Şimdi Ara

OrjinalMarka.com | Puma Spor Ayakkabılar 59.00 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
21.044
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar nette ayakkabı modeli aratırken bu siteyi buldum.Özellikle ayakkabı fiyatları uygunluğuyla dikkatimi çekti.Fiyatlar sıcak geldi bana ve sizlerle paylaşmak istedim.

Pumalarda kampanya vardı bir tane aldım fakat diğer ayakkabıların da fiyatları hiç fena sayılmaz bir bakın isterseniz.

Ben bundan aldım 59 liraya.

http://www.orijinalmarka.com/urun_detay.asp?grup_no=0&urun_no=1586&dil=1&folder=anasayfa

Siteye üye olana 5 marka puan veriyorlar 5 tl değerinde bilginize..

Mesela bu adidas 95.00 TL

http://www.orijinalmarka.com/urun_detay.asp?grup_no=0&urun_no=3220&dil=1&folder=erkek

Sorunuz olursa cevaplarım.Umarım faydası olur sizlere : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just be* -- 7 Kasım 2009; 21:59:46 >

• Hcm peki orijinalliği konusunda ne diyorsun, asıl sen ondan bahset birazcık..?
  • bu fiyata puma zor gibi duruyor ama.
    ürün nasıl hocam.
  • siteye ilk baktığım da bu fiyata orji olmasına pek akıl verememistim ama ürün gamı na bakınca bu kadar ürünü sahtesini bence bulamazsınız hiç bir yerde bir çok marka ve giyim ayakkabı çanta gibi çok çesit var bu kadar ürün bence kesinlikle sahte olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istinyeOutletPark -- 7 Kasım 2009; 22:16:46 >
  • Arkadaşlar orjinalliği konusunda bi tereddütünüz olmasın. %100 orjinal.Sitesinden bakarsanız "The Big Apple" adıyla nişantaşında Bağdat caddesinde ve etilerde 3 tane mağazası varmış.

Burdan da site hakında bilgilere ulaşabilirsiniz.

http://www.orijinalmarka.com/yazi.asp?id=12

edit : Bu arada kendimi site yetkilisi gibi hissettim.Hiçbir alakam yoktur bilginize : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just be* -- 7 Kasım 2009; 23:12:13 >
  • The big apple ı biliyorum ama orası çok kazıktı normalde. Göksu pasajında Teşvikiye/Nişantaşı'nda. Hatta pasaj olarak bilmeyenler varsa nişantaşı karakolunun yan tarafında saray muhallebicisi vardır oraya gelmeden yerde. Ya da Işık Lisesi'nin (Teşvikiye Cami de olur) karşısında. Ama dediğim gibi pahalı satıyor normalde orası. Bir de eskiden daha çok t-shirt falan ağırlıklıydı. Fake adres vermiş olmasınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcbtrcs

The big apple ı biliyorum ama orası çok kazıktı normalde. Göksu pasajında Teşvikiye/Nişantaşı'nda. Hatta pasaj olarak bilmeyenler varsa nişantaşı karakolunun yan tarafında saray muhallebicisi vardır oraya gelmeden yerde. Ya da Işık Lisesi'nin (Teşvikiye Cami de olur) karşısında. Ama dediğim gibi pahalı satıyor normalde orası. Bir de eskiden daha çok t-shirt falan ağırlıklıydı. Fake adres vermiş olmasınlar

Arayıp teyit etmekte fayda diyorsunuz yani diğer bir anlamda..?
  • 59tl olması normal satılmayan modeller elden çıkarmaya çalışıyorlar
  • pumaların fiyatları iyi baktım ama hep tek numaraları kalmış 45-46 gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Arayıp teyit etmekte fayda diyorsunuz yani diğer bir anlamda..?

Eh bi nevi. Şöyle düşünün, Teşvikiye'nin tam göbeğinde bir mağaza piyasanın üstünde satması beklenirken değil piyasa ortalaması, piyasanın çok altında bir mal satıyorsa, bu biraz garip gelir her insana. Tamam online satış daha uygun fiyata yapılır fakat mağaza ile arasında da uçurum olmayacağını düşünürsek bu fiyatlar biraz düşündürücü geldi bana. Ürün gamı çok geniş tabi bu korsan olmadığını gösterebilir ama nike ın adidasın ya da pumanın her neyse stok fazlası, ayıplı, defolu ya da fason üretimleri olabilir mi diye de düşünmüyor değil insan.

Bağdat caddesi, Etiler, Nişantaşı. Bu mekanlar bile satan firmanın fiyat politikası hakkında bir fikir verir sanırım...

• ankarada balgatta adidas ve reebok un indirim mağazaları var. özellikle adidasa baktığım için söyleyeyim adidas ayakkabılar orada 49 liradan başlıyor. 60-80 arasına güzel modeller bulunabiliyor mesela ben cross training ayakkabısını 73 lira 3 taksitle aldım. ankarada ikamet edenler oraya bir göz atabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktanınsâbiti

ankarada balgatta adidas ve reebok un indirim mağazaları var. özellikle adidasa baktığım için söyleyeyim adidas ayakkabılar orada 49 liradan başlıyor. 60-80 arasına güzel modeller bulunabiliyor mesela ben cross training ayakkabısını 73 lira 3 taksitle aldım. ankarada ikamet edenler oraya bir göz atabilirler.

Evt ya çoktandır uğramamıştım o taraflara...şu sıralar fiyatlar o taraflardada uygun olma ihtimali yüksek...yarın bi göz atayım olmazsa ama bu sitedeki fiyatlarda fena değil, özellikle porsche çok güzel ancak numara yok işte...
  •  OrjinalMarka.com | Puma Spor Ayakkabılar 59.00 TL

Ben ilk başta şu resimdeki ürünü beğenmiştim.ama tek numarası 44.5 olduğu için bir mail atayım dedim belki numaraları vardır diye..
    Attığım mesaj :

quote:

Iyi Günler, Sitenize yeni üye oldum.Ayakkabilari ve özellikle fiyatlarini çok begendim :) Fakat begendigim bu puma modelinin 43 numarasi yok gözüküyor.Yine de bir sormak istedim.43 numarasi var mi ? Ayrica magazalariniza gidip deneyerek alma sansimiz var mi ? Tesekkürler..Saygilar

Gelen Cevap :

quote:

Merhaba,

Bu ayakkabının stoklarımızda sadece 44,5 numarası kalmıştır. Ürün, dar bir kalıba sahiptir ama yine de eğer 43 numara ayakkabı giyiyorsanız, 44,5 numaranın size büyük olma ihtimali yüksektir. Puma ayakkabılarımız kampanyada olduğu için mağazalarımızdan toplanmıştır ve şu anda herhangi bir mağazamızda bu ürün bulunmamaktadır. Diğer markalardaki ayakkabılarımızı denemek isterseniz mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Saygılarımızla,
    Orijinalmarka.com

• fiyatlar uygun geldi hiç spor ayakkabı giymedim ayaknumaram 40 ve 41 giyiyorum bunlarda numara faklılıgı oldugunu duymuştum bana göre kaç numara olur .
  • SANIRIM BURANIN GİTTİGİDDİYORDAKİ NEWYORKER34 İLE BİR ALAKASI VAR. (emin olmamakla beraber)

ayrıca sitede thawte sertifikası mevcuttur yazıyor fakat ödeme sayfasına gelip firefoxta baktığınızda sertifika görünmüyor yanlışım varsa düzeltin, vazgeçtim alışveriş yapmaktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 8 Kasım 2009; 5:48:21 >
  • Barcin ve neofly üstüne yok mecburen kampanya beklicez;)
  • Adidas ve cat yok hiç? Benmi göremedim
  • aynı adamdan gg den ayakkabı aldım lyn ux puma modelini güzel ayakkabı orjinal gerçekten.
  • @rudolfo3639,

Sitede en çok modeli olan marka adidas. Hayatımda görmediğim modelleri ible var 13 sayfa ürün gamında. Link verim
    http://www.orijinalmarka.com/urunler.asp?pNum=1&grup_no=&marka_no=31&eylem=&ara_urun=&no=&dil=1&folder=anasayfa
  • Sitenin kredi kartı sayfasına güvenli diyecek biri var mı beyler..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.