Şimdi Ara

Bağırsak kurdu.. ( kilo alamama sorunu ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
3
Favori
84.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaNgOsEr

bendede bu kıl kurdu var . bide baktım şöyle tenya da var bende 1 metreye kadar olabiliyomuş uzunlukları ve geçen hafta farkettim o tenya'yı 20 cm falan iğrenç bişey millet lütfen kontrole gidin , böyle iğrenç şeylerle uğraşmayın

Tenyada dünya rekoru 18 metre diye biliyordum ben bir yerde okumuştum, 1 ne kelime yani. Ama tenyanın belirtileri bağırsak kurdundan çok çok daha fazla ve belirgin diye biliyorum ben büyüdüğü zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 21 Mart 2012; 18:40:06 >

• O değilde her kilo alamayanda kurt olmaz.Ne biliyorsunuz belki metabolizmanız hızlı.
  • Oha bu konuyu ben ne zaman açtım dedim ilk başta ama sonra farkettim başkası açmış.

Aynı boy aynı kilo aynı dertler
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzuRhymer

bende zayıflamak istiyom boy 1.72 kilo 65

bence kilolu değilsin benim 1.76 boy 64de kilo ki zayıf gibi gôrünüyorum nerdeyse
  • Beyler bunlar hareket ediyor

Bağırsak kurdu.. ( kilo alamama sorunu )
  • az çekin
  • quote:

Orijinalden alıntı: .TheGamE.

quote:

Orijinalden alıntı: MaNgOsEr

bendede bu kıl kurdu var . bide baktım şöyle tenya da var bende 1 metreye kadar olabiliyomuş uzunlukları ve geçen hafta farkettim o tenya'yı 20 cm falan iğrenç bişey millet lütfen kontrole gidin , böyle iğrenç şeylerle uğraşmayın

Tenyada dünya rekoru 18 metre diye biliyordum ben bir yerde okumuştum, 1 ne kelime yani. Ama tenyanın belirtileri bağırsak kurdundan çok çok daha fazla ve belirgin diye biliyorum ben büyüdüğü zaman.

Hocam en kötüsü solucan değil mi ? Tenya vücuttan atıldığında parça parça dökülür ve canlı değildir. Ama solucan çok korkunç ya vücudu sarıyor resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: KarettaKerata

Onu bunu boşverin kurt olduğunun en iyi kanıtı burnunuzdan sürekli çiğ kıyma kokusu almanızdır.Eğer o kukuyu açık havda alıyorsanız bilinki içinide kurt var.

hatta acikince elimi kemirip elimi kokluyom super
  • karnınız açken ağzınıza bir yudum ılık süt alıp 20 saniye bekleyin.

süreç içerisinde bağırsakta kıpırdama olursa tenya var demektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz arastirdim da, kanim dondu. Korkuyorum bitkisrl biseyi yokmuymus?
  • Arkadaslar tahlille alakası yok bunları anca endoskopi(bayiltarak mideye kamera sokuyorlar ağızdan ) ile öğrenebilirsiniz . 10 dakikalık işlem ameliyat değil

• bende de aynı sorun var boy 1.78 kilo 58
    kartal yavuz selimden randevu alıcamda ne olarak almalıyım yani orda dahiliye, diğer, genel cerrahi vs. gibi seçeneklerden hangisini seçmeliyim
  • Hani o gece ağzının suyunun yastığa akması direk bağırsak kurdunun olduğu anlama gelmiyor zaten siz ağızdan nefes alıyorsanız nerdeyse bu herkesde oluyor.
    Sitedeki yorumlara bakılırsa dışkınızda ufak beyaz solucanlar cıkıyorsa işte o zaman durum kötü
  • kilolu insanlarda da oluyor mu ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchutZ

Hani o gece ağzının suyunun yastığa akması direk bağırsak kurdunun olduğu anlama gelmiyor zaten siz ağızdan nefes alıyorsanız nerdeyse bu herkesde oluyor.
    Sitedeki yorumlara bakılırsa dışkınızda ufak beyaz solucanlar cıkıyorsa işte o zaman durum kötü

inan uyuyamiyorum korkudan

• quote:

Orijinalden alıntı: normal73

quote:

Hani o gece ağzının suyunun yastığa akması direk bağırsak kurdunun olduğu anlama gelmiyor zaten siz ağızdan nefes alıyorsanız nerdeyse bu herkesde oluyor.

Hocam benimde boy 1.75 kilo 55 ama ben çok fazla yiyemıorm hemen doyuyorum...Siz cidden aşırı yiyor ve kilo alamıyorsanız doktora gidin...Hani o bağırsak kurdu, tenya falan herkesde olcak şeyler değil bence..
    Cidden çok fazla şüpheleniyorsanız gidin doktora.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: normal73

quote:

Hocam benimde boy 1.75 kilo 55 ama ben çok fazla yiyemıorm hemen doyuyorum...Siz cidden aşırı yiyor ve kilo alamıyorsanız doktora gidin...Hani o bağırsak kurdu, tenya falan herkesde olcak şeyler değil bence..
    Cidden çok fazla şüpheleniyorsanız gidin doktora.

boy 1.70 kilo 46 bende doktor korkusu vari

• quote:

Orijinalden alıntı: Lars Ulrich

1.70 boyum var 43 kiloyum. Ben de senin gibi düşünüyorum. Hap ile tedavi ediliyormuş fakat testini yaptırmaya üşeniyorum.

boy ve kilo oranımız neredeyse aynı, geçen sene doktora gitmiştim hiç bir sorunun yok sadece metabolizman hızlı dedi. bir çözümü olduğunu da sanmıyorum iskender de yesem, çay da içsem 15-20 dk sonra tuvalet ihtiyacı hissediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

Beyler bunlar hareket ediyor

evet göt ondan kaşınıyor bende ağızdan su çıkışı yapıyorum gece bi ara vardı bokumda beyaz beyaz halay çekiyorlardı götümü ısırıp içeri kaçıyorlardı göt götlükten çıktı onlar yüzünden.

ee sonra ne oldu. tedavi mi oldun

• Bu kurdbagirsakda nasıl çıkıyormuş yav , çig et falan yiyincemi ? Bugün çig et yedik de onun için sordum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.