Şimdi Ara

Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
816
Cevap
5
Favori
78.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DungeonKeeper

quote:

Orijinalden alıntı: SerumFizyolojik

bizim sitede 3 ay ücretsiz veriyorlar ama ben bu merete güvenemediğim için bağlatmadım

tabiki ,zevkler ve renkler tartışılmaz :D:D

şaka bir yana 5-6 senedir sorunsuz ttnet kullanıyorum ama 10 kat hız da cezbediyor. fakat ben jdownloadera modem resetlettirerek raapid sömürüyorum sürekli acaba bu fiberde de aynı muhabbet oluyor mu? bir diğer merak ettiğim ttnetin fiberi olmayacak mı acaba, sonuçta altyapıları daha sağlam değil mi?
  • bakır vs fiber diye düşün:D ama fiberde ip static değişmiyormuş hiç çok arada nadir olarak 6 aydır dayim kullanıyor 0 sorun sadece 1 sefer 10mb hızı 4-5mbye düşmüş okadar bizim sitede anlaşırsa banner ile sabırsızlık ile bekliyoruz
  • gerçi adamlar birkaç haftadır gözümüzün önünde heryeri kazdılar, döşediler hatları. statik ip ise free yalan olur rapidin?
  • aynen öyle rapid yalan olur ama static ip kullanan kişiler torrente daha çok yöneliyor rapidden 1mb ile çekmek var bide 10mb var onuda düşün:D bide aynı fiyata rapid freede eskisi gibi değil hotfile yada başka yerden dosya çekerken 140 ile download yapıyorum rapid ile 100mb dosya 30 dakkada iniyor
  • quote:

gerçi adamlar birkaç haftadır gözümüzün önünde heryeri kazdılar, döşediler hatları. statik ip ise free yalan olur rapidin?

Rapid premium alırsın 10 mbit'e geçince. Bi divx 10 dk'da iniyor. Günde 50 kuruşa geliyor rapid premium.
  • rapidde artık premiumsuz modem resetlemek biraz hayal oldu sanki , yeni bi sistemi devreye sokmuşlar ,mdemi resetlesende premium cart curt bişeyler yazıyo dosyayı indirme linkini vermiyo..

en iyisi yine torrent
  • quote:

rapidde artık premiumsuz modem resetlemek biraz hayal oldu sanki , yeni bi sistemi devreye sokmuşlar ,mdemi resetlesende premium cart curt bişeyler yazıyo dosyayı indirme linkini vermiyo..

en iyisi yine torrent

yok hocam jdownloader indiriyor şakır şakır.
  • az önce yönetici ile konuştum bakalım üst yönetim ile gidip konuşacak yaptıkları anlaşmayıda verdim umarım sorun çıkmazda bizde alırız:D banner istersen 1 kopyayıda sana yollayım yöneticiye verde sizinkide destek çıkar:D
  • kardeş normal apartmanlarda olmuyormu babam yöneticide başvursak olmuyormu?
  • Eryaman Güzelkent'te çalışmalar tamamlandı.Adamlar siteye hiç bir ücret talep etmeden sistemi kurmayı talep etmiş yöneticimizde onaylamış.2 haftaya kadar siteye sistemi bağlayacaklar.Tahminimce 1 ay sonra hizmeti alır duruma geleceğim .TTnet'te hiç sorun yaşamadım sadece sabit telefona 30 + 1mbit nete 45 küsür para ödemek zoruma gidiyor.Superonline umarım hayal kırıklığı yaşatmaz bana
  • elektrik kesilince fiberin kesilmesi gibi birşey var mı? apartmana koydukları dağıtıcı elektriğini hattan mı alıyor yoksa fiberin kendinden mi? örneğin ben adsl modemi güç kaynağına bağladım elektrik keslse bile nete devam edebiliyorum.
  • quote:

elektrik kesilince fiberin kesilmesi gibi birşey var mı? apartmana koydukları dağıtıcı elektriğini hattan mı alıyor yoksa fiberin kendinden mi? örneğin ben adsl modemi güç kaynağına bağladım elektrik keslse bile nete devam edebiliyorum.

Elektrik kesilince fiberde gidicek ,çunki apartmanın aşağı koyacakları kutu elektrikle çalışıyo , fiber sadece ışığı iletiyo ondan elektrik iletemez .
  • keçiörende beledeyin arkasıdan doğru kazdılar adese ustunden çekirgeye kadar gitti sanırım ama hic bir gelişme yok :S
  • Batıkent'te Kardelen Mahallesinde Batıpark konutlarına Quicknet gelmiş bulunmaktadır, Bilgilerinize.

- Kendi yaşadığım birşeyi aktarayım sizlere, Bi yakınımda quicknet internet bulunmaktaydı, laptopum'la rapidden free dosya diyerek modem resetlemeden 10 part dosya indirdim, quicknet sayesinde bu böyle olmuştu ama nasıl olduğuna dair bi açıklama'da yapamıyorum. ( Enteresan bir olay )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arınç -- 22 Kasım 2009; 23:54:06 >
  • bunkar örnek mah. gelinceye kadar baya bir zaman geçecek herhalde
  • bizimde buraya kurma kadarı aldılar ama ne gelen vaar ne giden
  • quote:

quote:

elektrik kesilince fiberin kesilmesi gibi birşey var mı? apartmana koydukları dağıtıcı elektriğini hattan mı alıyor yoksa fiberin kendinden mi? örneğin ben adsl modemi güç kaynağına bağladım elektrik keslse bile nete devam edebiliyorum.

Elektrik kesilince fiberde gidicek ,çunki apartmanın aşağı koyacakları kutu elektrikle çalışıyo , fiber sadece ışığı iletiyo ondan elektrik iletemez .

tabi telefon da kesilecek o zaman.. süper telefon mu neyse
  • quote:

quote:

quote:

tabi telefon da kesilecek o zaman.. süper telefon mu neyse

cep telefonun varya :D mesela bizim evdeki telefonlardan sadece cevap veriliyor arama özelliğini kapattık ki fatura gelmesin diye sadece sabit ücret geliyo aylık 9 ytl, cep telefonu daha karlı , aveanın 3000dk sı 60 ytl satıyor her yöne biz ona geçtik rahatız simdi.. 3000dk = 50saat
  • Bugün Çiğdem Mahallesi Hardem Apartmanına çekiyorlardı.
  • bizim yönetimler uyusun hala adama okadar ewrak falan buldum ses seda yok hala
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.