Şimdi Ara

Ankara FORUM AVM'de sinema (pink) ücreti 8 tl (Salon Resimleri Eklendi)... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
1
Favori
91.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea

http://www.forum-ankara.com/wr-dir/aanbieding_s_164_810.jpg?036

http://www.forum-ankara.com/teklif/OP-807/forum-ankara/haberler/forum-ankara/bedava-sali-sİnemasi-İÇİn-tiklayiniz

bugun öğrenci ve kamu personeline BEDAVA.... iyi seyirler..

konum olarak şehrin dışında olmasaydı kaçmazdı

geçen hafta 300 kişilik bir sıra vardı neredeyse.. bir de bilgisayar sisteminden çıktı almayanlara vermiyorlar, ağlıyanlar vardı ya bildiğiniz.. saatlerce sırada beklemiş, bir de çıktı alamayınca ağlıyordu ya bildiğiniz...
  • 2 yıllık konu hortlamıs,bu ne yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluecafeblue

2 yıllık konu hortlamıs,bu ne yaa

fırsat devam ettiği için olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvodor_07

çakal seyredecem bü gün

Sakın böyle bir hata yapma arkadaşım, berbat bir film+forumda sinema mı tövbe yani o derece.
    1-Görüntü kalitesi sıfır, makinaları eski midir nedir görüntü titriyor bu da midenizin bulanmasına sebep oluyor.
    2-Sanki 1970 lerde film izliyorsunuz makina sesinden filmin sesini duyamıyorsunuz, ayrıca çakal filminin sesi de o kadar kısıkki nerdeyse hiçbişe anlamadım ismail hacıoğlunun kafa sesi konuşurken.
    3-hala soğuk sayılır.
    4-koltuklar ikili ikili tanımadığınız insanlarla gereksiz samimiyetlere girebilirsiniz : )
    daha birsürü şey var ama şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Sinemaya gidecekseniz cinebonuslara gidin ankamall a gidin, maltepeydi forumdu bunların dahayiyeceği çok ekmek var.. .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanparlak

quote:

çakal seyredecem bü gün

Sakın böyle bir hata yapma arkadaşım, berbat bir film+forumda sinema mı tövbe yani o derece.
    1-Görüntü kalitesi sıfır, makinaları eski midir nedir görüntü titriyor bu da midenizin bulanmasına sebep oluyor.
    2-Sanki 1970 lerde film izliyorsunuz makina sesinden filmin sesini duyamıyorsunuz, ayrıca çakal filminin sesi de o kadar kısıkki nerdeyse hiçbişe anlamadım ismail hacıoğlunun kafa sesi konuşurken.
    3-hala soğuk sayılır.
    4-koltuklar ikili ikili tanımadığınız insanlarla gereksiz samimiyetlere girebilirsiniz : )

Sinemaya gidecekseniz cinebonuslara gidin ankamall a gidin, maltepeydi forumdu bunların dahayiyeceği çok ekmek var.. .

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

quote:

beyensenizde beyenmesınızde fırsatlar bir şekilde devam ediyor salonda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

quote:

beyensenizde beyenmesınızde fırsatlar bir şekilde devam ediyor salonda

beğenseniz de, beğenmeseniz de.. ama laf kime?
  • salı sinemaları yeni ücretsiz olmadı.
    ramazan bayramında almıştım bunun haberini.
    ögrenci kardeşlerim kullanabilir,mesafe ve konum olarak biraz sıkıntılı yerde forum ankara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanparlak

quote:

3-hala soğuk sayılır.

5. Yan salonlarda aksiyon filmi varsa seslerini sizde duyabiliyorsunuz.

bilgisayar sistemine geçilmiş epey sıra vardı. foruma üye olucan illa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciko44

AVM nin konumu ve oraya giden halk tipine göre normal bir fiyattır.

Sırf bu arkadaşın yorumu için kayıt oldum sitenize. Sinema salonu hakkında yapılan ücret bilgilendirmesine verilebilecek en kötü cevabı vermiş. Ne demek oraya giden halk tipi soruyorum kendisine. Cevaplasın bu sorumu? Sınıflandırma yapmadan önce, insan gibi düşünüp yorum yapmasını tavsiye ediyorum.

ayrıca bu konu ile ilgili yapamış olduğum bu yorum silinirse, forumunuza benim gibi daha çok arkadaş davet edeceğim bilginiz olsun...

Kendini sıradanlaştırırken farklılaşan, kendiyle barışık insanlara iyi forumlar.
  • Salı günleri üniversitelere ve diğer günler ilk seanslar öğrencilere bedava kampanyasından nasıl yararlanabiliriz?Sadece öğrenci kimliğimizle gitmemiz yetiyor mu?Ne kadar zaman önce gitmeliyiz?Bir yere üyelik falan gerekiyor mu?
  • Sinemada outlet desenize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

Sinemada outlet desenize

evet
  • Bende iki defa gittim birinde hic sikinti yasamadim ama son gittigim felaketti sinema makinalarinda ciddi sikintilari vardi goruntunun parlakligi bir azalip bir artiyordu ayrica acayip bulanikti goruntu altyazi bile zor okunuyordu nerdeyse bidahada gitmem yani alti lira diye gittim ama tvden dizi izlerim daha iyi yada iki defa gitcegme dogru duzgun bi sinemaya bidefa giderim daha iyi.
  • Ben bedava diye gidiyorum yine de uzak geliyo
  • belki düzelmişdir diye yine gittim ama hiç gelişme yok içeri buz gibi soğuk dondum filim milim izlenmez orda yada battaniye ile girmek lazım
  • Salondaki koku dışında benim için bi problem yok.
    Davetiye almak için forum ankara sitesine girip kayıt olmak çıktı ile danışmaya gitmek yeterli kamu ve ögrenci için.
  • Popeyes menü alanlara sinema bileti veriyordu, hala geçerli mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.