Şimdi Ara

Q klavyeli GENERAL MOBILE DST Q100 hakkındaki düşüncelerinz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
50.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [arkadaslar GENERAL MOBILE DST Q100 almayı düşünüorum acaba kullanan var mıdır?
    pili nası gider
    ekran çözünürlüğü nasıldır
    foto cekimi nası örnek çekip gönderebilen arkadaslar varsa cok sevinirm
    teşekkür ederm ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myk171 -- 12 Ekim 2009; 21:53:59 >

• arkadaşım kullanmadım ama özelliklerini okudum az cok belli amacı cihazın.öncelikle cihazdan üstün bir kamera performansı beklenmemeli ekran da 220 x 176 Piksel çözünürlüğünde vasat diyebiliriz yani fiyatıda bunu kanıtlıyor yani .bu cihazın amacı q klavye konarak gprs üzerinden üzerinden msn facebook gbi msjlasma programlarını seri ve hızlı sekilde kullanmak q klavyedeki tek amaç bu sanırım.sede ne istedigini düşünmelisin önce yani...
  • "Diğer Markalar, Aksesuarlar ve Konular" bölümüne bir başlık açmıştım, kullanan arkadaşın yorumu da var.

Konu Linki;
    http://forum.donanimhaber.com/m_35062222/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

arkadaşım kullanmadım ama özelliklerini okudum az cok belli amacı cihazın.öncelikle cihazdan üstün bir kamera performansı beklenmemeli ekran da 220 x 176 Piksel çözünürlüğünde vasat diyebiliriz yani fiyatıda bunu kanıtlıyor yani .bu cihazın amacı q klavye konarak gprs üzerinden üzerinden msn facebook gbi msjlasma programlarını seri ve hızlı sekilde kullanmak q klavyedeki tek amaç bu sanırım.sede ne istedigini düşünmelisin önce yani...

musanpa; öncelikle yorumun için saol bnde öncelikle bütçem yeterli olmadıgı için ve bu tarz telefon düşündüğüm ve çift hatlı olmasını düşünndüğüm için böyle bi tele yöneldim.tekrardan saol
  • thedeparted
    sana da teşekkür ederim önceden forumda arama yapmış fakat bulamamıştım. sende telefondan var mı memnun msn birazdan senin forumu okucam direk yazıorum kusura bakma :)
  • ben darty de camerasını denedim 200 tl fiyata iyi bnce vbde general mobıle dst s1 var 3.2 mgpsl cameralı fakat bi işe yaramıyor bu daha güzeldi
  • fiystına göre güzel ama 2. el e63 ler 300 civarında yada e61 e61i felan 2. ellere de bak istersen gayet güzel 3gli wlanlı telefonlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: shamanmuratcan

fiystına göre güzel ama 2. el e63 ler 300 civarında yada e61 e61i felan 2. ellere de bak istersen gayet güzel 3gli wlanlı telefonlar var

haklısın shamanmuratcan ama ben çift hatlı bişi istiorum..
  • Merhba Ben bu telefona java google maps kurdum çalıştırdım fakat haritaya bi türlü zoom yapamadım becerebilen varmı?
  • Telefon Çok Güzel.. Kullanıyorum.. 2 Yıl Garantili + Teknik Desteği de Var :) Kullanan biri olarak TAVSİYE EDİYORUM ÇOK KALİTELİ HIZLI VE GÜVENLİ..

Tek Eksiki Wi-Fi :) Herşey Çok İyi... Açıkçası General Mobileden Beklemezdim Böyle İyisini :D Ama Yapmışş
  • Ben Dış Görünüşe aldandım ve aldım bu telefonda asık olacagınız tek bi özellik var... q klavyesi yaklaşık bi 100 mesajdan sonra eger pc klavyenizde iyi ise mesajları bakmadan yazabilirsiniz gel gelelim diger özelliklerine... pili uzun gidiyo yani coq kurcalamassan arada bi konuşmalar ufak tefek mesajlar felan ortalama 3 gün gidiyo diger özelligi titreşim motoru oda mükemmel yani telefonun sessizdeyken titreşimi dahi yeter... dedigim gibi ses klavye ve titreşim motoru bu 3 ü mükemmel ekran vasat bi durumda kameraya 1.3 mgpiksel diyor ama güneş ışında bile vga gibi sanki yane dandik...

benim telefondaki begenilerim:
    -JAva oyun ve programlarını kullanabilmen
    -gprs hızı ile mobil web de hızlı takılabilmen
    -Yüksek Ses
    -Titreşim Motorunun Kuveetli Olması
    -Ve Klavyeli olması...
    -Haa Bide Elinde Tutunca Bilmeyenler BlackBerry gibi görüyo bide o havası Var :)

Begenmediklerim:
    -Kamera
    -Çift Simi Tam Kapasite Kullanamama...
    -Ekran Çözünürlügü
    -Eger Müzigi Biraz FAzla Dinlersen Bataryasının cabuk bitmesi
    Biraz Daha var ama onlarda kullanan arkadaşlar saysın artık :D

Eger Biraz Yardımım olduysa ne mutlu bana...

• quote:

Orijinalden alıntı: trojan-exe

...

Tam kapasite kullanamamaktan kastınız tam olarak nedir acaba? Biraz açar mısınız?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 14 Haziran 2010; 20:02:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

...

Tam kapasite kullanamamaktan kastınız tam olarak nedir acaba? Biraz açar mısınız?..

Şöyle Kardeşim Atıyorum Sim 1 vodafone Sim 2 de avea olsun... sim 2 (avea) cekmedigi zaman ARa Sıra Sim 1 (vodafon) da cekmiyor ve ara sıra full cektigi halde bazen telefonun kapalı gibi görünüyor ve 7542 veya 9333 den sizi su kişi su saatte aradı mesajı alıyosun bi kaç saat sonra... bunun gibi...Arasıra Ödemeli Atmak İstediginde Mevcut Degil Hatası Ve Bazende Kontörün Oldugu Halde Aramadıgıda oluyor... Ama Ne hata Verirse Versin Kapatıp Actıgında Düzeliyor...Sana Önerim Dış Görünüşüne Hiç Aldanma... Nokia Almadıgıma Pişmanım... :(

• quote:

Şöyle Kardeşim Atıyorum Sim 1 vodafone Sim 2 de avea olsun... sim 2 (avea) cekmedigi zaman ARa Sıra Sim 1 (vodafon) da cekmiyor ve ara sıra full cektigi halde bazen telefonun kapalı gibi görünüyor ve 7542 veya 9333 den sizi su kişi su saatte aradı mesajı alıyosun bi kaç saat sonra... bunun gibi...Arasıra Ödemeli Atmak İstediginde Mevcut Degil Hatası Ve Bazende Kontörün Oldugu Halde Aramadıgıda oluyor... Ama Ne hata Verirse Versin Kapatıp Actıgında Düzeliyor...Sana Önerim Dış Görünüşüne Hiç Aldanma... Nokia Almadıgıma Pişmanım... :(

Bu söylediğin problemler gerçekten ciddi ve kullanımı kesinlikle etkileyecek problemler. Acaba başka bu sorunları yaşayan var mı?

Ben de şu an Nokia E63 kullanıyorum ve gerek özellik, gerek sağlamlık, gerekse kullanımın pratikliği olsun inanılmaz güzel bir telefon. Ancak gel gör ki yaz geldi ve 2 telefon taşımak zor oldu. Telefonda da mesaj ve konuşma bana yetecek diye düşündüğümdendir ki bu modele yönelmek istedim. Ancak saydığınız olumsuzluklar çok ciddi olumsuzluklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 17 Haziran 2010; 21:31:42 >

• quote:

Bu sorunlar hala devam ediyor mu? Veya başka sorunlar ortaya çıktı mı? Teşekkürler.
  • arkadaslar bence dstq100 cok guzel bı alet bıde su mesaj karısıklıgı olmazsa bunun ıcın bı cözum warmı acaba?
  • sms sorununa cözum bulan yokmu arkadaslar
  • arkadaşlar telefonu almaya gittim kalmamış stoklarda varmış onunda gelmesi en az 3 gün falan sürüyormuş. Telefonu kullanmayı heyacanla beklıyorum
  • arkadaslar bu cihazın bir değişik modeli daha piyasaya sürülmüş dst q200 adı altında.tasarımı daha hos geldi benim gözüme özellik olarak bir artısı varmı onu bilemiyorum ayrıntılı inceleme yapmadım.fiyat olarakta 250 tl civarı.

• General Mobile kimseye tavsiye etmem. Kullandım çok pişmanım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HepDüşünceli -- 26 Ağustos 2010; 2:17:50 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.