Şimdi Ara

TÜRKİYEDE PAHALI OLUPTA UCUZA ALMAK İSTEDİĞİNİZ MP3 LER HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi güneler; GERÇİ BU KONUYU MP3 lerle alakalı yerde yazmıştım ama arkadaşlardan gelen uyarı ile buraya yazmamın doğru olduğunu karar verdim ..

Mp3 playerlarla alakalı sizlerden bir ricam olacak ... Ben 15 günde bir çinden 100 ile 200 adet arası mp3 player getiriyorum ve doğubank ve tahtakalede son kullanıcıya satılması için dağıtıyorum ..

Ama getirdiğim modeller genellikle basit modeller .. En yeni getireceğim ürünü aşağıdaki linkten inceleyebilrisizniz ..

Sizlerden türkiyede çok pahalı olupta çinde veya amerikada ucuz olan ve almak istediğiniz markalı mp3 lerin isimlerini ve modellerini isteyeceğim ..

Zira gidip gelirken istenilen ve talep edilen cihazlarıda getireyim diyorum ve çok uygun fiyatlara sizlerle buluşturayım .. Gerçi çok getiremem ama 20-30 adet getirebilirim her gidişte yanımda ..

EWET ALMAK İSTEDİĞİNİZ CREATIVE , SONY VEYA BAŞKA BİR MODELİ BURAYA YAZARSANIZ BEN NOT EDECEM 15 GUNE KADAR ÇİNE GİDECEĞİM YİNE .. GELRİKENDE YANIMDA EN AZINDAN TALEP OLAN VE ÇOK SORULAN ÜRÜNLERİ GETİRMEK İSTİYORUM

bu gidişlerim 15 günlük periyotlarda olmakta çok büyük bir aksilik olmadıkça...

İYİ GÜNLER ..

• bak sony e507 mi ne 1gb lık radyolu model ben amerikdan 190 dolar a alabiliyorum ordan fiyat verirsen uygun olursa alırım 150 dolar dersen kesin alırım
  • Sony w800 cep tel getirebilir misin?
    Sonuçta menşei ÇİN bu tellerin de.
  • sony tutuluyor sanirim usta...uygun olursa değerlendirebiliriz...
  • Arkadaşım,özellikle şu ekranı lcd tarzı olan, fotoğraf ve klip de gösterebilen modellerden getirebilirsen,bayaa rağbet olur diye düşünüyorum.
    Ürünler geldiğinde burada topic açarsan,takip ederiz.
  • sony nw-hd3 ve hd5
    creative muvo2 4gb muvo2 fm 5gb
    zen touch 20 ve 40gb fiyatları daha ucuz diye biliyorum öğrenebilir misin??

bir de türkiyede inanılmaz pahalı(380-390 dolar) satılan zen micro 5gb ı yurtdışı bi sitede 200dolara görmüştüm...
  • KARDEŞ IPOD MİNİ MODELİNİ KAÇA GETİREBİLİRSİN?VEYA 40 GB'LIK MODELİNİ?İKİSİNİNDE ÖĞRENEBİLİRSEN FİYATINI MANYAK OLUR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adoniss -- 14 Ağustos 2005, 0:56:13 >
  • çinde galiba cevap vermediğine göre
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.