Şimdi Ara

Kaza Yaptım sigorta karsılar mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
15.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugun giderken park halınde olan arac aniden önüme cıktı ve bden mecburen ani fren yaptım yerlerde ıslak oldugu icin arabanın önü sol şeride dogru kaydı karsıdan gelen aracanın yan tarafına tamponum sürttü bende hiç masraf yok karsı tarafta sadece yan kapılar çizildi
    tutanak tuttuk resimleri cektik onume cıkan aracın plakasınıda aldık. ve daha sonra ayrıldık
    benim sigortam karsı aracın masrafını karsılar mı bir sorunla karsılasırmıyım

Teşekkürler

• Trafik Sigortanız karşı tarafın masrafını karşılar. Tutanak eksiksiz doldurulmuşsa hiç bir sorun çıkmaz.

www.limonsigorta.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolyorgunu

merhaba;
    geçen ay geri geri giderken park halindeki bir araca çarptım,kendi aracımı kaskodan yaptırdım,diğer aracın sahibinede sigorta bilgilerimi vererek,hasarı ordan karşılaması için aksigortaya yönlendirdim.exper aracın yartırılıp faturanın sigorta şirketine gönderilmesini söylemiş,araç yapıldı fakat ak sigorta fotoğraflardan olumsuz sonuç çıkarmış ve ödemeyi onaylamamış,ama olayda kesinlikle düzmece bir şey söz konusu değil,şimdi karşı taraf parayı benden talep ediyor,ne yapmam lazım,bana yol gösterirmisiniz,aracimın hem kaskosu hem trafik sigortası varken bu hasarı benim karşılak zorunda kalmam mümkünmü,karşı tarafı da mağdur etmek istemiyorum,bilgi verirseniz sevinirim.

Yeni bir mağduriyet hikayesi. Acenten le konuşup sizin adınıza sorunu çözmesini isteyin.
    "Kimde trafik sigortası en ucuz" diye yola çıkıp Trafik sigortası yaptıranlara kapak olsun.

www.limonsigorta.com

• quote:

Orijinalden alıntı: farukkuraf01

Çanakkale-Balıkesir-Bursa üstten dönel kavşağında dönüş esnasında hava yağışlı ve yerler kaygan oldugundan kontrolumu kaybedip bariyerlere çarparak kaza geçirdim.

Kaza sonrası, aracımda benimle birlikte kayın pederim ve Bursa Tıp Fakültesi Hastanesine yetiştirmek durumunda olduğum kayın validem olduğundan zaman kaybetmeksizin, aracımın yürür vaziyette olmasından dolayı yoluma devam ettim.

kaskonun ödeme ihtimali ?

Keşke kaza yerinde hemen birkaç foto çekebilseydin. Eğer masraf 1000 tl den azsa beyan usulu ile sorun çıkmaması lazım. Ama çok sa kural gereği tek taraflı kaza olduğundan polis veya jandarma raporu istenir. Fakat acentenizin yardımları ile iyi niyet prensibi çerçevesinde hasarın ödenmesi sağlanabilir.

Saygılarımla,

www.limonsigorta.com

• quote:

Orijinalden alıntı: oluşumbilgi

quote:

Orijinalden alıntı: yolyorgunu

merhaba;
    geçen ay geri geri giderken park halindeki bir araca çarptım,kendi aracımı kaskodan yaptırdım,diğer aracın sahibinede sigorta bilgilerimi vererek,hasarı ordan karşılaması için aksigortaya yönlendirdim.exper aracın yartırılıp faturanın sigorta şirketine gönderilmesini söylemiş,araç yapıldı fakat ak sigorta fotoğraflardan olumsuz sonuç çıkarmış ve ödemeyi onaylamamış,ama olayda kesinlikle düzmece bir şey söz konusu değil,şimdi karşı taraf parayı benden talep ediyor,ne yapmam lazım,bana yol gösterirmisiniz,aracimın hem kaskosu hem trafik sigortası varken bu hasarı benim karşılak zorunda kalmam mümkünmü,karşı tarafı da mağdur etmek istemiyorum,bilgi verirseniz sevinirim.

Yeni bir mağduriyet hikayesi. Acenten le konuşup sizin adınıza sorunu çözmesini isteyin.
    "Kimde trafik sigortası en ucuz" diye yola çıkıp Trafik sigortası yaptıranlara kapak olsun.

www.limonsigorta.com

Park hali mağdur araç sahibi, sigorta tahkim komisyonuna başvursaydı hem kısa süre de, hemde çok cüz'i bir paraya problemini çözebilirdi..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.