Şimdi Ara

SABAH ERKEN KALKINCA MİDE BULANTISI-KUSMA-MİDE YANMASI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
81.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sabah kalkınca hiçbirşey yiyemiyorum zar zor 1 muz yiyorum saat 1 lere kadar başka bişey yiyemiyorum yemiyincede midem yanıyor derse veremiyorum kendimi gurluyor derste rezil oluyorum bazen yemeye çalısıyorum simitin yarısına geliyorum diğer yarısını yiyemicem diye kalkıyorum cafeden tam parayı ödicem koşa koşa tuvalete gidip kusuyorum veya çubuk kraker yiyorum zar zor onuda kusuyorum ancak kusunca çok rahatlıyorum yani mide de yanma vs. kalmıyor tabi gene bişey yiyemiyorum ancak mide de yanma olmuyor derste rahat oluyorum ama bu seferde tek sorun yemek yemediğim için karnımın gurlaması oluyor bugün doktora gitmeyi düşünüyorum sağlık ocağına vs. gitsem dandik bir ilaç verip gönderiyorlar hastaneye gitmeyi düşünüyorum sizce bunlar için hastaneye gidilir mi?Başka şikayeti olan arkadaslarda var böyle bende de 2 haftadır var daha önceleri yanma,mide bulantısı yoktu sadece aşırı yerşem kusma oluyordu şimdi hiçbirşey yiyemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oranj001 -- 23 Ekim 2009; 11:50:39 >

• Lansor kullanıyorum valla çok güzel bir ilaç sabah kahvaltıda döner çekiyor canım olsa yiyecem.Eskiden kuru ekmeği görünce midem bulanırdı

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=lansor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oranj001 -- 26 Kasım 2010; 0:13:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.