Şimdi Ara

Bağırsak kurdu.. ( kilo alamama sorunu )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
3
Favori
84.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çok fazla yemek yiyorum ama kilo alamıyorum sürekli 63 kiloıyum boyum 1.83 falan. bağırsak kurdu falan olabilir mi sabahları midem bulanıyo kahvaltı pek yapamıyorum .. doktora gideceğim acaba hapla falan geçer mi bunlar başına gelen var mı ?

şurada video buldum bi de
    http://www.uzmantv.com/bagirsak-kurdunun-belirtileri-nelerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killsomething -- 19 Ekim 2009; 22:39:21 >

• 1.70 boyum var 43 kiloyum. Ben de senin gibi düşünüyorum. Hap ile tedavi ediliyormuş fakat testini yaptırmaya üşeniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infectus

1.70 boyum var 43 kiloyum. Ben de senin gibi düşünüyorum. Hap ile tedavi ediliyormuş fakat testini yaptırmaya üşeniyorum.

nasıl bi test bu? al bu bardağa mıç gibisinden bişey mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: killsomething

quote:

Orijinalden alıntı: Infectus

1.70 boyum var 43 kiloyum. Ben de senin gibi düşünüyorum. Hap ile tedavi ediliyormuş fakat testini yaptırmaya üşeniyorum.

nasıl bi test bu? al bu bardağa mıç gibisinden bişey mi

Aynen öyle.
  • bende zayıflamak istiyom boy 1.72 kilo 65
  • quote:

Orijinalden alıntı: 619~RéyMisTério~619

bende zayıflamak istiyom boy 1.72 kilo 65

ya konu çok da fazla kilo almak değil sadece huylandım
  • Ben de su içiyorum kilo alıyorum ne hikmetse(!)

Vermeye gelince sorun oluyor.Çok isterdim sizin gibi fit olmayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: killsomething

şurada video buldum bi de
    http://www.uzmantv.com/bagirsak-kurdunun-belirtileri-nelerdir

la adamın dediğinden hepsi var bende Gece yatarken yasık hep ıslanıyor ağzımdan su akıyor.. Nasıl kurtulacaz acaba
  • Hastaneye git tahlil yaptır.Yalnız çok gergin bir ortam oluyor.Ufacık bir kapla ufacık bir kaşık veriyorlar.Kolay gelsin diyorlar...
  • yaş 18 boy 1.83 kilo 65 bende kilo almak istiyorum biraz izdivaç gibi oldu ama neyse
  • 1,86 ve 63 kiloyum 1 senedir

Sabahları çok az kahvaltı yaparım, öğlenleri hiç yemiyorum gibi birşey..

Akşamları ise 1 tabak, bilemedin 2 tabak yedikten sonra doyuyorum.. Sanırım bende de aynı sorun mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornado 4ı

yaş 18 boy 1.83 kilo 65 bende kilo almak istiyorum biraz izdivaç gibi oldu ama neyse

+1
  • aynen sabah midem bulanıyor kahvaltı yapmadan okula gidiyorum okulda az birşey yiyorum sonra dersane dersanede sandviç yiyorum aksamda 1-2 tabak yemek acaba bende de mı kurt var
  • Hepsi bende de var ve kilom da az.. Birtek bağırsak kurdu yok Test falan da yaptırdım yok arkadaş İyi mıçamadımmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: loodyeyes

Ben de su içiyorum kilo alıyorum ne hikmetse(!)

Vermeye gelince sorun oluyor.Çok isterdim sizin gibi fit olmayı

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExFactoR

1,86 ve 63 kiloyum 1 senedir

Sabahları çok az kahvaltı yaparım, öğlenleri hiç yemiyorum gibi birşey..

Akşamları ise 1 tabak, bilemedin 2 tabak yedikten sonra doyuyorum.. Sanırım bende de aynı sorun mevcut.

ben o kadar az yesem ölürüm. ben sabah kahvaltısında mesela dün 3 tane krep yedim çay ondan sonra öğlen köfteciye gittim köfte falan akşam yemeği yedim evde bi de gece 12 gibi sucuklu yumurta yaptım ohh miss
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hard_ALL

Hepsi bende de var ve kilom da az.. Birtek bağırsak kurdu yok Test falan da yaptırdım yok arkadaş İyi mıçamadımmı acaba

olabilir
  • Bende öyle aslında yemek yiyorum ama, eğer kurt varsa bağırsakta nasıl olacaklar? Ben ilaç için Cemi onlar gidecek yoksa yikayacaklarimi
  • Bende o kurtlardan var ve karın ağrısı yapıyor haşereler.İşi bitirdikten sonra klozete baktıgımda haraketlerini görebiliyorum rahatça.Beyaz ve yavru solucan gibiler.İlaç kullanıyom bakalım ölceklermi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impavide

Bende o kurtlardan var ve karın ağrısı yapıyor haşereler.İşi bitirdikten sonra klozete baktıgımda haraketlerini görebiliyorum rahatça.Beyaz ve yavru solucan gibiler.İlaç kullanıyom bakalım ölceklermi.

ilacın adı ne ben de alayım kullanayım bi zararı olmaz heralde ? var mı yok mu emin değilim ama doktora gidip o b*ktan testi yaptırmak istemiyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.