Şimdi Ara

İzmir-Antalya otobüsle kaç saat ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
72.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hava atmak gibi olmasın ama : Her yaz 4 kere gider , gelirim

Kamilkoç ve Metro 9 saat'te götürür . Hatta 10 saat'e kadar bile çıktığı olabiliyor . Çünkü bildiğin igib Antalya'da Toros Dağları , v.s. çok engebeli . Bu yüzden yol çalışmaları oluyor ve gece aydınlatma olmadığından çok yavaş gidiyorlar ..

Edit : Nilüfer akarr + Sınırsız net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaNgOsEr -- 24 Kasım 2009; 4:53:42 >
  • İzmir'den Antalya kaç saat sürüyor ve hangi turizmi tavsiye edersiniz ?

• 6 Saat Civarı. Anadolu Turizm Tavsiye Ederim.
  • Sivil araçla 5 saatti sanırım.
  • 6-7
  • 6-7 civarı sürüyor.Nilüfer Turizmi tavsiye ederim.
  • Pamukkale ile gittim.Teknobüs denk geldi.Ne güzel yapmış adamlar yol nasıl bitti anlamadım.Gidene kadar izleyemediğim bütün filmleri izledim.Koltukların rahatlığı da cabası

Bu arada dip not : Toplu taşıma araçlarında osuranların Allah belasını vere.Bunu yapmak için insan dışı bi varlık olmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: costance

Pamukkale ile gittim.Teknobüs denk geldi.Ne güzel yapmış adamlar yol nasıl bitti anlamadım.Gidene kadar izleyemediğim bütün filmleri izledim.Koltukların rahatlığı da cabası

Bu arada dip not : Toplu taşıma araçlarında osuranların Allah belasını vere.Bunu yapmak için insan dışı bi varlık olmak lazım.

Denizliye hiç teknobüs gelmiyo yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByRock!

quote:

Pamukkale ile gittim.Teknobüs denk geldi.Ne güzel yapmış adamlar yol nasıl bitti anlamadım.Gidene kadar izleyemediğim bütün filmleri izledim.Koltukların rahatlığı da cabası

gelmez mi hiç. ben haftasonu antalyaya teknobüsle gittim...

izmir denizli 3,5 saat en fazla...

denizli antalya, korkuteli üzerinden 3 saat 45 dakika...

burdur üzerinden 4,5 saat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EpsilonKappa -- 24 Kasım 2009; 10:32:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EpsilonKappa

quote:

Orijinalden alıntı: ByRock!

quote:

gelmez mi hiç. ben haftasonu antalyaya teknobüsle gittim...

izmir denizli 3,5 saat en fazla...

denizli antalya, korkuteli üzerinden 3 saat 45 dakika...

burdur üzerinden 4,5 saat...

izmirden antalya ya 6 - 6.5 saatte varırsın yollar açık olduğu sürece. benimde tavsiyem pamukkaledir. nede olsa ege bölgesinin hakimi heleki izmir-antalya hattında en güçlü olan firmadır.

izmirden kalkış yapan antalya araçları denizliden geçiyor zaten.

• teknobüs'lerde priz mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

teknobüs'lerde priz mevcut mu?

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucxx

quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

teknobüs'lerde priz mevcut mu?

evet

110V mu 220V mu prizler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 23 Haziran 2011; 23:30:46 >
  • Konu hortlamis ancak guncellemeleri paylasmak lazim
    An itibariyle saat 20:0'de Izmir otogardan Pamukkale teknobus otobusunle hareket edip saat 02:45'de Antalya otogarina giris yaptik
    Otobusler konforlu 220 volt priz mevcut
    7 inc dokunmatik ekranlar da tv ve filmler + web tarayici ozelligi mevcut youtubeden paso klip izledim
    Bilet normalde 65 TL
    Ben iphone uygulamasindan 60 liraya aldim +2 lira eklerseniz yanmayan bilet ozelligi eklenebiliyor
    Yollar kaymak gibi olmus kac senedir izmirden antalyaya otobusle hic gelmemistim
    Pamukkalenin sundugu ikramlar kafadan 20 lira tutar
    Yeter artik dedim birsey yemiycem icmiycem muavin obeziteye baglayacak milleti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatli45 -- 24 Mayıs 2015; 3:27:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.