DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Zyxel modem var. İnternet 5dk da bir kopuyor.
5
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Zyxel modem var. İnternet 5dk da bir kopuyor.
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      594 Mesaj
      08 Kasım 2009 16:12:19
      Zyxel modem var. İnternet 5dk da bir kopuyor. Firefox, internet explorer, chrome vs ile hiç bir siteye giremiyorum. Zyxel'in kendi programı da internet bağlantısı gitti diyor, fakat jdownloader indirmeye devam ediyor. Yardım edebilecek olan var mı?

• Android Beta Kullanıcısı
      4621 Mesaj
      08 Kasım 2009 16:19:13
      modem ısınıyormu ? yada adaptörde aşırı ısınma varmı . modemi hiç güncelledinizmi.

Kendini iyi hissetmek arkadaşlarının arkanı kolladığını bilmek değil, senin onlarını kolladığını bilmendir.[G.S.E.]
    • Yarbay
      4666 Mesaj
      08 Kasım 2009 16:23:37
      Bu sorun bu gün başladı ise bende de ara ara internet kopması yani sayfaya bağlanamama sorunu son bir iki saattir var. Evet dediğin gibi download yapmaya kesintisiz devam ediyor...

Biraz bekle bakalım veya yakınlarda tanıdık başkaları varsa onlara da bir sor bakalım.

Plan B

Modemi tekrar hattına tanıt veya resetleyerek tekrardan kur, evde veya dışarıda bağlantısı zayıflamış kablo varmı kontrol et...

Türkiye'nin ilk Mazda forumu Klap'tır. Geri kalan ne varsa; Garaj'dır.
    • Yüzbaşı
      594 Mesaj
      08 Kasım 2009 16:23:50
      Hayır yok. Modemi hiç güncellemedim.

• Android Beta Kullanıcısı
      4621 Mesaj
      08 Kasım 2009 16:25:36

quote:

Orijinalden alıntı: metalheadjm

Hayır yok. Modemi hiç güncellemedim.

modeminin modelini yazarmısın, ayrıca ısıyı yanıtlamadın ?

Kendini iyi hissetmek arkadaşlarının arkanı kolladığını bilmek değil, senin onlarını kolladığını bilmendir.[G.S.E.]
    • Yüzbaşı
      285 Mesaj
      08 Kasım 2009 16:26:06
      Modemi güncellemen çözüm olabilir. Bir de jdownloader yapıyo olabilir. Jdownloder da otomatik modem resetleme çalışıyo olabilir. Baya uğraştırmıştı beni Jdown modemin yazılımını bile bozdu.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Zyxel modem var. İnternet 5dk da bir kopuyor.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.