Şimdi Ara

SU SONDAJ MAKINESI YAPTIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
5
Favori
51.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaslar cocukluktan icimde ukte olan memlekette yasama hevesini gecen yil bir yilligina yasama firsati buldum ve bu zaman zarfindada bos durmadim gurbette calisirken buldugum cok az zamanlarda yaptigim kivi bahceme daha fazla koy,umuzun suyunu kullanmamak ve bahcemde hayal ettigim diger projeleride gerceklestirmek hayaliyle ciktigim yolda kendi sondaj makinemi de kendim yaptim, ve 36 metre de su buldum, simdi artik kendi bahcemde kendi suyum var, makinem tamamen demonte olup sadece bir kisi tarafindan kurulup calisabilir 220 volt elektirik ile calisip 70 metre derinlige kadar 20 cm genisliginde sondaj vurma kabiliyetine sahiptir, makine tamamen sahsi projem ve taman benim tarafimdan yapilmistir, evimin altindaki magazami hobi atolyesi olarak kullaniyorum ve burada torna isleri haric kalan bolumlerini yaptim tormna isleri ise bir tornacida yaptirip burada montajladim, bu yapitimi sizinle paylasmak istedim, bu aletten baskada yaptigim seyler var ama sirasi geldikce bu forumda bunlari konu acarak bilginize sunacagim, simdiden gosterdiginiz ilgiye tesekkurler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin keles -- 15 Kasım 2009; 22:18:22 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.