DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Kokoreç satmak için fikir birliği okuyun
25
Cevap
0
Favori
6.181
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kokoreç satmak için fikir birliği okuyun
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      14 Kasım 2009 00:51:37
      şşöyle mütevazi bir kokoreç ocağıyla arab afelan 3-4 tekerlekli kaça mal olur acaba ?Tavsiyeleriniz önerileriniz.?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Kasım 2009 00:53:06
      Çiğ köfteyi aştın kokoreçmi yapacan.

Life is ours, we live it our way
      And Nothing Else Matters...

Gitarım:Ibanez RG09LTD Limited Edition White
      Nutkumun tutulmasını sağlayan adam Kobe Bryant ~ 24 MVP
      Delios
      Ailedail
      Nemesis
      14 Kasım 2009 00:54:15
      walla hocam her yer çiğköfteci olmuş kokoreççi daha az nerdeyse yok gibi ytani birinden birinde karar kılıcam donanımhaber deki arkakadaşlardan fikir alıyom daha ne olsun.?

• Yarbay
      10238 Mesaj
      14 Kasım 2009 00:55:11
      sana bi ağza burna bi kaç da kırık kemiğe malolur.çünkü o iş bile mafyanın bilmemnenin elinde.öle kafana göre alayım arabayı koyayım kokoreçi satayım yapamazsın.200 lira civarı yerine göre daha fazla temiz karı var günde..yap hesabını...

14 Kasım 2009 01:06:19
      dsotum avatarıma baksana sen gelsinde bulaşsında göreyim mafya

• Yarbay
      10238 Mesaj
      14 Kasım 2009 01:10:02
      eğer avatarındaki doğru ise polis isen daha utanç verici çünkü bu adamlar size rağmen varlar.onu da anlamış değilim ya.ben devlet başkanı veya başbakan falan olucam bve o ülkede mafya olacak.peehh...

• Binbaşı
      1376 Mesaj
      14 Kasım 2009 01:13:32

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

eğer avatarındaki doğru ise polis isen daha utanç verici çünkü bu adamlar size rağmen varlar.onu da anlamış değilim ya.ben devlet başkanı veya başbakan falan olucam bve o ülkede mafya olacak.peehh...

+1

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
    • Binbaşı
      1345 Mesaj
      14 Kasım 2009 01:20:28
      O değil de pişirilmeye hazır halde kokoreci nereden almak gerekir?

• Yarbay
      10238 Mesaj
      14 Kasım 2009 01:22:32
      eskiden sütlüceden alınıyordu şimdi öylemi bilmiyorum.

• Yarbay
      2086 Mesaj
      14 Kasım 2009 01:30:36
      bu iş tutar.ama özellikle gece çalışman gerekebilir.benim arkadaşlar gecenin ikisinde,üçünde kokoreç yemeye giderlerdi.

14 Kasım 2009 01:33:25
      ilkrinanç kardeşim bak dğünya var oldukça suç olucak okey sen başbakan olsan bu ülkede mafya kalmaz felan onlar hikaye kardeşim bugün mafya amerikasındada var japonyasındada var her yerde var dünya yaşadıkça polisde olucak suçluda olucak yaradan iyiliğide yaratmış kötülüğüde yaratmış.

mesela fahişelik dünyanın yaşı kadar eski bir olay önüüne geçilebilmişmi
      HAYIR

hırsızlık insanlık var olduğundan beri var engelenebilmişmi ?

HAYIR

aza inidrebilirsin ama tamamen yok edemezsin

her zaman tatlı para yorulmadan kazanç cazipdir.
      Mafyada bunu esas alır

• Teğmen
      159 Mesaj
      14 Kasım 2009 01:35:31
      quote:

Orijinalden alıntı: cobraFX

şşöyle mütevazi bir kokoreç ocağıyla arab afelan 3-4 tekerlekli kaça mal olur acaba ?Tavsiyeleriniz önerileriniz.?

bak burada fiyat da vermişler.

http://www.alalimsatali...KOREC_ARABASI/146647.htm

http://www.mutfakaletle...fault.asp?git=1&sayfa=65

http://tunckokorectezgahlari.com/

ne kadar çok adres varmış böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GODIVA -- 14 Kasım 2009; 1:41:36 >

• Binbaşı
      1081 Mesaj
      14 Kasım 2009 01:47:36
      bu işi nerde(hangi İl) yapmayı düşünüyosun?? bagırsak fiyatları tavan yaptı haberin ola hazır şişler baya pahalandı

• Binbaşı
      1317 Mesaj
      14 Kasım 2009 01:54:31
      kokoreçi herkez yemez yiyenlerde güvenmediği tanımadıgı yerden yemez iflas edersin haberin ola

Tavsiye || Kore dizileri
    • Yarbay
      3964 Mesaj
      14 Kasım 2009 01:58:23
      @cobraFX normal memurmusun?

tahminin kendin yapmaycaksın zaten bu imkansız tezgahı kurup birini başına geçireceksin bu olabilir ama önce kendine uygun bir yer bulman lazım tezgah mal işi kolaydır istanbulda önemli olan uygun yer bulmaktır

kokoreç gerçekten çok karlı bir iş diye biliyorum ama güveneceğin birisi ile yapman gerekir

Amd fx8350/Msi 970 gaming/Coolermaster Hyper T4/Gskill 1833mhz ripjaws 16gb/Amd r9 280x/Ocz vertex III 240gb ssd/Esi julia audio pci/Zalman z3 /Ocz zt 650w/ hp 23xi ips monutor------------------------------------------------------------------------------ (ilk amd sistemim 2003: amd athlon 2500+/ epox 8rda3g/2x256mb ddr400/nvidia fx5600/asus 300w atx kasa/aopen combo cdrw/lg 17" flat crt)
    • Yüzbaşı
      956 Mesaj
      14 Kasım 2009 03:52:33

quote:

Orijinalden alıntı: HighDamagE

kokoreçi herkez yemez yiyenlerde güvenmediği tanımadıgı yerden yemez iflas edersin haberin ola

valla onu bunu bilmem ama en ünlü şöhretli yerlerin kokoreçlerini bile sokaktaki kokoreçe değişmem.
      biz maç köfteleriyle sokak kokereçleriyle okulların kapısında satılan dandik ürünlerle büyüdük ve hala yaşıyoruz hem de şimdiki şimdiki sözüm ona dikkatli beslenen elbebek gül bebek büyütülen çocuklardan daha iyi bağışıklık sistemimiz

14 Kasım 2009 05:01:07
      elbette güveneceğim adamı koyucam başına yamöuk yaparsada alırız ifadesini yani dertmi.?

14 Kasım 2009 05:04:05

quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

Alıntıları Göster

valla onu bunu bilmem ama en ünlü şöhretli yerlerin kokoreçlerini bile sokaktaki kokoreçe değişmem.
      biz maç köfteleriyle sokak kokereçleriyle okulların kapısında satılan dandik ürünlerle büyüdük ve hala yaşıyoruz hem de şimdiki şimdiki sözüm ona dikkatli beslenen elbebek gül bebek büyütülen çocuklardan daha iyi bağışıklık sistemimiz

evet ba haklısın hanım evladı olmayacaksın hem zaten bizimde yapacağımız ev temizliğinde sağlıklısı.

şurda bişiler buldum seyrediyom bakalım.İnternet çıktı mertlik bozuldu.

kokoreç tıklayın izleyin

• iOS Beta Kullanıcısı
      12449 Mesaj
      14 Kasım 2009 05:08:07

quote:

ilkrinanç kardeşim bak dğünya var oldukça suç olucak okey sen başbakan olsan bu ülkede mafya kalmaz felan onlar hikaye kardeşim bugün mafya amerikasındada var japonyasındada var her yerde var dünya yaşadıkça polisde olucak suçluda olucak yaradan iyiliğide yaratmış kötülüğüde yaratmış.

mesela fahişelik dünyanın yaşı kadar eski bir olay önüüne geçilebilmişmi
      HAYIR

hırsızlık insanlık var olduğundan beri var engelenebilmişmi ?

HAYIR

aza inidrebilirsin ama tamamen yok edemezsin

her zaman tatlı para yorulmadan kazanç cazipdir.
      Mafyada bunu esas alır

ilkrınanç patavatsız bir üye banada çok ters yaklasıyo her konuda aldırma :D üyeleri tanıyorum

Asus H170 Pro Gaming İntel Skylake i7 6700 Asus Gtx 1060 Strix
      Corsair Spec-02 Kingston HyperX 2x8GB 2133MHz 1.2V Asus VX239H 23" IPS 5MS
      Evga SuperNova 650w G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 7+1 Dolby Headset
      Samsung Evo 850 250 GB Logitech Gaming G105 Logitech Gaming 300S

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
    • Yüzbaşı
      956 Mesaj
      14 Kasım 2009 05:30:12

quote:

şurda bişiler buldum seyrediyom bakalım.İnternet çıktı mertlik bozuldu.

kokoreç tıklayın izleyin

videodaki abinin anlatışına bayıldım yanlız buraya asıyoruz, suyu alıyoruz açıyoruz, buraya asıyoruz pişmiş hale gelecek birazdan

14 Kasım 2009 08:01:30
      Polise rağmen var ne demek bizmi üretip sokağa salıyoruz mafyaları ha bizim fabrikamız var mafya üretip polis olarak sokağa salıyoz.

Bundna sonra bilineki mafyaları Polis kendi fabrikalarında üretip sokaklara salmaktadır.Yuh yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobraFX -- 14 Kasım 2009; 8:03:08 >

• Yarbay
      5791 Mesaj
      14 Kasım 2009 08:16:46

quote:

Orijinalden alıntı: satoyama

@cobraFX normal memurmusun?

tahminin kendin yapmaycaksın zaten bu imkansız tezgahı kurup birini başına geçireceksin bu olabilir ama önce kendine uygun bir yer bulman lazım tezgah mal işi kolaydır istanbulda önemli olan uygun yer bulmaktır

kokoreç gerçekten çok karlı bir iş diye biliyorum ama güveneceğin birisi ile yapman gerekir

Kesinlikle katılıyorum. Kokoreçi öyle sokakta gördüğüm arabadan veya köşe başlarında duran dükkanlardan yemiyorum. Tandığım birkaç yer var oralardan yiyorum.

Australian Dream
    • Binbaşı
      1041 Mesaj
      14 Kasım 2009 08:18:26
      hocam yanlız fikir iyi kokoreç işinde iyi para var, bir şiş hazır sarılmış koko 15-20 tl civarı, ondan 50-60 ekmek çıksa deli para

izmir
      14 Kasım 2009 08:20:35
      Bak evet hesap doğru yerden göğe haklısın kardeş bir araba alayım birini koyayım başına bari hem bir garibana ekmek kapısı olur.

Dimi yani.

• Binbaşı
      1041 Mesaj
      14 Kasım 2009 08:26:00

quote:

Bak evet hesap doğru yerden göğe haklısın kardeş bir araba alayım birini koyayım başına bari hem bir garibana ekmek kapısı olur.

Dimi yani.

nerelisin bilmiyorum ama izmir gaziemir meydanda kokoreçci var yanında 2 kişi çalıştırıyo, hesap aynen öyle tezgaha kadar getiriyolar şişi 15 yada 20 lira civarı olması lazım zaten şişi, zaten malzemede az kullanılıyo mesela turşu gibi...yarım ekmeğe doldur koko yu üstüne ekle acıyı tamamdır, eğer bu konuda ciddiysen bence hiç durma dene, en fazla 2-3 bin lira kaybedersin tezgah masrafı felan (( belkide daha az )) ama ya kazanırsan meeleği bile bırakırsın çok para var kokoda....

izmir
      15 Kasım 2009 03:37:20
      Polislikten ayrılma bir abimiz vardı kokoreçden gelen para maaşı 5 kere katlıyordu istafa etti.
      Bir gün uğradım yanına panala b...kk ye diye bağırıyordu .Dedim aman abiş ne yapıyon öyle denirmi müşteri gelemz derken baktım 20 kişi geldi.Adam öyle bağırdıkça müşteri gelişyor ne acayip milletiz ya biz.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kokoreç satmak için fikir birliği okuyun
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.