Şimdi Ara

Kredi ve kredi kartı borcu yapılandırma - Banka sürekli arıyor - Banka borcundan dolayı icra davası (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.537
Cevap
90
Favori
469.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafay

quote:

Orijinalden alıntı: anteros24

Bugün önce gidip ev vergimi ödedim

Sonra vakıfbanka gittim ve oturup konuşmaya başladım dedimki sizde benim 120 aylık kredim bulunmakta ben bunun 30 taksıtını bugune kadar gununden once eksıksız odedım Geriye 90 taksitim kaldı

Ben 6400 tl de bırıkmısımıde vererek vadeyıde 60 aya dusurucem dedım Akbank 0.67 verıyor sız ne kadardan verıceksınız dedım yoksa Kapama zyazımı yazın Akbank benı bugun beklıyor kredımı hemen oraya transfer edıcem dedım onun ıcın geldım buraya ımza sırkunuz ve kapama yazısı ıcın

Bir sn dıyıp ıcerıye mudur hanımın yanına gıdıp geldı bızım teklıfımzı 0.69 bende kabul ettım tapu masrafı sudur budur yok en azından

ve yapılandırma maceram burda bıttı ıyıde oldu Allaha şükür

ben de vakıftan daha önce 0.84 ten çektiğim krediyi, vadesini de biraz azaltarak, yine vakıfbanktan bugün 0.68 den yapılandırdım,

hocam hangi şubeden aldınız istanbul da verilen bir yer var mı vakıfbank

• ben ankaradan aldım
  • ben yapılandırarak 0.79 yaptım 3 ay önce şimdi 0.68 veren varsa bir daha mı yapılandırsak değer mi acaba bilgisi olan arkadaşlar aynı banka yine masrafsız 2000 ceza var.71 ay kaldı 100 bin civarı ana para
  • kendi bankam halkbank yapılandırma için 0.68 %2 yapılandırma masrafı teklif etti. daha düşük teklif var mı acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidig

ben yapılandırarak 0.79 yaptım 3 ay önce şimdi 0.68 veren varsa bir daha mı yapılandırsak değer mi acaba bilgisi olan arkadaşlar aynı banka yine masrafsız 2000 ceza var.71 ay kaldı 100 bin civarı ana para

Başka bir bankaya geçseniz %2 ceza ödemek zorunda kalacaksınız.
    Kendi bankanızda yapılandırsanız karınız olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalado

kendi bankam halkbank yapılandırma için 0.68 %2 yapılandırma masrafı teklif etti. daha düşük teklif var mı acaba..

Kendi bankanız neden %2 aldı onu anlamadım?
    Bir arkadaşım kendi bankasında yapılandırdı ondan binde 1 kesinti yapmışlar.

Bilgisi olan arkadaşlara da şu soruyu soralım. Yapılandırma sonucu kendi bankanızda ücret kesiyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Eriond

quote:

kendi bankam halkbank yapılandırma için 0.68 %2 yapılandırma masrafı teklif etti. daha düşük teklif var mı acaba..

Bilgisi olan arkadaşlara da şu soruyu soralım. Yapılandırma sonucu kendi bankanızda ücret kesiyor mu ?

bazı bankalar kendi bankanda yapılandırsan bile yüzde 2 cezayı alıyor hocam.mesela ben tebden ilk yapılandırma yaptığımda benden hiçbir masraf almadılar.siz tebde mi kalacaksınız ne karar verdiniz? gelişmelerden benide haberdar ederseniz seviirim.
    ben de hafta içi kendi şubemden oran isteyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadircan_78

quote:

quote:

bazı bankalar kendi bankanda yapılandırsan bile yüzde 2 cezayı alıyor hocam.mesela ben tebden ilk yapılandırma yaptığımda benden hiçbir masraf almadılar.siz tebde mi kalacaksınız ne karar verdiniz? gelişmelerden benide haberdar ederseniz seviirim.

Büyük ihtimalle TEBde kalacağım.
    Yarın uğrayabilirmiyim bilmiyorum ama bu hafta içi mutlaka uğrayıp yapılandıracağım.
    Mutlaka sizi de haberdar ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kadircan_78

quote:

quote:

Büyük ihtimalle TEBde kalacağım.
    Yarın uğrayabilirmiyim bilmiyorum ama bu hafta içi mutlaka uğrayıp yapılandıracağım.
    Mutlaka sizi de haberdar ederim.

sağolasın hocam.bende sizi haber edeceğim gelişmelerden

• Takipteyim

• Selamlar,

Akbanktan şubat ayında yapılandırma yaparak;

1,03 olan oranı 0,8 e çekmiştim, bu işlem sırasında 1250 tl mi aldılar.. 2 sorum var,

1- Akbanktan güzel oran alan var mı (kredisi hali hazırda akbankta olupta alan)? Varsa ekstra ne masraf istiyorlar?
    2- Bu bahsettiğim 1250 tl i geri almayı başaran oldu mu acaba?

Tşkler.
  • quote:

quote:

valla hocam önce 0.71 %1 yapılandırma istediler sonra 0.68 %2 istediler. akbankın masrafsız 0.67 den daha iyi bir teklif oldu. ama %2 çok. fakat indirim yapmıyorlar malesef halkbank.
  • kendi bankamızdan yapılandırma yapınca %2 masraf ödemiyormuyuz,garanti bankasından benim kredim var bana %2.2 alırız dedi.Bunun dayanağı nedir?
  • quote:

quote:

quote:

valla hocam önce 0.71 %1 yapılandırma istediler sonra 0.68 %2 istediler. akbankın masrafsız 0.67 den daha iyi bir teklif oldu. ama %2 çok. fakat indirim yapmıyorlar malesef halkbank.

bana halkbankta kullamistim konut kredimi ana param 64000 108 ay kalan vade % 1 komisyon istediler 0.87 olan krediyi 0.77 yapalim dediler bende kabul etmedim komisyon fazla dedim onlarda % 0.5 komisyon isteyip 0.78 onerdiler kabul ettim.bu anlattiklarim 2 ay once oldu.yani fazla komisyon odemek istemeyenler bu sekilde teklif sunmalarini soylesinler bireysel hizmetlere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 56eno56

quote:

quote:

quote:

bana halkbankta kullamistim konut kredimi ana param 64000 108 ay kalan vade % 1 komisyon istediler 0.87 olan krediyi 0.77 yapalim dediler bende kabul etmedim komisyon fazla dedim onlarda % 0.5 komisyon isteyip 0.78 onerdiler kabul ettim.bu anlattiklarim 2 ay once oldu.yani fazla komisyon odemek istemeyenler bu sekilde teklif sunmalarini soylesinler bireysel hizmetlere

bende komisyonu az istedim fakat şu ana kadar %1 in altına düşmediler. en 10 kez bankaya gittim. şu var ki buradaki paylaşımlar olmasa bu oranları bile teklif etmeyeceklerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: valerie

Selamlar,

Akbanktan şubat ayında yapılandırma yaparak;

1,03 olan oranı 0,8 e çekmiştim, bu işlem sırasında 1250 tl mi aldılar.. 2 sorum var,

1- Akbanktan güzel oran alan var mı (kredisi hali hazırda akbankta olupta alan)? Varsa ekstra ne masraf istiyorlar?
    2- Bu bahsettiğim 1250 tl i geri almayı başaran oldu mu acaba?

Tşkler.

bendende 1500 tl aldılar yapılandırma ücreti.imzalattıkları haksız sözleşmeye rağmen mücadele ediyorum.sonuçlandığında haberiniz olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafay

quote:

Orijinalden alıntı: anteros24

Bugün önce gidip ev vergimi ödedim

Sonra vakıfbanka gittim ve oturup konuşmaya başladım dedimki sizde benim 120 aylık kredim bulunmakta ben bunun 30 taksıtını bugune kadar gununden once eksıksız odedım Geriye 90 taksitim kaldı

Ben 6400 tl de bırıkmısımıde vererek vadeyıde 60 aya dusurucem dedım Akbank 0.67 verıyor sız ne kadardan verıceksınız dedım yoksa Kapama zyazımı yazın Akbank benı bugun beklıyor kredımı hemen oraya transfer edıcem dedım onun ıcın geldım buraya ımza sırkunuz ve kapama yazısı ıcın

Bir sn dıyıp ıcerıye mudur hanımın yanına gıdıp geldı bızım teklıfımzı 0.69 bende kabul ettım tapu masrafı sudur budur yok en azından

ve yapılandırma maceram burda bıttı ıyıde oldu Allaha şükür

ben de vakıftan daha önce 0.84 ten çektiğim krediyi, vadesini de biraz azaltarak, yine vakıfbanktan bugün 0.68 den yapılandırdım,

Hocam Ankara hangi şube verdi oranı acaba size..Yapılandırma için ayrıca ücret aldımı Vakıfbank sizden..

• Arkadaşlar geçen hafta Vakıfbank da bulunan konutkredimi yine Vakıfbank tan yeniden yapılandırdım. Eksi oran 0.90 idi yenisi ile 0.77 %2 ceza verdim sadece ama vadeyi 2 yıl kadar kısalttım.. keşke biraz daha bekleseymisim simdi okuduğum kadarı ile akbank 0.67 veriyor ve hiçbir ucret istemiyor (ekspertiz/masraf vs)

hesapladığımda yine aynı vade ile akbanka gitsem dedikleri gibi 0.67 verseler hicbir ucret de almasalar taksitlerim 100 lira azalıyor az da degil. hic taksit odemedim daha.. ne yapsam arkadaslar kararsız kaldım.
    taksit odeme gunu 15 i gidip o gun akbank a gecirsem mi dedikleri gibi masrafı falan yoksa
  • halkbank yapılandırma teklifi alan var mı
  • İşbankasından teklif akan var mı işte ben akbanka geçmeyi düşünüyorum deyipte ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.