Şimdi Ara

BİM-20 KASIM-Bul. Mak. 120 Tablet Deterjan 16.95 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
17.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bimde 20 kasımda sınırlı stok indiriminde olacak.. ihtiyacı olana

BİM-20 KASIM-Bul. Mak. 120 Tablet Deterjan 16.95 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo_canon1 -- 15 Kasım 2009; 8:26:25 >

• yeni almıştım bir kutu 50'lik duruma göre bundan da alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelizard17 -- 17 Kasım 2009; 16:17:48 >
  •  BİM-20 KASIM-Bul. Mak. 120 Tablet Deterjan 16.95 TL
  • bu temizlik maddelerini çok kullanılmıyorsa çok almak bence akıl işi değil tarihi geçmiş detarjanların etkilerini kaybettiklerini biliyorum o yüzden 120lik tablet ancak bir yemekhane restoran gibi yerler için mantıklı ev için çok gerekli değil diye düşünüyorum
  • arkadaşlar bu detarjanın kalitesi hakkında bilgisi olan var mı yani bind nasıl bidetarjan markası ayrıca 1 kutusu en fazla bir sene gider 3 günde bir yıkatsan bulaşıkları
  • Biz sürekli bu tableti kullanıyoruz ve çok memnunuz, normalde 50 adedi 9.75 gibi bir şeydi en son aldığımda, bu daha ucuza geliyor, denk gelirsem alırım bende.Bu arada tabletler alman malı ve kalitesi oldukça iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gago

tarihi geçmiş detarjanların etkilerini kaybettiklerini biliyorum

deterjanlarda tarih aralığı olsa bile gıda gibi kısa değil, bayağı bir uzun süre olmalı ki ben deterjanlarda son kullanma tarihi diye bir şey hatırlamıyorum..

Üretim tarihi yazar ama son kullanma tarihi hiç görmedim..

Bu arada bir ara bu marka tablet deterjanın konusu açılmıştı. Pril ya da calgonit tarafından üretildiği söylenmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

tarihi geçmiş detarjanların etkilerini kaybettiklerini biliyorum

deterjanlarda tarih aralığı olsa bile gıda gibi kısa değil, bayağı bir uzun süre olmalı ki ben deterjanlarda son kullanma tarihi diye bir şey hatırlamıyorum..

Üretim tarihi yazar ama son kullanma tarihi hiç görmedim..

Bu arada bir ara bu marka tablet deterjanın konusu açılmıştı. Pril ya da calgonit tarafından üretildiği söylenmişti.

kutuda üretim yeri yazar..

• quote:

bu temizlik maddelerini çok kullanılmıyorsa çok almak bence akıl işi değil tarihi geçmiş detarjanların etkilerini kaybettiklerini biliyorum o yüzden 120lik tablet ancak bir yemekhane restoran gibi yerler için mantıklı ev için çok gerekli değil diye düşünüyorum

Valla biz evde 3 kişiyiz ve haftada 2 kere bulaşık makinesi çalışıyor. 120 tablet 60 hafta=15 ay gider. Deterjanı aldığımızda da 9 ay önce üretilmiş olsa, toplam süre 24 ay eder. 2 yıl sürede bir deterjanın bozulacağını hiç sanmıyorum.
  • Bizim makine ortalama hergün çalışıyor, uzun süredir bu markayı kullanıyoruz.Bıçakla keserek yarım tablet olarak kullanıyoruz.Gayet memnunuz.
  • aynen arkadaşlar ürünler yakın zamanda carrefourdan alış - yaptığım için biliyorum. çok iyi. ÇİF set ler belki dah ucuz oldu ( 2 li olarak ) ama k kartı varsa ve paranızda varsa alın derim.

6 lt LİK ÜRÜNLER VE MARKA OLMALARI DA AVANTAJ

KALİTELİ BAL - DETERJAN UYGUN ORTAMDA EN AZ 2-3 YIL GİDER.
  • bende kullanıyorum daha once almısdım
    gayet iyi hemde fiyatı acaip iyi olmus
  • quote:

bu temizlik maddelerini çok kullanılmıyorsa çok almak bence akıl işi değil tarihi geçmiş detarjanların etkilerini kaybettiklerini biliyorum o yüzden 120lik tablet ancak bir yemekhane restoran gibi yerler için mantıklı ev için çok gerekli değil diye düşünüyorum

sallamayın arkadaşlar deterjan bu gıda değil..
    etkilerini nasıl kaybedermiş biri anlatsın yahu..
  • benim hanım calgonit tableti beğenmiyor pril tablet kullanıyoruz. bu bind calgonitten daha iyi midir acep??
  • ben de bind active başladım. diğerlerinden hiç farkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kxlylmz

benim hanım calgonit tableti beğenmiyor pril tablet kullanıyoruz. bu bind calgonitten daha iyi midir acep??

** O kadar da değildir herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tobin Bell

quote:

sallamayın arkadaşlar deterjan bu gıda değil..
    etkilerini nasıl kaybedermiş biri anlatsın yahu..

niye sallayayım bizzat kimya mühendisinden duyduğum bir şeydi bir tek bu tableti kasetmedim misal 10kg omo şimdi o zaten 15 kgya denk geliyor 1.5 sene bunu kullanmak mantıklı değil açtın poşeti nasıl saklayacaksın fermuarlı olanları var onlar da ne kadar koruyucu belli değil o yüzden bu tabletlerin dışında koruyucu jelatin var ayrıca bind actvi pril üretiyor diye biliyorum avrupa birliği ülkelerinden birinde üretiliyordu kalite denetlemesi iyi düzeydedir

• sürekli carrefourdan calgonit set alıyordum orda da baya indirimler oluyodu ama daha 84 lüğe + 2 adet cillit bang veya 1 adet kosla oxi action ile 22 liranın altında vermedim 120 liğe 16 lira çok iyi fiyat bi de bundan denemek lazım yorumlar gayet olumlu bakıyorum
  • alman firması tarafından üretiliyor. Made in Germany
  • sampuanlarda bile 12 aydir son kullanma tarihi,ben 24 ayini doldurmusunu kullandim sacima kepek yapti
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.