Şimdi Ara

Bağırsak kurdu.. ( kilo alamama sorunu ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
3
Favori
84.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

zayifken uyurken ağzımdan su akardı.
    2 senedir bole birsey yok.
    ani zayiflamada yok
    bi sorun varmı dir ki?
  • 64 - 68 arası değişiyor kilom - 1.83 - 70 kg olsam yeterli benim için. Eğer kurt varsa içimde onlar ile çok mutluyum. Pek bir zararları yok , ağız kokusu'da yok çok şükür.Tek sıkıntı uyurken tükürük salgılanması oda doğal geliyor artık. Aktığını hissttiğim zaman hemen dişlerimi kapatıp içime doğru " şşşşşşşşşşşş " diye çekiyorum. :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: killsomething

Arkadaşlar çok fazla yemek yiyorum ama kilo alamıyorum sürekli 63 kiloıyum boyum 1.83 falan. bağırsak kurdu falan olabilir mi sabahları midem bulanıyo kahvaltı pek yapamıyorum .. doktora gideceğim acaba hapla falan geçer mi bunlar başına gelen var mı ?

şurada video buldum bi de
    http://www.uzmantv.com/bagirsak-kurdunun-belirtileri-nelerdir

üzülme bende senin gibiydim önce dr git o şu bu kimseyi dinleme bir sağlık sorunun var mı bir araştır sonra diyetisyene git anlat inş çabuk kurtulursun bu durumdan yaşla da bir alakası var tabii
    bide hap kilo aldırıcı vs vs alma.
    sana tavsiyem öğle ve akşam yemeğinden sonra bir tane sade çikolata ye.

• quote:

Orijinalden alıntı: b.özcan

quote:

Arkadaşlar çok fazla yemek yiyorum ama kilo alamıyorum sürekli 63 kiloıyum boyum 1.83 falan. bağırsak kurdu falan olabilir mi sabahları midem bulanıyo kahvaltı pek yapamıyorum .. doktora gideceğim acaba hapla falan geçer mi bunlar başına gelen var mı ?

üzülme bende senin gibiydim önce dr git o şu bu kimseyi dinleme bir sağlık sorunun var mı bir araştır sonra diyetisyene git anlat inş çabuk kurtulursun bu durumdan yaşla da bir alakası var tabii

Allah razı olsun kardeş 3 sene önceki mesaja çok yardımcı oldun.

• endoskopiden daha basit bi yöntem de var. beyaz bi bant veriyolarmış, totoya yapıştırıyosun. beyaz kurtlar toplanıyor mu bakıyosun. en kestirme yöntemi buymuş. varsa ilaçla dökülüyorlarmış. en yakın arkadaşım şüpheleniyordu. endoskopi vs. her şeye girmişti ben de yanında eşlik etmiştim hastane sürecine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

eger öyle bır kurt varsa bende ıstıyorum serpıstırın benım bagırsaklarada...

O kurt yalnız ağızdan burundan da çıkabiliyor sığmayınca vücuda.

• Sorunlu musunuz nesiniz ya?

Adam kilo alamiyor ve sikayetci. Tamam 43 kilo olan adam sikayetci olsunda, 60-65 kilo olan adamlar neyin kafasini yasiyor?

Zayiflik iyidir. Bir kere kazak yakisir bu bile zayif olmaya deger. Ben mesela kazak giyemem ve ciddi anlamda beni rahatsiz etmeye basladi bu durum.

Onun disinda istediginiz seyi yiyin icin. Ben film izlerken 4-5 ceviz yesem kilo yapar mi diye dusunmekten filmi anlayamiyorum. Hayat size guzel, yapmayin etmeyin.
  • zayıflık iyi değil be yav,10 kilo daha alsam keşke
  • habere bakın beyler !

http://cep.haber365.com/haber.php?H=3_Yasindaki_Cocuktan_2_Kilo_Solucan_Cikti

buda tam sitesi

http://www.haber365.com/Haber/3_Yasindaki_Cocuktan_2_Kilo_Solucan_Cikti/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byeblade -- 22 Mart 2012; 16:22:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

Beyler bunlar hareket ediyor

evet göt ondan kaşınıyor bende ağızdan su çıkışı yapıyorum gece bi ara vardı bokumda beyaz beyaz halay çekiyorlardı götümü ısırıp içeri kaçıyorlardı göt götlükten çıktı onlar yüzünden.

ee sonra ne oldu. tedavi mi oldun

bir ara ilac kullandım 5-6 sen önce şimdi var mı bilmiyorum kıçım kaşınmıyor ama ağzımdan su akıyor gece bokumda beyaz halay çeken piskopat kurtlarda yok.

hangi ilaç acaba? benimde burnum kaşınıo ara sıra lazım olur belki

Hocam ne yalan söyleyeyim hiç hatırlamıyorum küçük bir kutuydu 7 yıl önce. Sağlık ocağına git yazdır al çok tutmaz 5 lira falandır. Bu arada kitap köşesi iyi kaşıyormuş ben öyle duydum denemedim deneyecek olanlar varsa buraya yazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Keşke bende çok yiyip kilo almasam

Bağırsak kurdunun olması için ne yapmalıyız?

aynen ha

boy 1.90, kilo 110 yaş 17 :))
    düzenlendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 890demon -- 8 Ocak 2013; 10:43:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cacophony.

quote:

Orijinalden alıntı: Lars Ulrich

quote:

Orijinalden alıntı: Cacophony.

quote:

Orijinalden alıntı: Lars Ulrich

1.70 boyum var 43 kiloyum. Ben de senin gibi düşünüyorum. Hap ile tedavi ediliyormuş fakat testini yaptırmaya üşeniyorum.

boy ve kilo oranımız neredeyse aynı, geçen sene doktora gitmiştim hiç bir sorunun yok sadece metabolizman hızlı dedi. bir çözümü olduğunu da sanmıyorum iskender de yesem, çay da içsem 15-20 dk sonra tuvalet ihtiyacı hissediyorum.

O mesajdan sonra baya gelişme yaşadım. 173 oldu boyum kilom da 50-53 arası gidip geliyor.

dostum formülü paylaşırsan iyi olur.

Formül garibine gidecek ama domuz gribi oldum 1 haftadan fazla evden dışarı çıkamadım. Durumum kötü değildi domuz gibi yedim işte o ara bir iştah oldu bilmiyorum neden olduğunu ama baya kilo alıp öyle döndüm okula.

• bu konu yaşamalı
  • 1.82 boy 59 kilo yas:34 bence kilo alamayanlar grubu kuralim
  • Evet bugün bir haber gördüm

:/

Bağırsak kurdu.. ( kilo alamama sorunu )

Bitlis'in Tatvan ilçesinde ikamet eden 3 yaşındaki A.H.'ın bağırsaklarından, ameliyatla yaklaşık 2 kilogram solucan çıkarıldı.

Karın ağrısı ve mide bulantısı şikayetiyle Tatvan Devlet Hastanesi Çocuk Servisi'ne başvuran A.H.’ın bağırsaklarından, 2 saatlik başarılı bir operasyonla 2 kiloya yakın solucan çıkarıldı.

Başarılı bir ameliyatla solucanları hastanın bağırsaklarından alan Çocuk Hastalıkları Uzmanı Ali Tekin, hastanın kendilerine ilk olarak karın ağrısı ve mide bulantısı şikayetiyle başvurduğunu, ancak yapılan tetkikler sonucunda olayın basit bir karın ağrısı şikayetiyle olmadığını, hastanın bağırsaklarında büyük bir kitlenin olduğunu fark ettiklerini belirti.

4 İNSANDA BİR GÖRÜLÜYOR

Kitlenin, daha sonra yapılan tetkik ve tahliller sonucunda dünyada dört insandan birinde görülebilen bağırsak solucanı olduğunun anlaşılması üzerine ameliyata karar verdiklerini anlatan Uzman Doktor Ali Tekin, ameliyat sırasında bağırsak içerine yerleşerek hızla üreyen bağırsak paraziti yani Bağırsak Kurdu adının verildiği solucan sayısını gördüklerinde oldukça şaşırdıklarını ifade etti.

8 yıllık meslek hayatında ilk defa böyle bir olayla karşılaştığını kaydeden Doktor Tekin, yaklaşık 1 buçuk metrelik bağırsak içerisine yerleşen solucanların 2 saatlik başarılı bir operasyon sonucu teker teker alındığını anlattı.

Hastanın, hastanedeki 1 haftalık tedavisinin ardından taburcu edildiğini ve sağlık durumunun iyi olduğunu dile getiren Tekin, hastalığın genellikle Doğu bölgesinde sıkça rastlandığını, bu tür vakaların genellikle kirlilik ve kanalizasyon sularının içme sularına karışması sonucu ortaya çıktığına dikkat çekti.

• kurtçuk derdi çocukken bendede vardı, tedavide olmadım nasıl olduysa kaybolup gitti bir daha belirmedi. çocukluğumdan beri kilom ölçülerime göre azdı, az yemek yesemde çok yesemde kilom değişmiyordu boy 1.85 kilo 65'ti 3 sene öncesine kadar, evrim mi geçirdim noldu hiç birşeyde yapmadım 3-5 ay içinde 80 kiloya kadar çıktım şimdi 75ten aşağı düşmüyorum,biraz kendime geldim yani. derler 30 yaştan sonra insan değişim yaşar bende öyle oldum. diyet uygulayarak yeterli ölçüde kilo almaya yada vermeye pek inanmıyorum bünyeyle alakalı vede zaman...
  • quote:

Orijinalden alıntı: afrodude

quote:

Orijinalden alıntı: b.özcan

quote:

Allah razı olsun kardeş 3 sene önceki mesaja çok yardımcı oldun.

Hiç dikkat etmedim nese bundan sonrakilere faydası olur inş

• Bu söylediğiniz tüm belirtiler bende de var :
    1) Yaş 18 kilo 50
    2) ağız kokusu var
    3) sabah uyanırken yastık ıslak
    4) yemek yedikten 2 saat sonra karnım boşalıp ses vermeye başlıyor
    5) malum yerde bazen kaşıntı oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: netkod

Bu söylediğiniz tüm belirtiler bende de var :
    1) Yaş 18 kilo 50
    2) ağız kokusu var
    3) sabah uyanırken yastık ıslak
    4) yemek yedikten 2 saat sonra karnım boşalıp ses vermeye başlıyor
    5) malum yerde bazen kaşıntı oluyor

Kardesim eminsen yomesan veya kontil kullan kontili öneririm bende yaklaşık 1 sene evel uzun bir zamandır vardı 2 paket kontille o zamandan beri Allah'a şükür yok.
  • Teşekürler kardeşim.... Eczaneye uğrayıp alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netkod -- 19 Nisan 2012; 7:17:29 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.