DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Windows 7 ve A4tech PK-636MA
5
Cevap
0
Favori
7.671
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Windows 7 ve A4tech PK-636MA
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      37 Mesaj
      24 Ekim 2009 17:37:14
      Selam arkadaşlar, A4tech PK-636MA webcam kullanıyorum fakat Windows 7 ile driver sorunu yaşadım. A4tech in sitesinde sadece vista sürücüleri var.
      Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

• Yarbay
      3105 Mesaj
      24 Ekim 2009 17:41:26
      biraz zaman geçtikten sonra çıkaracaklardır vista da sonradan çıkardılar a4 tech dandik firma değil sattığı ürünün arkasında durur ayrıca bu ürün piyasada hala satılan bir ürün win 7 sürücüleri çıkarmazlarsa satamazlar onun için biraz sabır bence

Nefsine yenik düşen dervişin Dergahında izzet bekleyen şeyhin Nefesinden aşk dökülen fakirin
      Dilinden HU, Yüreğinden HU, Zihninden HU dökülen garibin
      Emeğinden ter damlayan işçinin
      Diktatörün, zorbanın ve zalimin
      Nefretin karanlığına yenik düşenlerin Haramdan medet, medetten hayır umanların
      Hep birlikte buyurun;
      EDEP YA HU! deme zamanı…
    • Onbaşı
      29 Mesaj
      29 Ocak 2010 05:43:02
      A4tech sitesinden PK-936MA driverini indir.. Dosyaları bir yere aç.. Sonra bilgisayarımda sağ tıklayarak özellikler yada yönetten girerek Aygıt yönetisine ulaş. Ordan kameranın üzerine gelerek şimdi güncelleştiri seç. Yol olarak da siteden indirmiş olduğun driveri gösterereceksin. Tek yapman gereken XP64_VISTA klasöründeki driveri göstereceksin. Donanım başarılı ile kurulacak diyor. Sonra Camera klasorune gel Setup de masaüstünüde programlarını atıyor.. Ben az önce denedim çalışıyor.

• Yüzbaşı
      628 Mesaj
      29 Ocak 2010 09:51:16
      Vista Driveri 7'de çalısıyor ama bazen Msn'de kamera açarken sorun yasıyorsunuz haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkasolin -- 29 Ocak 2010; 9:52:20 >

HER MARKA MODEL
      LAPTOP TAMİRİ-YEDEK PARÇASI
      ucuncuel@hotmail.com
    • Yarbay
      2318 Mesaj
      30 Ocak 2010 18:46:28

quote:

Orijinalden alıntı: xtipitiPx

A4tech sitesinden PK-936MA driverini indir.. Dosyaları bir yere aç.. Sonra bilgisayarımda sağ tıklayarak özellikler yada yönetten girerek Aygıt yönetisine ulaş. Ordan kameranın üzerine gelerek şimdi güncelleştiri seç. Yol olarak da siteden indirmiş olduğun driveri gösterereceksin. Tek yapman gereken XP64_VISTA klasöründeki driveri göstereceksin. Donanım başarılı ile kurulacak diyor. Sonra Camera klasorune gel Setup de masaüstünüde programlarını atıyor.. Ben az önce denedim çalışıyor.

saol arkadaşım driver ı indirdim şimdi dediğin yönergeleri uygulayacağım.. yazarım buraya sonucu..

• Yüzbaşı
      360 Mesaj
      30 Ocak 2010 21:36:33
      Hocam sonuç nedir acaba denedinmi?

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Windows 7 ve A4tech PK-636MA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.