Şimdi Ara

Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
816
Cevap
5
Favori
78.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar öveçler deki işyerimde
    aylık 70 tl ye taahhütlü 16 mb kadar 100 GB AKK lı TTNET(en fazla 8 mb hız alıyordum)
    aylık 30 tl ye 100 DK heryöne sabit hat
    cebimde de 60 tl ye 1000 dk 1000 sms 4 GB turbo net kullanıyordum.(4 GB yetmiyordu)
    üçü toplam 160 tl idi

binaya süperonline fiber döşendi hemen satış elemanları geldi.önceden netten araştırmıştım dört dörtlük kampanyaları ve bana hesaplı gelmişti.

dün konuştuk
    119 tl ye
    süperonline fiber 50mb+125 GBAKK
    türkcell platinum 1000 dk 1000 sms 10 GB
    100 dk sabit hat
    ücretsiz modem
    500 tl ye kadar ttnet taahhüt bozum ödemesi dediler.

tamam dedim dün akşam imzayı attım bugün öğlen kurup neti bağladılar TTNET i iptal ettim 110 tl ceza gelecek bunu süperonline ödeyecek.

hız olarakta
    ping 1-8 ms arası
    indirme 50-65 mb arası
    gönderme 5,5 mb hızı alıyorum ve memnun kaldım.

sonuç olarak 160 tl den 120 tl ye düşecek faturam düştü,internetim hızlandı AKK 125 e çıktı,cebimde 4 GB dan platinum 10 GB a geçtim.
    eve de gelsin fiber hemen evide geçireceğim.
    hem GB olarak kardayım hemde TL olarak.takdir sizin hayırlısı olsun

• Gölbaşına gelse ii olur, çok fazla bekleyeni var. Olmazsa bi hareketlenme yapmak lazım
  • Bilgi için burada da paylaşmak istedim:

akk'sız 25 mbit kampanyasına dahil olarak üç gün önce evime bağlattım; ilk izlenimlerim olumlu; gerek kurulum gerek sistemin çalışmasında bir husus hariç sıkıntım olmadı, onu da biraz araştırarak çözdüm; şöyle ki; digiturk play, octoshape isimli bir eklenti ile çalışıyor; ilginçtir, uydunet'ten superonline'a geçince bu eklenti çalışmamaya başladığı gibi, octoshape.com adresine de bağlanamamaya başladım; dns değiştirince bu siteye zorla da olsa girebiliyor ancak tarayıcı ve sistem ayarları fark etmeksizin digiturk play yayını çalışmıyordu; iki günlük araştırmanın sonucunda, donanımhaber'de ufak bir mesaj okudum; ip numaramın yasaklı olabileceğini, kendisinin de benzer bir durumla karşılaşmış olduğunu söylüyordu; bunun üzerine müşteri hizmetlerini arayıp modemi reset'lettim ve 88.xx.xx.xx değil de 151.xx.xx.xx şeklinde yeni bir ip adresi aldım ve hemen arkasından octoshape sorunsuz çalışmaya başladı; sorun yaşayanların aklında olsun derim.

• Mevcut pakete 00.00-06.00 arası gece kuşu özelligi ekleyen bir kampanya vardi, aylık 9.90 liraya.

Linki paylaşabilecek var mı ? Bulamadim

Kendi sorumu kendim cevaplayayım

http://www.superonline.net/super-servisler/isik-hizinda--/akksiz-gece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupremeXXL -- 4 Nisan 2016; 13:55:26 >
  • Ankara'da fiber optik kullananlar arasında blizzard oyunlarında ping sorunu yaşayan var mı? 40-55 arası ping alırken bu aralar 150 civarına sabitlendi ve altına inmedi. Şikayet süreci ile uğraşıyorum.
  • Maça dakikalar kala süperonline internet gitti tabiki turkcell TV de gitti, Eryamandayım
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    Keşke Kocaeli'yede gelse Süperonline belirli illerde kaldılar genişletmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

merhaba arkadaşlar öveçler deki işyerimde
    aylık 70 tl ye taahhütlü 16 mb kadar 100 GB AKK lı TTNET(en fazla 8 mb hız alıyordum)
    aylık 30 tl ye 100 DK heryöne sabit hat
    cebimde de 60 tl ye 1000 dk 1000 sms 4 GB turbo net kullanıyordum.(4 GB yetmiyordu)
    üçü toplam 160 tl idi

binaya süperonline fiber döşendi hemen satış elemanları geldi.önceden netten araştırmıştım dört dörtlük kampanyaları ve bana hesaplı gelmişti.

dün konuştuk
    119 tl ye
    süperonline fiber 50mb+125 GBAKK
    türkcell platinum 1000 dk 1000 sms 10 GB
    100 dk sabit hat
    ücretsiz modem
    500 tl ye kadar ttnet taahhüt bozum ödemesi dediler.

tamam dedim dün akşam imzayı attım bugün öğlen kurup neti bağladılar TTNET i iptal ettim 110 tl ceza gelecek bunu süperonline ödeyecek.

hız olarakta
    ping 1-8 ms arası
    indirme 50-65 mb arası
    gönderme 5,5 mb hızı alıyorum ve memnun kaldım.

sonuç olarak 160 tl den 120 tl ye düşecek faturam düştü,internetim hızlandı AKK 125 e çıktı,cebimde 4 GB dan platinum 10 GB a geçtim.
    eve de gelsin fiber hemen evide geçireceğim.
    hem GB olarak kardayım hemde TL olarak.takdir sizin hayırlısı olsun

Gerçekten süper bir hizmet.

Keşke tüm Türkiye yararlanabilse

• Arkadaşlar Ankara'daki çalışmaları bu konuda paylaşalım.

Son günlerde gördüğüm kadarıyla Tunalıya ve 100. Yıl'a döşendi. Bugün de Çiğdem mahallesi'nde çalışmalar uzun bir süre sonra kaldığı yerden devam ediyor.

Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Banner::: -- 15 Aralık 2009; 21:42:26 >

• iş yöneticilerde bitiyor biliyorsun 6-7 ay önce adamlar gelmiş zaten bizim yönetimler ilgilenmemiş biliyorsun umarım bu sefer azda olsa ilgilenirler
  • bizim yollarıda kazdılar heryer kazıldı ama bakalım evlere ne zaman bağliycaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 23 Ocak 2010; 1:28:26 >
  • Biraz evvel aradım. Oturduğum binaya 200 mt ötedeki siteye hizmet veriliyor, hizmet alabilir miyiz diye sordum. Aynı cevap maalesef. Quick işi yarın olacak bir iş değil apartman kullanıcıları için. Yani sizin evinizin önünden geçip bir siteye ulaşsa bile, apartman için başvuruyu şirketin idare anlamında kabul etmesi gerekecek ama şu an öyle bir proje yok. Kısaca kazı çalışmasını evin önünden geçmesi bile birşey ifade etmiyor.
  • Siteler dışındaki binalara gelmesi en az 1-2 sene.
  • Bugün çiğdem mahallesinde eko sitesinin önünden makro markete doğru ilerliyorlardı
  • sitesi 15 tane blok var kesin verirler o zaman bizim city'e :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 23 Ocak 2010; 1:28:38 >
  • baya 1 yere çekiyorlar mahallede bizim site yönetimi gene ilgisiz davranmaz umarım bugün dikkat ettimde adamlar ulus rüzgarlı sokağa bile fiber çekmişler
  • bütün batıketi kazdılar ama daha sitelere döşendiğini duymadım
  • 1-2 gün önce adamlar ile konuştum çiğdemdeki bütün binaların girişlere kadar çekicez isteyenlere altyapıyı döşiycez dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: romulus70

1-2 gün önce adamlar ile konuştum çiğdemdeki bütün binaların girişlere kadar çekicez isteyenlere altyapıyı döşiycez dediler

evin içine kadar döşiyceklermişmiş? yoksa bizmi çekicez bina girişten eve kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 24 Ekim 2009; 17:37:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DungeonKeeper

quote:

Orijinalden alıntı: romulus70

1-2 gün önce adamlar ile konuştum çiğdemdeki bütün binaların girişlere kadar çekicez isteyenlere altyapıyı döşiycez dediler

evin içine kadar döşiyceklermişmiş? yoksa bizmi çekicez bina girişten eve kadar

Apartmana modem gibi bir şey koyuyorlar. Evlere de ordan kablo çekiyorlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.