Şimdi Ara

Çayyolu Park Caddesi mekanları hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
29.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar son zamanlarda 7.cadde ve tunalı hilmiyi yavaş yavaş geride bırakacağı söylenen ÇAyyolu park caddesindeki mekanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınız neler? Otopark sorunu var mı? Değnekçiler buraya da dadanmış mı acaba?

• Narquila çoluk çocuk, karı kız kesme mekanı oldu..

LanX'ın yemekleri çok büyük ve doyurucu, gece eğlenceside iyi yavaş yavaş tutulmaya başladı..

KITIR'ı zaten konuşmaya gerek yok..

özsüt & azpiyaz ii gidiyor..

Butcher ii mekan..

WALL'da sağlam..

TEPS'in biraları hariç iyi sayılabilir.. 4'lü sample en son 8TL idi.. hiçbir şeye de benzetememiştim 4 birayıda..

LasChicas iyi devam ediyor ama arjantin caddesi LasChicas bitti ne yazık ki..

moozy'de bi arkın doğum gününü yaptık iyiydi..

LastStop'da zaten bilinen bir yer..

bnm gittiklerim bunlar.. 7. cadde zaten it kopuk yuvası haline geldi ipini koparan geliyor..

tunalı ise her zamanki gibi tunalı bah.eliye göre daha iyi..

park caddesinde tabiiki park sorunu var.. acil çözüm bulmaları gerek..

• Park caddesi büyük bir caddemi? Caddeye girmeden 500-600 metre uzağa araba parkedebilir miyiz? Minibüs-Otobüs falan geçiyor mu yakınından?
  • @TechZone detaylı özetlemişsın
  • Park caddesi büyük bir caddemi? Caddeye girmeden 500-600 metre uzağa araba parkedebilir miyiz? Minibüs-Otobüs falan geçiyor mu yakınından?
  • cadde zaten uzun bir cadde, quick china'dan(cadde başlangıcı) WALL'un oraya kadar sağlı sollu koyuyor millet.. birde last stop'dan(caddenin sonu) sonra sağ taraf ve metiş sitesiydi galiba onun önü var.. yürürüm dersen yer sıkıntısı olmaz (500 - 600 mt'de deil ).. ama mekana 10mt mesafede olsun dersen ya şansına çıkacak biri oraya koyucan valeye görünmeden ya da valeye vericen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

@TechZone detaylı özetlemişsın

çhok şükür

bu arada park caddesine otobüs veya minibüs girmemektedir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 22 Ekim 2009; 3:33:22 >
  • Kıtır denen zavallı yere arkadaşımla gittim.Bahçesinde oturuyuruz.Köşede 5-6 liseli ya da ünili 17-18 yaşında kız erkek oturuyo ve öyle rahatsız edici bağıra çağıra konuşuyorlar ki...Dayanamadım sonunda garsona uyarırmısınız dedim.Malesef öyle bir şey yapamam dedi.O ne demek ya dedim nası yapamazsın sen yapmazsan patronun yapsın bunları dinlemek zorundamıyız dedim...Kusura bakmayın dedi.Hesabı ödedik hemen terkettik orayı.Böyle saçma sapan bir olayı daha önce hiç bir yerde görmedim.

Kısacası Burjuva özenti tiplerin rahatça at koşturduğu saygıdan eser olmayan bir yer olarak aklımda kaldı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

@TechZone detaylı özetlemişsın

çhok şükür

bu arada park caddesine otobüs veya minibüs girmemektedir..

En yakın otobüs durağı kaç metre uzaklıkta. Ve hangi kod numaralı otobüs geçiyor
  • 163 geçio 100-120 metre uzağında gidilebilir bir yer :)
  • mesaj atayım sonra okurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alican Cesur Özbey

163 geçio 100-120 metre uzağında gidilebilir bir yer :)

Ok
  • Aslında kıtırda hiçbir şey yok ama nedense herkes oraya birikiyor.İki yanında escape var orasıda açıldığı günden beri hiç dolmuyor.Canlı müzik var ama ben çıkıp söylesem daha iyi söylerim.Taps güzel mekan ama o biralar ne kardeşim öyle.Hepsi birbirinden kötü çeşit çeşit biralar.Narquila ilk açıldığında güzeldi ama sonradan çok bozuldu.Monopoli gittim fena değil ordan memnun kaldım.Bir tane önünde araba asılı yer var arka sırada oraya gittim fazla iyi değildi.Butcher eti süper.Denemenizde fayda var.Park caddesinin en iğrenç tarafı her taraf değnekcilerle doldu.Arka taraflara bile adam koymuşlar.Ama para vermeden gidebiliyorsunuz.Yani ben vermeden gidiyorum ama arkamdan kesin küfür ediyordur.Ama park yeri bulamazsanız 300-400 metre ilersinde siteler ve gerisinde yürüyüş parkı var.Oralara rahatlıkla parkedebilirsiniz.Sadece gideceğiniz mekana yakın olsun isterseniz o zaman park ve değnekci sorunu yaşarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deleteextra -- 10 Kasım 2009; 1:49:47 >

• arkadaslar yarin ankarada olacagim benimle beraber bana yardimci olabilecek var yada beraber takilabiliriz bilmedigim icin yardimlarinizi bekliyorum park caddesinin cok iyi ve guzel nezih yerlerin oldugunu duydum eglence amacli geliyorum yardimlarinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: lion_koc

mesaj atayım sonra okurum

felaj değil misin sen şu seni gebertirim diyen
  • vallaha ne diyim ki her türlü lüks arabayı bulabiliceğin bir cadde lambo, ferrari zart zurt aklına ne gelirse..
    @Maniac_Turk : bu yaz gidelim kanka
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

Park caddesi büyük bir caddemi? Caddeye girmeden 500-600 metre uzağa araba parkedebilir miyiz? Minibüs-Otobüs falan geçiyor mu yakınından?

Artık Park Caddesi'nden 118 numaralı Türkkonut-Angora-Ulus-Kızılay otobüsü geçiyor. Kızılay'da Meşrutiyet ve Mithatpaşa'dan binebilirsiniz.
  • yeni bir etkinlik var mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.