Şimdi Ara

Chevrolet Aveo BUMU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Herkese selam bende sizler gibi araç almak için araştırdım chevrolet aveo almaya karar verdim.Ama iyi bir seçim yaptığımı sanmıyorum istediğim renk olmadığı için kapora bıraktım bir hafta sonra telefon açtılar aracın geldiğini bildirdiler işlemler yapıdı 21.10.2009 günü saat 19.00 da aracı teslim ettileraracı aldığımda kilometre saati 13 ü göstermekteydi izmir bornovadan teslim aldım aracı evim konak ilçesi hatay semtinde yaklaşık 19 km mesafede daha araca bindim 3 km sonra aracın ön tarafında şimdiye kadar kullandığım değişik marka arabalardan duymadığım sesler gelince yoldan servise telefon açtım yeni araba kullanın daha sonra servise gelirsiniz dediler 3 gün sonra servise gittiğimde yetkili ile beraber test yapıldı bu araclarda önden gelen bu seslerin olabileceğini söylediler ve lastiklerin havalarını düşürdüler ben hayret içinde kaldım 2010 model 50 Km de bir aracın böyle çıkması beni şok etti daha sonra torbalıdaki merkezi aradım telefona çıkan yetkili çok kibar ve yol gösterici olarak bana başka servisler önerdi bende bu servislerden birine gittim çok ilgili ve yakınlıkla test ettiler aracta olmaması gerektiğini söylediler ve amortisörlerden olduğunu belirterek amortisör siparişi verdiler,siparişlerin gelmesini beklemekteyim. Benim üzüntüm KALİTE kontrolu yapılmadan CHEVROLET markasının biz araç kullanıcılarına böyle sorunlu araçların gerekli kontrollarının yapılmadan satışa sunulması açıkcası üzmüştür.Arabanın tüm alt takımlarından gelen bu sesler benim araçla yolculuk yapmamın korkusunu sanırım sizlerede yansıtmıştır.Ben belli yaşa gelmiş 35 senedir çok değişik araç kullanan biri olarak bu aracımdaki seslerden sonra arkadaşımın kullandığı 1978 model murat 131 e ve 1975 model anadol kamyonete bindim (karşılaştırmak için) arabaların alt takımlarından ne kopacak mış gibi sesler nede sedalar duydum otomobil teknolojisinin bukadar ileri olduğu bir dünyada Kalite kontrolundan yoksun bu araçları bizlere satmayı uygun gören ithalatcı firmalar ve satıcı firmaları eshefle kınıyorum.Tek dileğim Amortisörler değiştikten sonra ALT takımlardan ve AMORTİSÖRlerden gelecek o korkunç lakırtılar ve seslerin kesilip kesilmiyeceği ile CHEVROLET araçların gerçekten bukadar teknoloji Fakirimi oldukları ortaya çıkacaktır Tüm CHEVROLET kullanıcılarına ve form daki arkadaşlara rahatsızlığımdan dolayı özür dilerim.

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.