Şimdi Ara

Fiesta Triger kayışı değişim zamanı ve Fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
49.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2004 Model 73000 de Fieasta comfortum ( benzinli ) var. Triger kayışı değişme zamanı nedir veya nasıl anlaşılır .? Maliyeti yaklaşık ne kadar olur. ?

• en son duyduğum 6 yıl yada 90 bin km. kitapçıkta 5 yıl yada 120 bin km yazıyor. ama bunlar dizeller için benzinli için bir ford servisine sor.
  • triger kayışında problem olup olmadığını anlamak mümkünmüdür?
  • bunu bende merak ediyorum.. benim aracımda 2005 dizel.. 120 bin'de değişmesi gerektiği yazıyor ancak araç 131.000 oldu hala değiştirmedim.. bi ara gidip yapacam inş.
  • trıger kayıs omru olarak 5 yıl veya 120 bın km sınırı getırılmıstır bıldıgım kadarıyla fordda otomobıl fırmaları bu konuları bır cok test ve en uygun zamana gore belırlemıslerdır ancak belırlenen omrun 10-20 bın km trıger kayısı ıcın tabı bu dedıgım oncesınde degısmesı en azından tedbır acısından bence onemlı bı kosul olusturur....

aracın ılk sahıbıysenız ve aracınızın gecmısını bılıyor yanı kullanma kosullarını bılıyosunuzdur bu yuzden sızın durumunuz bıraz daha kolay yani aracınızı yıpratmadıgınızı dusunuyosanız kafanız daha rahat olabılır ama ne zaman kopacagı bellı olmadıgı gıbı(uretım hatası vb. gıbı) bellı bırde omru var sizin km olarak bı problem yok gıbı ama yıl olarak doldurmus gozukuyosunuz guvendıgınız bır servıse gosterın ne durumda olduguna baksınlar problem varsa degıstırtırsınız hem cok onemlı bır parca hemde oldukca tuzlu bır parca bu yuzden kontrolunu yaptırın once derim....

ayrıca bunu dısardan bakarak veya herhangı bır ses belırtıyse duymanın cok mumkun olmayacagını bılıyorum.....

tahmınım 300-400 cıvarı olur maliyeti en fazla set olarak.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bencn17 -- 2 Ocak 2010; 1:22:30 >

• Ben bugün orjinal parçalar olmak koşulu ile triger set ve devir daimpompası değişimi + işçilik için 360 TL fiyat aldım sizce uygunmu?
    Ayrıca 2006 model ve 38.000 Km'de değiştirmemi önerirmisiniz?
  • Fiyat çok iyi, bana geçen sene 350 TL. Triger kayışı için fiyat vermişlerdi.
  • Fiyatı 350-400 TL arasındadır, değişim süresi 5 yıl yada 120 bin km.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esenlik

Ben bugün orjinal parçalar olmak koşulu ile triger set ve devir daimpompası değişimi + işçilik için 360 TL fiyat aldım sizce uygunmu?
    Ayrıca 2006 model ve 38.000 Km'de değiştirmemi önerirmisiniz?

mümkünse fiyatı nereden aldığınızıda yazaranız faydalanabiliriz..gerçekten güzel fiyat..38 binde daha çok var..ancak 5 yılı doldurmuş..kullanımada bağlıservisinde bir muayene ettirin bence ondan sonra karar verin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offwhite -- 16 Nisan 2011; 1:27:48 >
  • yalnız kayış koparsa 2000 lira gibi bir tutar oluyormuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.