Şimdi Ara

Ankara / Ayrancı Anadolu Lisesi adres

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
8.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Nasıl gidilir? Yardımcı olurmusunuz

• Okul Hoşdere caddesi No:139 da.
    Güvenparkdan kalkan Çankaya,Oran dolmuşları önünden geçer
  • okulum.tahsilli doğru söylemiş.eski anadolu güzel sanatlar lisesi. 185 güvenparktaki dolmuşlara ek olarak atatürk bulvarı üzerinden kalkan 185 numaralı otobüste önünden geçmekte.
  • Aynen hoşdere'ye hangi dolmuş gider diye sorarsan duraklarda en boşuna yollarlar seni. Oyak dolmuşları - yıldız - oran dolmuşları hep hoşdereden geçer. Yani hangisine binersen bin inebilirsin orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirstClass -- 26 Ekim 2009; 0:00:35 >
  • ayrancıda oturan ne çok kişi varmış (:
  • aşağı ayrancımı yukarı ayrancımı
  • ikiside aynı yer ya :D
  • ben ayranci anadolu lisesi diye bir sey bilmiyorum

benim bildigim haci omer tarman anadolu lisesi var, anadolu guzel sanatlar lisesi var, bir de ayranci lisesi var aradigin yer tam olarak neresi ?
  • hocam güzel sanatlar lisesi gitti artık orda ayrancı anadolu lisesi var.
  • dikmen caddesinden giden dolmuşlara da binebilirsin. dikmen vadisinin hemen altında bir benzinlikçi var, orada inebilirsin. polisevi'nin hemen altında. aynı şekilde hoşdere dolmuşuna binebilirsin, oran dolmuşu hoşdere caddesinden geçiyor.

çarşamba pazarına da yakındır diyeceğim ama orası da pazar değil artık. ayrancı ticaretin dibinde okul. unutmadan, ayrancı lisesi ve ayrancı anadolu lisesi aynı bahçededir, birini buldun mu tamamdır.

edit:

quote:

Orijinalden alıntı: Lhunardaien

hocam güzel sanatlar lisesi gitti artık orda ayrancı anadolu lisesi var.

güzen sanatlar hoşdere'deydi, hacı ömer tarman'ın üstünde. bayadır gitmediğimden değişmiş mi bilmiyorum. değiştiyse hoşdere'nin tepesinde. atakule ve hacı ömer tarman'ın ortası gibi bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Vertigo. -- 26 Ekim 2009; 0:44:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oreilly

ben ayranci anadolu lisesi diye bir sey bilmiyorum

benim bildigim haci omer tarman anadolu lisesi var, anadolu guzel sanatlar lisesi var, bir de ayranci lisesi var aradigin yer tam olarak neresi ?

eski okulum
  • quote:

haaaaaa tamam kusura bakmayin

ankara ya memleketime gitmiyeli baya uzun zaman olduda
  • quote:

Orijinalden alıntı: oreilly

quote:

haaaaaa tamam kusura bakmayin

ankara ya memleketime gitmiyeli baya uzun zaman olduda

daha bu sene değişti
  • quote:

okulum.tahsilli doğru söylemiş.eski anadolu güzel sanatlar lisesi. 185 güvenparktaki dolmuşlara ek olarak atatürk bulvarı üzerinden kalkan 185 numaralı otobüste önünden geçmekte.

Peki Güvenparka nasıl gidebilirim ya da Atatürk Bulvarına ?
    Batıkentten gidicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anchovy53 -- 26 Ekim 2009; 10:08:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anchovy53

quote:

okulum.tahsilli doğru söylemiş.eski anadolu güzel sanatlar lisesi. 185 güvenparktaki dolmuşlara ek olarak atatürk bulvarı üzerinden kalkan 185 numaralı otobüste önünden geçmekte.

Peki Güvenparka nasıl gidebilirim ya da Atatürk Bulvarına ?
    Batıkentten gidicem.

Kızılay'ın en bilindik yeridir ora, kızılay da zaten merkezidir ankara'nın ve her otobüs veya dolmuş oraya gider. atatürk bulvarı zaten güvenpark'ın dibi.

batıkent'ten gideceksen, metroyla git, zaten son durak. 20 - 25 dakika sürer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.