tarihini ve o gün o resmi nerde çektiğimizi o günün bi anısını yazmıştım ve ona dair anlamlı bi söz ... mesela resim biyere giderken çekilmişse ömür boyu aynı yolda başım omzunda .. vs vs. gibi ve bunu hediye ettiğimde her satırı gözleri dolarak okudu o zamanki sevgilim şimdi nişanlım :)
    doğumgününde kocaman bir koliyi siyah yapışkanlı mat kaplıkla kapladım. kartal yuvasından akınıza gelbilcek herşeyi aldım maaliyeti yüksek olabiliyo bu hediyenin (diş fırçası,cüzdan,çakmak,kupa,bileklik,anahtarlık,tshrt,şapka,atkı,cerceve,boxer,çorap,künye vs birsürü ufak tefek lisanslı ürün) Biz beşiktalı bir çiftiz :) bunarı kutuya yerleştirdim kutu 40x55 cm çaplarında baya büyük bi kutu.. kutunun içine çok daha ufak bi kutuya süt mısır gevreği minik tüp bal tüp çokokrem çikolata şeker sakız bonibonar vs sevimli abur cuburar yerleştirdim. ve üstte kalan boşluğa bi bebek emziği :) ve bir de mektuppp üstüde minik balonlarla doldurdum şişirip.. kutuyu tuhafiyeden aldığım beyaz kalın kurdaleye bağladım ve üstünde krtasiyeden temin ettiğim bjk sticker lerını yapıstırdım sticker doğru mu yazdım emin değilim :D kocaman bi kutuyla metrobüs durağında karşılaştığımızdaki halini asla unutmam :) ve içindeki tek tek gördükten sonra boynuma atlayışını da... bu aradaa her lisanslı ufak hediye ayrı ayrı paketlenmiş durumdaydı .. bence hoş bi süpriz oldu bunu gs li yada fb li yada her hangi bi takım taraftarı arkadasımda cok rahatlıkla yapabilirler ..

• up
  • Spor bir araba , geceleri pahalı ve gözde yerlerde yemeğe çıkmalar , pahalı hediyeler.Kısacası kadınlar paralı erkekleri sever
  • quote:

Orijinalden alıntı: on_line

Spor bir araba , geceleri pahalı ve gözde yerlerde yemeğe çıkmalar , pahalı hediyeler.Kısacası kadınlar paralı erkekleri sever

teselli ediyo arkads kendini
  • guzel knu tawsiyeler icin tskler takipteym..
  • evet forumdaşlar, artık hatunumla sevgili değiliz :D nişanlandık ve düğün hazırlığı yapıyoruz.
    son kitap hazırlama olayından sonra işi ilerlettim, olayı görsel olarak hazırladım, daha doğrusu baya bi arkadaş yardımcı oldu. neyse konunun özü şu, yurtdışında olan arkadaşlarımdan yardım istedim ve "ayşe, ali seni çok seviyor" u -isimler uydurmadır- onlardan türkçe olarak söylemesini istedim. küçük bir tavsiye, eğer kaptan arkadaşınız varsa memleket olarak çok farklı yerlerdeki insanlarla hazırlamak daha güzel oluyor. neyse, yaklaşık 6 dakikalık bir video hazırlandı. ilk 2-3 dakikası yukarıdaki repliğin türkçesi ve bikaç değişik dilde söylenmesi ile geçiyor. devamında ise -hazırlayan arkadaşıma binlerce kere teşekkür ediyorum- bir animasyon var. bir küçük kız ve bir küçük çocuk, büyüyorlar evleniyorlar, çocukları oluyor falan filan. tabiki izlemenizi isterim fikir olsun diye ama özel bişey olduğu için yayın yasağı var gerçi bu olayı hazırlama kısmı kolaydı ama arkadaştan cd yi teslim almak gittiğimde tam bir rezalet oldu, cd yi alırken hatunum da gördü ama çakmadı olayı fazla allahtan.
    finalde ise, herzamanki gibi seni çok seviyorum canım bitanem vs vs vs söylemler ve mutluluk gözyaşları...
    şimdilik bu kadar. bide insan artık düşünse de bişeyler bulamıyor yav, kaynak kurudu mu nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakahin -- 10 Kasım 2011; 23:42:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: apulo

fok balıkları kadar yalnızım
  • Evet arkadaşlar sevgiliye onu mutlu edecek onu şaşırtacak ne gibi süprizler yaparsınız? Örnek olarak bir arkadaşıma sorduğumda cebimden beklemediği anda çikolata çıkarır veririm demişti :) Böyle ufak süprizler neler olabilir?

• ters orantı diye birşey var hiç bir zaman çok gerekmedikçe supriz filan yapma sen ona yaklastıkca dogası geregı kadınlar senden sogur o sana yaklasacak sen degıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: RemoteShoulder

ters orantı diye birşey var hiç bir zaman çok gerekmedikçe supriz filan yapma sen ona yaklastıkca dogası geregı kadınlar senden sogur o sana yaklasacak sen degıl

%100 haklı cok üstüne düşersen kaçar bi süre sonra sen mesafeli davran o gelsin

@kelepce

ne sapık adamsın la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackson Teller -- 17 Kasım 2009; 23:47:51 >
  • ... sürprizler?
  • Benim'O almıştık, çok severiz(dik). Son benim'O nun ısırdı yarısını, diğer yarısını bana verdi. Attım ağzıma gözlerimi kapadım yediğim en güzel benim'O ydu dedim. Basit hatta saçma bile olabilir ama çok hoşuna gitti. Fransız öpücüğü garantili

Edit:Bu sürpriz olmadı ama işe yarar kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskiekşiyazarı -- 12 Aralık 2009; 2:23:58 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.