Şimdi Ara

....Saha Satış Temsilcisi mülakat

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
39.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resmen adam sömürmek bu ya. Bu kadar nasıl insafsız olabiliyorlar. Ben insanım diye nasıl bu dünyada yaşayabiliyorlar. Yazık olur olsun böle kurumlara
  • bir cep telefonu şebeke firmasının a..a saha satış temsilcisi arıyorlarmıs bende basvuru vermıstım bugun oradan aradılar yrn gorusme yapacaklar benımle butun aradıkları ozellıklerı tasıyorum.öncelıkle bu fırmaların bırınde calısan arkadaslar var sa onlardan yardım ıstıyorum.gorusmede ne gıyıyım hafıf spor gıyınsem sıkıntı yaratırmı yoksa takım elbısemı gıyım bır de mulakatta nelere dıkkat etmelıyım daha cok nelerden konusmalıyım onları nasıl etkıleyebılırım kucukte olsa paylasımlarınız benım ıcın cok yararlı olacakk 5 aydan sonra iş ayagıma geldı kaybetmek ıstemıyorum.

• bence gitme a ve a iyi şeyler değil.
  • niye hocam sebebınıde soylesen
  • up up up.......
  • saolun mıllett dh ölmüş ya yazık !!!
  • şirketlere telefon hattı satıcan.
  • Girişken ve presantable olduğunu ispatlamalısın. Rahat ve kendine güvenen bir tavır takın. Takım elbise ile gitmeni tavsiye ederim, sinekkaydı traş ol.
  • Takım elbise giyinmeni tavsiye ederim.

Heyecan yok sakin ol.
    Görüşürken görüştüğün kişiye karşı samimi ol gözlerinin içine bak. (Hele birde görüştüğün kişi bayansa o iş bitmiştir).
    Sen satış temsilcisi olacaksın önce kendini sat bakalım ciddiyim bu konuda.
    Görüşme bittikten sonra ayrılıken teşekkür etmeyi unutma.

Çok iş kaybedip çok iş bulan biriyim. Tavsiyelerime uy.
    Kesin olacak diyede şartlanma herşey nasip kısmet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonuldagi -- 13 Ekim 2009; 2:36:03 >
  • hemde nasıl valla gorusmeyı yaptıgım bayana dedım essek arıyorsanız ahıra bakın kezaa o bıle sızın dedıklerınızı cıddıye almaz.bozuldu kadın yazıklar olsun valla yaa sımt sattam daha ıyı ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad

hocam maaş yokk prım usulu calısıyorsun bellı bır maas olsa hanı mesela 500 tl maas verse ustune prım verse neyse maas yok alacagım para bu kadar eger 30 hattı satamassan oda yok ama 30 hattın ustune cıktıgın her hat ıcın 2.5 tl para alıyon

hocam valla adamlara sövsen haklısın bu durumda.
  • Aynısı benim basıma geldi bende bizim buradaki a..a ya basvurdum kabul ettiler stand yerine kapı kapı dolasp hat çevirmeye çalşcam 7.5 lira maasım yok pirm sadece
  • Benimde diyeceğim klasik şeylerdir. İmajını iyi yansıt. İşsizlik zordur bilirim.
    Yaşını merak ettim. Sorabilir miyim? Bir de nerde yaşıyorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: caiz2005

Benimde diyeceğim klasik şeylerdir. İmajını iyi yansıt. İşsizlik zordur bilirim.
    Yaşını merak ettim. Sorabilir miyim? Bir de nerde yaşıyorsun...

BU SORULAR KİME ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad

hocam maaş yokk prım usulu calısıyorsun bellı bır maas olsa hanı mesela 500 tl maas verse ustune prım verse neyse maas yok alacagım para bu kadar eger 30 hattı satamassan oda yok ama 30 hattın ustune cıktıgın her hat ıcın 2.5 tl para alıyon

Aslında en az asgari ücret verip sigorta yapmak zorundalar.Sen primle çalışsan bile alacağın para asgari ücretin altında olamaz diyor iş kanunu ancak bizim patronlar çok uyanık masrafsız adam çalıştırmanın yolunu bulmuşlar.Zaten düzgün bir iş olsaydı eş,dost,akrabayı alırlardı.
  • maaş yok prim usülü çalışıyosun ne kadar hat satarsan kurumsal o kadar para alırsın ayrıyeten 1 hafta eğitim veriyolar böyle işte
  • eşşek hikayesini dediysen helal olsun ,
  • vay be türkiyemin haline bak yazıklar olsun bizi bu duruma dusurenlere 350 tl maaş oda 30 hat satarsan + kurumsal olcak
  • çok konuşkan biri olman lazım çekingen olmaman lazım yalaka olman lazım vs vs. vs... ben olsam başka iş bakardım...
  • Giyimine kendin karar ver..

Sana biri iş görüşmesine gelse yada sen bir mağazaya gittiğinde seninle ilgilenen kişi nasıl giyinirse hoşuna giderse o şekilde giyin.. Takım elbise değilde güzel bir keten yada kumaş pantolon üzeri beyaz gömlek ve güzel bir kundura işini görecektir..

Ne sordukları önemli değil senin nasıl cevapladığın önemli olacak..

Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi kendini pazarlayacaksın orada.. Karşındakinin gözüne dikkatli bakışlar ve kesin cümleler her zaman iyidir..

En önemliside bu zaten.. Yüksek sesle, kendini bilerek, kesin cümleler kurarsan kazanırsın..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.