Şimdi Ara

Jailbreaksiz iPhone da arkada çalışan programları kapatma yönergesi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
16.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BURADA ANLATILAN YÖNTEM JAILBREAK SIZ 3GS İÇİN DENENMİŞ VE ONAYLANMIŞTIR.
    Belki bilmeyen vardır diye anlatayım kardeşlerim. Hem piliniz daha fazla gider hem de kontörlerinizi korursunuz. Bende 3gs 3,1,2 var ve jailbreak yapmadım. Aslında çok da rahatım. Beğendiğim bi program olursa satın alıyorum. Aslanlar gibi hiç uğraşmıyorsun. Hem push notification servisi de çalışıyor. Neyse...

Bütün programları kapatsanız bile safari, mail ve ipod arka planda çalışmaya devam eder. Bunları şu yöntemle kapatabilirsiniz.
    Kapatmak istediğiniz programı açın (komik oldu ama...) üstteki kapama tuşuna basılı tutun kırmızı iphonu kapat yazısını görünceye kadar. Yazı çıkınca home tuşuna basılı tutun ta ki program kendini kapatıp ana ekrana dönünceye kadar.
    Hadi kolaygelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --Z-- -- 23 Ekim 2009; 14:38:47 >

• Emeğine sağlık dostum umarım çalışıyordur
  • Denedim mail ve ipod'u kapattı, fakat biraz sonra baktığımda mail kendi kendine çalışıyor görünüyordu...Bu zamana kadar mail'den hiç oturum açmadım ve kullanmadım...Neden kendi kendine çalışma gereği duyuyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zanbay

BURADA ANLATILAN YÖNTEM JAILBREAK SIZ 3GS İÇİN DENENMİŞ VE ONAYLANMIŞTIR.
    Belki bilmeyen vardır diye anlatayım kardeşlerim. Hem piliniz daha fazla gider hem de kontörlerinizi korursunuz. Bende 3gs 3,1,2 var ve jailbreak yapmadım. Aslında çok da rahatım. Beğendiğim bi program olursa satın alıyorum. Aslanlar gibi hiç uğraşmıyorsun. Hem push notification servisi de çalışıyor. Neyse...

Bütün programları kapatsanız bile safari, mail ve ipod arka planda çalışmaya devam eder. Bunları şu yöntemle kapatabilirsiniz.
    Kapatmak istediğiniz programı açın (komik oldu ama...) üstteki kapama tuşuna basılı tutun kırmızı iphonu kapat yazısını görünceye kadar. Yazı çıkınca home tuşuna basılı tutun ta ki program kendini kapatıp ana ekrana dönünceye kadar.
    Hadi kolaygelsin.

Bunun jailbreaklı veya jailbreaksız ile ilgisi yok.

3G'de de aynı şekilde 3.0 versionundan sonra forcequit işlemi bu şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wondercrafter

quote:

Orijinalden alıntı: zanbay

BURADA ANLATILAN YÖNTEM JAILBREAK SIZ 3GS İÇİN DENENMİŞ VE ONAYLANMIŞTIR.

Hadi kolaygelsin.

Bunun jailbreaklı veya jailbreaksız ile ilgisi yok.

3G'de de aynı şekilde 3.0 versionundan sonra forcequit işlemi bu şekilde.

Teşekkürler Ulu Ruh! Sana minnettarız!
    Biz de biliyoruz onu da; jailbreakli olanlarda zaten sbsettings programından kapatılabileceği için "JAILBREAKSİZ" yazdık...
  • işin ilginç yanı. Bende 3G var. ve simlock olayları yüzünden 40 gün sim olmadan kullandım. 3 günde 1 kere şarj ediyordum. Sürekli müzik dinleyip çoğu zamanda internete giriyordum. 8 saat kullanım sürem var. En kötüsü 1 saat wifi oluyordu.. Şimdi merak ettiğim. bu şekilde nasıl gidicek

Teşekkürler bir bilgim daha oldu iphone hakkında :)
  • güzel bilgi için saolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_blade

güzel bilgi için saolun

• iPhone 4 de ise yaramıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_pc
    iPhone 4 de ise yaramıyor

Neden force quit e ihtiyaciniz oldu anlamadim. İos4 de multitasking var tabi ki ise yaramayacak.
  • iki kere home tuşuna basınca altta arkaplanda çalışan uygulamaları göreceksiniz,, o uygulamalardan birinin üzerine basılı tutun - ( sil ) işareti çıkacak , ona basıp çalışmasını durdurabilirsiniz ... İPHONE FOREVER
  • Selamlar arkadaşlar benim bazı sorularım olucak telefonum ıphone 3 arkadaki açık uygulamaları nası görebilirim home tuşuna iki kere bastığımda kamera açılıyor bende,birde yavaşlıktan şikayetçiyim mesaj bölümü açılırken bile 5-6 sn süre geçiyor yeni versiyonu yüklemedim çünkü yurt dışından gelenlerde sıkıntı olduğunu duydum sizden yardım bekliyorum
  • Hort zamani diyonuz yani
  • Yani

Birde bu jailbreak nedemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayhax

Yani

Yok artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alitech Electronic

quote:

Orijinalden alıntı: bayhax

Yani

Yok artik

Valla
  • :) shock after shock..
  • Şok sonrası şokta baştan anlatsak şunu
  • İPhone 4s te çalıştı
    Teşekkürler
  • buralar eskiden hep dutluktu : )

jailbreak`li telefonlar icin remove background var, tek tikla hepsini kapatiyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.