Şimdi Ara

Kavga edemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
4
Favori
84.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Durumu anlatayım siz dalga geçmeden ciddi bir konu adam gelsin bana istediği kadar vursun onu dövebilicek bile olsam karşılık veremiyorum.
    adam bana geçirior birtane vuramıyorum yada adam bana küfür ediyor gidiyorum anca itiş kakış hiç vuramıyorum .

neden olabilir nasıl bu srunu hallederim.

• sanki bi kedi gördüm

bu sahneyi çok gördüm aynı tweety nin tepkisi gibi artık
  • Ne bileyim güçlüyüm süt değilim ama hep dayak yiyorum sınıfaki herkes öküz gibi ama elmizi armut toplamaz ama vuramıyorum.
  • upupupuppu
  • yokmu yardım edecek
  • avatarından ilham al. yumrugunla öldür onları.
  • Buna yapabilirmde ne diyeyim vuramıyorum.Aslında yığabilirm onları ama vuramıyorum adam beni dümdüz ettikten sonra bile karşılık vermeyiorum sadece savunma gard fln.
  • heyecan yapma
    zaten bi tane vurdun mu gerisi geliyo
  • Cesaretin yok.
  • Ben tecrübelerime dayanarak söylüyorum aikido - taekwando falan hikaye bi çok savunma sporu seminerlerine gittim kurslarına gittim.Orada gösterilen hareketlerin hiçbirisini sokakta uygulayamazsın çünkü kurslarda saldıran elemanlarda yapılacak harekete göre saldırıyor sende hareketi ağır çekimde uyguluyorsun.Danışıklı dövüş oluyor.Ama sokak kavgaları öyle değil adamlar çullandımı ne aikido kalıyor nede taekwando en iyisi boks veya kickboks.Benim görüşümü destekleyen videoları youtubede görebilirsiniz.Sokak kavgaları diye aratırsanız karşınıza çıkar bi tane örnek link koyayım.İşte gerçek sokak kavgası ve savunma taktiği ne kol bükme var nede sırttan atma sadece yumruk zaten sokak kavgalarında da sadece yumruklar konuşur

http://www.youtube.com/watch?v=8MnAKZyU4XE&feature=related

• Korkaklar bin kez, kahramanlar bir kez ölür.
  • bendede ilk vurma olayı yok biri bana ilk patlatması veya patlatmaya çalışması lazım sonra adama
  • Cesaretin yok.

Korkaklar bin kez, kahramanlar bir kez ölür.

Yemin ediyorum her gün okulda yediğim karambolu serviste yediğim tangayı anlatamam.

Ama güçlüyüm ama cesartim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acuster

Cesaretin yok.

Yemin ediyorum her gün okulda yediğim karambolu serviste yediğim tangayı anlatamam.

Tanga derken?
  • Kavganın olduğu ortamda bulunma. Bahsettiğin olaylarda birinci dereden bulunuyorsun, kavgayla direk olarak ilişkilisin. Peki ya sen masum musun? Kavga en son başvurulacak bir durumdur. Detaylı öğrenmen gerekmez, fakat temel teknikleri ve nerde ne yapacağını bilmen gerekir. Ayrıca bu durum senin içinden kaynaklanıyor. Birini dövmek istedin mi, sözünle döv. Onu yapacak yetenekte değilsen, aşırı gitmeden karşılık ver. Kavgaya biri sana vurmaya niyetlenmedikçe veya vurmadıkça başvurma. Fakat olay çığrından çıktıysa ve geri döndürülemeyecek durumda ise, gözünü karartıp hiç acımadan zarar ver. Temel teknikleri öğrenmen için 2-3 ay Thai Boks yapmanı öneririm. Diz, dirsek ve kafa kavganın vazgeçilmezleridir. Bıçak da kullanabilirsin; fakat sadece gece dışarı çıkarken, ıssız ortamda kullanma, çok hızlı koşabilme ve kapşonlu bir şey giyme şartı ile. İçinden kaynaklanan sorunu ise dövüş temalı filmleri(Fight Club, Green Street Holigans vb.) izleyerek, dövüş temalı müzikleri dinleyerek, dövüş sporu maçlarını izleyerek ve sana öğüt verecek bir büyüğünün sözlerini dinleyerek cesaret ile yok edebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Historia Calamitatum -- 23 Ekim 2009; 7:17:29 >

• Boxer'i omurileğe kadar çekersin ve araya kaçar. :D çok acır da cesart için ne yapmalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acuster

Cesaretin yok.

Lan?
  • Aynı sorun bendede var ama sözlerimle yapıştırıyorum onlara..Afedersiniz bi b*k yapamıyolar :D..
  • quote:

Boxer'i omurileğe kadar çekersin ve araya kaçar. :D çok acır da cesart için ne yapmalıyım.

Adama burnuns yumruk at, eğer adam yere yığılırsa adamı patak dünyasına sokarsın.
    Sonra öyle bir havan olur ve cesaret gelirki.Selam diyene çakarsın.. xD

Ama dayak yersen samba şov ...
  • 1 Kere vur gerisi gelir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.