Şimdi Ara

Bim`de Tatlı Çeşitleri | Kazandibi 1.50 TL Fırın Sütlaç 1.50 TL Supangle 1.50 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
0
Favori
68.003
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsi de çok güzel özellikle kazandibi çok güzel herkese tavsiye ederim.Ben burdaki bimlerde bulmakta zorlanıyorum :)
  • F/P oranı iyi Allah için. Bekarlar ve öğrenciler için ideal. Sonuçta hepsi aynı fabrikada çıkıyor Bim'de 1.5 TL iken, tatlıcıda oturup yemek 4-5 TL. ( Sadece bölgesel olarak farklılıklar üreten firmalarda.)

Bim`de Tatlı Çeşitleri | Kazandibi 1.50 TL Fırın Sütlaç 1.50 TL Supangle 1.50 TL

Neyse tatlı konusundan başka bir şey söyleyeyim; BİM'e tatlı almaya gittiğim bir günde dürüm yapılmış şekilde satılan, çiğ köfte gördüm. Üçgen sandviç kutusuna koymuşlar, içinde 4 adet var, hepsi jelatinlenmiş, ince bir lavaşın içinde, biber/salatalık turşusu filan da var her bir dürümün içinde, bildiğimz çiğ köfte...

Fiyatı komik 1.6 TL. Mezelerini de yapan firmanın ürünü. (Ege Mezzet, İzmir firması)

Bim "Meşhur X Y çiğ köftecisi" gibi çakma çiğ köftecilerin işine göz koymuş görünüyor.

İçindekiler: Etsiz çiğ köfte, ince köftelik bulgur, biber sosu, domates sosu, kuru soğan, bitkisel sıvı yağ, isot, nar ekşisi, kuru nane, karabiber, kimyon, sarımsak tozu, lavaş, biber turşusu, salatalık turşusu, guluten içeriyor.
    Firmanın ISO 9001:2000 kalite belgesi var. Buzdolabında muhafaza ediyorsunuz, yemeden önce çıkartıp birazcık oda sıcaklığına gelmesini bekliyorsunuz ve afiyetle yiyorsunuz. Açıldıktan 4 gün sonra yemeniz gerekiyor yalnız.

www.mezzet.com.tr
    Migros, Carrefour, Tansaş, Metro, Real, Özdilek gibi firmalara da ürün veriyorlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 7 Ekim 2010; 20:49:41 >

• fiyat/performans çok iyi
  • Eker Ikili Paket Tatli 2.10 TL - Kibaroglu (Izmir)
  • sos kapmanyasi icin gittiğim gün, profiterol almıştım almadan once de nerde uretildiğine bakarak alayim dedim cunku cok ucuz
    markasi osmanoglu mu neydi yaşar pastahanesi kmaraş dediği için aldim buda mado demek oluyordu gercekten cok iyi idi.
  • Uzun suredir BİM in yakınından gecersem girip sütlü tatlı alırdım. Kazandibi sütlac fiyatına gore iyiydi ama 1-1.5 aydır bana kaliteyi dusurduler gibi geliyor. Kazandibi ve sütlacta süt tadı yok artık. Bir tek spangle (İçi kekli olan)
    alıyorum o iyi oluyor. Bu arada bana da ekşi bozuk çıktı goturdum verdim fişi ile hemen aldılar (fişi saklamanız şart) beğenmedim derseniz de alıyorlar o konuda sorunlu degiller. REAL de de oyledir sorun çıkartmazlar hic.
  • surekli degil ancak, cigkofte istedigimde BIM in cevizli cig koftesini aliyorum. yakinda cagdas ve tansas var. ikisi de vasat kaliyor bunun yaninda. cagdasin cig koftesini ne zaman alsam rahatsiz ediyor. tansas (simdi migros oldu) daki ise bimdekine gore fazla salcali geliyor bana . ve iclerinde fiyat olarak en uygunu BIM . yine bir arti olarak; bimdeki urun makinede hazirlaniyor paketleniyor ve kapali bir sekilde duruyor. diger iki yerdeki urun satilana kadar acik bir sekilde duruyor ve elde hazirlanip paketleniyor.
  • bnde carrefourdan alıyorum 2 lisi 3.49 tl kazandibi tavukgöğsü ama markasını unuttum birde ülkerin çıkardığı var plastik güveç kasesinde oda çok güzel kalitesine göre fiyatı çok iyi tavsiye ederim gidip özsütten BHU dan almaktan iyidir.
  • arkadaşlar bimdeki kazandibilerin güncel fiyatını bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: attorney-at-law

arkadaşlar bimdeki kazandibilerin güncel fiyatını bilen var mı?

şu an Bimlerde tatlı yok. Ramazan'da gelecek. O zaman söylerim fiyatını.
  • Fiyat aynı galiba, daha iki gün önce bir koli kazandibi aldım. Bir ara yoktu, yeniden satışa konulmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 27 Temmuz 2011; 16:53:44 >
  • Bende Bim'de gördüm tatlıları yine 1,5 lira..
  • Yine aynı firma mı?
  • oo nihayet geldimi tekrardan bime tatlılar

2 3 koli supangle profiterol alırım artık acısını çıkaralım
  • her bim de yok zannedersem,ben göremedim
  • Gelmiş hacı, kap birkaç kutu sen de. Kazandibi bitti, aziz peder yarın GOP'a gidecek, dönüşte aldırtayım.
  • Her çeşitten ikişer tane aldım, güzel oldu
  • Fırın Sütlaç yedim biraz önce oldukça güzel
  • Sütlacı ve Profiterolü güzel ama şu anda kaldırdılar A101 de de var benzeri güzel
  • Boşverin yutun gitsin mideye :D
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.