Şimdi Ara

A.Ü. Açıköğretim Fakültesi Felsefe Bölümü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.664
Cevap
12
Favori
249.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kayıt olurken başvuru formuna işaretliyorsunuz hangi dili istediğinizi başvurudan önce belirtilmiyor...
  • @ gollory
    teşkürler cevap için...
  • Sanırım bende AÖF felsefe yazıcam 4 senelik, bakalım nasıl olucak
  • Bir felsefeci daha kazandı türkiye :) umarım kalmadan butun sınıfları gecerim.
  • bende sizdenim gençler. Birbirimize yardımcı olalım.
  • işlem tamam şimdi kayıtlara kadar beklemek lazım
  • arkadaşlar bir ay sonra kayıtlar başlayacak kayıtlar için ne kadar para lazım harçlar ne kadar acaba
  • Bende felsefe öğrencisiyim..
    1. sınıf ilk senem ve bütünlemelere kalan 4 dersim var :D
    Uygarlık Tarihi
    Psikolojiye Giriş
    Sembolik Mantık
    İlkçağ Felsefesi
    Bi kolayı yok mudur bu dersleri geçmek için?
    Karacan nokta atış sorularından kitap alayım dedim sadece Uygarlık Tarihi bölümününki varmış.
    Bayağı etkili olduğunu söylemişlerdi ama malesef bana çok faydası olamayacak sanırım
    tabi bir de murat yayınlarının yardımcı kitabını aldım ama pek çalışamadım yoğunlaşmak gerek
    eylül 10-11 sınav günü malum
    herkese kolaylıklar ;)
  • merhaba arkadaşlar bende kayıt vaktini bekliyorum ve biraz endişelerim var
  • Bu sembolik mantik dersinin konu anlatimli halini bulabilir miyim? Universite'nin sitesinde yok dogru durust bir seyler internette de sadece bir lise hocasinin anlattigi videoyu gordum o da yeterli olmuyor. Bana su final sinavinin 11. sorusundan sonraki konulari anlatacak bir yer onerebilir misiniz? Kitap disinda ozetleyerek anlatan kitap-site var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deoden

Bu sembolik mantik dersinin konu anlatimli halini bulabilir miyim? Universite'nin sitesinde yok dogru durust bir seyler internette de sadece bir lise hocasinin anlattigi videoyu gordum o da yeterli olmuyor. Bana su final sinavinin 11. sorusundan sonraki konulari anlatacak bir yer onerebilir misiniz? Kitap disinda ozetleyerek anlatan kitap-site var mi?

Bende sembolik mantık dersine calistim bazı konular tamam çözdüm ama bazı konuları da hiç anlamadım
    şöyle güzel anlatımlı bir yer olsa iyi olacak cidden :)
    bahsettiğin video bu sanırımhttp://video.google.com/videoplay?docid=6995622388499719447#

• hayir bahsettigim video bu degil. Bir lise ogretmeni kadin dersaneler icin mantik anlatiyor ama mufredat dolayisiyla bizim sorumlu oldugumuz ilk 2-3 konu disinda gerisi yok ve teori kismi anladigim kadariyla cok eksik geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deoden

hayir bahsettigim video bu degil. Bir lise ogretmeni kadin dersaneler icin mantik anlatiyor ama mufredat dolayisiyla bizim sorumlu oldugumuz ilk 2-3 konu disinda gerisi yok ve teori kismi anladigim kadariyla cok eksik geliyor.

http://www.osstube.com/video/1003/Mantik-Sembolik-Mantik-2-devset.html
    bu da gayet iyiymiş şimdi buldum :)
  • Evet benim dedigim video buydu.
  • Arkadaşlar yeni kayıtlar 12 eylül pazartesi mi başlıyor ?

Ösys sonuç kısmında kayıt tarihi 26/09-14/10/2011 olarak yazıyor.

Burada isehttp://www.anadolu.edu.tr/aos/duyurular.aspx 12 - 23 Eylül tarihleri arasında yapılacak deniyor.

Nasıl bir iştir anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waxzel

Arkadaşlar yeni kayıtlar 12 eylül pazartesi mi başlıyor ?

Ösys sonuç kısmında kayıt tarihi 26/09-14/10/2011 olarak yazıyor.

Burada isehttp://www.anadolu.edu.tr/aos/duyurular.aspx 12 - 23 Eylül tarihleri arasında yapılacak deniyor.

Nasıl bir iştir anlamadım.

sonuç belgesine bakma örgünler için o...
    aöf ün duyurduğu tarihler geçerli kayıtlar yarın başlıyor....
  • Arkadaşlar, istanbul anadolu yakasında AÖF FELSEFE tüm dersler için eğitim alabileceğimiz bir kurs var mı ?
  • Ben geçen yıl başlamıştım ama 1 sınava girdim başkada sınava girmedim. Bu yıl kayıt yenileme yapmak istiyorum aöf sayfasında KAYIT YENİLEME
    GÜZ DÖNEMİ 17-27 ekim yazıyor burdada sormak istedim bu tarih doğru tarih dimi ?
  • Arkadaşlar bütünleme sınavlarında da Metafizik ve Tarih derslerini veremedim, hiç kitap yüzü açmazsak böyle olur tabi. En azından başka dersten kalmadım hiç, ve üçüncü sınıfa geçebilmiş oldum.

KAYIT YENİLEME ile ilgili olarak, şu linki paylaşayım öncelikle:

Açıköğretim Takvimi - Anadolu Üniversitesi

KAYIT YENİLEME TARİHLERİ: 28 Kasım - 23 Aralık 2011

ARA SINAV: 07 - 08 Nisan 2012

YIL SONU SINAVI: 02-03 Haziran 2012

BÜTÜNLEME SINAVI: 08 - 09 Eylül 2012

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.