Şimdi Ara

Samsung s3310 vs. Samsung s3100 hangisini almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ark.lar Bütçe 300 civarı. Siz olsanız hangi telefonu alırdınız??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reddes -- 17 Ekim 2009; 16:24:56 >

• 3310 da kamera 2mp dahili hafızası daha fazla ama ben yinede 3100 dicem tasarımı inanılmaz güzel...
  • evt haklısın musanpa tasarım olarak 3100 fark atıyor ama 3310 kamera çekimleri inanılmaz güzel.. bide ekran çöz. 240x320 gelde çık işin içinden.. :)
  • yani ve 3310 daha saglam bir his veriyor görünüm olarak valla telofonda en çok ne arıyorsun ne kullanıyorsun önceki kulladıgın telini baz alarak düşün bence...bana kalsa SAMSUNG L700i (Siyah - Kırmızı )renk 3310 la aynı fiyat aynı özellikler ve art 3g daha ne olsun çokta şık:)
  • L700 çok kaba geliyor bana çok bişi aramıyorum 3g ile işim olmaz.. müzik çalarım ayrıca var zaten.. kamera ii olsun istiyorum bi topicte gördüğüm kadarıyla image kalitesi cok ii gercekten 3310'nun kamerası aklımı çeldi
  • valla arada kalmışsın sen ne diyim:)boyut olarak l700 ve 3310 aynı ozaman direk 3100 a yönel çünkü ikisindede kamera flaşı yok ve inan 1.3 mp ile 2 mp kameralarda öyle dağlar kadar fark olmuyor resim kalitesi bakımından veya bütceni az zorla samsung star al 370 tl civarı
  • doğru söylüyorsun s3100 daha ii bir seçim olucak sanırım.. kamera konusunda hemfikirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.