Şimdi Ara

### Mozilla Firefox Sorun Çözüm Merkezi ### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
28.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar firefox'ta zoom yapıyorum ama kapatıp açınca eski haline dönüyor, ekran 22' olunca yazılar ve resimler çok küçük kalıyor, yardımcı olursanız sevinirim menülerden bunla ilgili bişey bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dethadams

arkadaşlar firefox'ta zoom yapıyorum ama kapatıp açınca eski haline dönüyor, ekran 22' olunca yazılar ve resimler çok küçük kalıyor, yardımcı olursanız sevinirim menülerden bunla ilgili bişey bulamadım.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/nosquint/

Şu eklentiyi dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Owl City.

3.7pre6 sürümü sık sık çöküyor, 5 dk içinde 3 kere çöktü. niye böyle oldu ?

Alıntıları Göster
    merhabalar son sürümde bir türlü çok fazla sekme kapattığım zaman sekmeler kaydedilsin mi diye sormuyor, alışmışım sekmeleri kapatınca kaydedilsin mi diye sormasına ve çok işime yarayan bi özellik. Tekrar nasıl geri getirebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabik

merhabalar son sürümde bir türlü çok fazla sekme kapattığım zaman sekmeler kaydedilsin mi diye sormuyor, alışmışım sekmeleri kapatınca kaydedilsin mi diye sormasına ve çok işime yarayan bi özellik. Tekrar nasıl geri getirebilirim ?

Menü den Seçenekler/Sekmeler/ Üstten 2. sıradaki "Çok sayıda sekme kapatılırken beni uyar" a tik koy. Tamam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

quote:

Menü den Seçenekler/Sekmeler/ Üstten 2. sıradaki "Çok sayıda sekme kapatılırken beni uyar" a tik koy. Tamam..

Alıntıları Göster
    Sorun o değil. Çok fazla sekme kapatırken kapatılsın mı diye soruyor fakat kaydedilsin mi diye sormuyor. Sorun kaydetmesi, kapatıp kapatmaması değil

• quote:

Sorun o değil. Çok fazla sekme kapatırken kapatılsın mı diye soruyor fakat kaydedilsin mi diye sormuyor. Sorun kaydetmesi, kapatıp kapatmaması değil

Alıntıları Göster
    Bildiğim kadarıyla onu normalde sormuyor. ... sekmeyi kapatmak üzeresiniz. Devam etmek istediğinizden emin misiniz? diye sorup kapat dediğinizde kapatıyor.. Ancak eklenti vb. yüklenmesi sonucunda firefox u baştan başlat uyarısı çıktığında dediğiniz olabiliyor.. Sizde bu durumda da mı olmuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 18 Mart 2011; 16:30:06 >
  • quote:

Bildiğim kadarıyla onu normalde sormuyor. ... sekmeyi kapatmak üzeresiniz. Devam etmek istediğinizden emin misiniz? diye sorup kapat dediğinizde kapatıyor.. Ancak eklenti vb. yüklenmesi sonucunda firefox u baştan başlat uyarısı çıktığında dediğiniz olabiliyor.. Sizde bu durumda da mı olmuyor..

Alıntıları Göster
    Hayır soruyordu.

Firefox 4 betadan önceki sürümde çok sekmeli bi ekran kapatırken aynen şu uyarı geliyordu

ben bunun tekrar olmasını istiyorm

• quote:

Hayır soruyordu.

Firefox 4 betadan önceki sürümde çok sekmeli bi ekran kapatırken aynen şu uyarı geliyordu

Ben ff 4rc1 kullanıyorum ve 4 de şimdilik bu yok., belki final sürümünde olur.. Ama haklısınız ff 3x de aynen dediğiniz gibi o uyarı geliyor..
  • quote:

quote:

Hayır soruyordu.

Ben ff 4rc1 kullanıyorum ve 4 de şimdilik bu yok., belki final sürümünde olur.. Ama haklısınız ff 3x de aynen dediğiniz gibi o uyarı geliyor..

Alıntıları Göster
    bende 4rc1 kullanıyorum fakat bu gerçekten önemli bir özellik. Yapabileceğim bi ayar yok yani ? Neyse tabcloud kullancaz artk.

• quote:

bende 4rc1 kullanıyorum fakat bu gerçekten önemli bir özellik. Yapabileceğim bi ayar yok yani ? Neyse tabcloud kullancaz artk.

Alıntıları Göster
    Merhabalar,
    Benim sorunum yer imi araç çubuğu ile ilgili. Yer imi araç çubuğunu üst tarafa aldığımda (fotoğraftaki hâlde) son yer imini açmak için ok işaretine tıklamam gerekiyor. Bense o yer imini oradan kurtarmak istiyorum:) Bunun üstesinden gelmem için yardımcı olursanız çok sevinirim:)
    İyi akşamlar, iyi forumlar!
     ### Mozilla Firefox Sorun Çözüm Merkezi ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MKepo -- 20 Mart 2011; 18:53:16 >

• Beyler sık kullanılanlar klasörümü sildim yanlışlıkla? Nasıl geri getiririm ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brooklyn

Beyler sık kullanılanlar klasörümü sildim yanlışlıkla? Nasıl geri getiririm ?
    Evet arkadaslar firefox 4de aşağıdaki ekranın çıkmaması sorununu çözdüm, umarım faydalı olur

bu ekranın firefoxda çıkmasını istiyorsanız, adres çubuğumuza about:config yazıyoruz ve firefox ayarlar menüsüne girdik, configde Süzgeç kısmına showquit yazıyoruz ve çıkan değere çift tıklıyoruz, değer false idi true oldu. Artık çok sekme kapatırken firefox bu sekmeleri kaydetsin mi diye soracak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake LaMotta

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar chrome teması yüklediğimde yeni sekme açma tuşu sol üste gidiyor biçok temada böyle. İlk yüklediğimde bi sorun yok ama kapatıp açınca o hali alıyor bunun bi çözümü var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo sir

arkadaşlar chrome teması yüklediğimde yeni sekme açma tuşu sol üste gidiyor biçok temada böyle. İlk yüklediğimde bi sorun yok ama kapatıp açınca o hali alıyor bunun bi çözümü var mı

Alıntıları Göster
    eski sürümlerde adres satırından arama yaptığımız zaman direk siteye gidiyordu
    misal akşam yazınca akşam gazetesinin sitesine , polis diyince emniyet genel müdürlüğünü sitesine gidiyordu

şimdi ( 5.0.1 ) ise arama sonuçları çıkıyor. eskisi gibi direk siteye gitmesi için bir yöntem var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: koyyim

eski sürümlerde adres satırından arama yaptığımız zaman direk siteye gidiyordu
    misal akşam yazınca akşam gazetesinin sitesine , polis diyince emniyet genel müdürlüğünü sitesine gidiyordu

şimdi ( 5.0.1 ) ise arama sonuçları çıkıyor. eskisi gibi direk siteye gitmesi için bir yöntem var mı ?

Alıntıları Göster
    Bende Mozilla Firefox 64 bit var (Namoroka) flash player istiyor bazı sitelerde yüklüyorum ama yine istiyor

• quote:

Evet arkadaslar firefox 4de aşağıdaki ekranın çıkmaması sorununu çözdüm, umarım faydalı olur

bu ekranın firefoxda çıkmasını istiyorsanız, adres çubuğumuza about:config yazıyoruz ve firefox ayarlar menüsüne girdik, configde Süzgeç kısmına showquit yazıyoruz ve çıkan değere çift tıklıyoruz, değer false idi true oldu. Artık çok sekme kapatırken firefox bu sekmeleri kaydetsin mi diye soracak.

Böyle yapınca firefox çok sekme kapatırken bu sekmeleri kaydetsin mi diye soruyor ama kaydet ve çık a tıklasanız bile maalesef kaydetmiyor ve tekrar açılışta aynı sekmeleri açmıyor. Buna çözüm bulan var mı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 20 Temmuz 2011; 11:00:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.PainKiller

Bende Mozilla Firefox 64 bit var (Namoroka) flash player istiyor bazı sitelerde yüklüyorum ama yine istiyor

Bu sorunu bilen yok mu?
  • quote:

quote:

Bu sorunu bilen yok mu?

Alıntıları Göster
    firefoxta benim bi sorunum vardı tarayıcının bazı ayarlarını değiştiremiyodum daha doğrusu kapayıp tekrar açınca eski ayarlarına tekrar dönüyodu örneğin açılış sayfası bazı eklentilerinin ayarları; firefoxu sildim tekrar kurmuştum sorun düzelmişti, fakat şimdi aynı sorunla tekrar karşılaştım neden oluyo , çözümü nedir bi fikri olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: alchar06

firefoxta benim bi sorunum vardı tarayıcının bazı ayarlarını değiştiremiyodum daha doğrusu kapayıp tekrar açınca eski ayarlarına tekrar dönüyodu örneğin açılış sayfası bazı eklentilerinin ayarları; firefoxu sildim tekrar kurmuştum sorun düzelmişti, fakat şimdi aynı sorunla tekrar karşılaştım neden oluyo , çözümü nedir bi fikri olan var mı acaba?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar firefoxu açınca bilgisayar donuyor aralıklarla
    firefox zaten hiç tepki vermiyor
    google bile açılmıyor ne yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: gemres

arkadaşlar firefoxu açınca bilgisayar donuyor aralıklarla
    firefox zaten hiç tepki vermiyor
    google bile açılmıyor ne yapabilirim?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bir süre kullandığım firefoz indirdiğim programların Eklentileri( şu iğrenç arama barları vs falan) yüzünden çöktü tekrar çalıştıramadım ve kaldırdım,bir kaç aydır kullanmadım ama yine bir eklentisi benim için çok önemli sürekli ihtiyacım oluyor fakat tekrar yüklüyorum ama daha açar açmaz yanıt vermez hale geliyor ..biraz çalışsa hemen eklentileri kaldıracağım ama yok ..
    Yardım..

Ya da firefoxta ihtiyacım olan eklenti video izlerken rame gelen veriyi kaydediyordu yani izlerken bir yandan da videoyu indirmiş oluyordunuz, bu tarz ie,chrome uygulaması varsa bildiğiniz firefoxa gerek kalmaz..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.