Şimdi Ara

BUHAR KAZANLI ÜTÜLER NE TAVSİYE EDERSİNİZ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
3
Favori
182.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ucuz fiyatlı bir ütüye ihtiyacım var. sadece yazlık için...tavsiye edebilir misiniz
  • Fiyat performansi orani yuksek hangi marka kazanli utu tavsiye edersiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili dostlar klima,buhar jenaratörlü ütü ve küçük ev aletlerinin tamamı marka ayrımı olmaksızın made in p.r.c veya taiwan...Her bir ürün segmentinde uzmanlaşmış üreticiler var bu ülkelerde ve sürekli fasona çalışıyorlar.Uluslararası ve güçlü yerel markalar hemen hemen aynı bantlardan çıkıyor tabiki dış dizayn farklılıkları ile.Üzerinde yazan markanın kerameti satış sonrası müşteri hizmetleri ve menmuniyetinde ortaya çıkıyor.Bu noktada yerlileri ön sıraya koymak en akılcı yaklaşım.Forumu baştan sona okuyunuz ben dahil garanti bitiminde ürün elinde kalmış bir çok mağdur var.Bu noktada philips en çok şikayet alanlar arasında.Satış sonrası tam bir fiyasko ve servis tuzağı,ürünletin ömrü abartısız iki yıl dersek haksızlık etmiş olmayız.Sağolsunlar üç yıl kadar önce garanti süresinin hemen sonunda arızalanan ütünün tamiri için istedikleri fahiş fiyata kızarak bu tutarın %70 ine satın aldığım VESTEL Maşaallah tıkır tıkır hala.Buhar şiddeti olsun taban kalitesi olsun phillips ten aşağı kalır hiç bir yanı yok.Nede olsa üretim orjinleri aynı.Kısacası Avrupalı markalara kucak dolusu para vermeye hiç gerek yok.Yerlileri tek geçerim bu noktada....

• Philips 8650 veya 9545 modeli arasında kaldım.Yorumları okudukça kafam daha çok karıştı
  • bi daha delonghi den çöp almam. 3 yıllık vvx1440 buhar kazanlı ütü cortladı. rezistansı yanmmış. kazanın değişmesi gerekiyormuş servis 160 lira istedi. 120 liraya almıştım ütüyü. çöpe attım. yeni başka marka alacağım ama bi daha delonghi den çöp almam
  • Arkadaşlar philips azur excel ütüm sizlere ömür. zaten bi düşürüp sapını çatlatmıştık, şimdi de su akıtıyor....
    Buhar kazanlı ütüleri önerir misiniz kullanışlı mıdırlar?
    marka olarak tavsiyeler bekliyorum...
  • Fiyat performans bir buharlı ütü tavsiyesi verebilirmisiniz?
  • philips 9650 istiyor bizim hanım fiyatı da 1000 lira civarı kullanan yorum yapabilecek olan var mı acaba
  • bence o kadar para verilmez bir ütüye birde hepsi teknolojik bir alet en sonunda oda bozulur onca para gider çöpe bence biraz araştır 500tl civarında bir şeyde alabilirsin.
  • Arkadaşlar uzun süredir kullanıyoruz, çok memnunuz. Verdiğimiz paranın hakkını veriyor. Isı ayarı yok. Her kumaşa uygun. Yakma derdi yok.

http://www.philips.com.tr/c-p/GC9545_02/perfectcare-silence-akilli-cip-teknolojili-buhar-kazanli-uetue

Ben zamanında 900 TL verdim.
    Teknosada şuan 579 TL. Bence kaçırmayın

http://www.teknosa.com/urunler/120170344/philips-gc9545-kazanli-utu?utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&utm_campaign=standart&v=1.60.6

Bu seriden tamamen ticari olarak, yeni model çıkarıyorlar. Enson 9650 çıkarmışlar. Bendekinden çok bir farkı yok ve 400 TL daha pahalı. Gereksiz. 9545 fazlasıyla işinizi görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturcha -- 27 Eylül 2016; 17:27:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: allaturcha

Arkadaşlar uzun süredir kullanıyoruz, çok memnunuz. Verdiğimiz paranın hakkını veriyor. Isı ayarı yok. Her kumaşa uygun. Yakma derdi yok.

http://www.philips.com.tr/c-p/GC9545_02/perfectcare-silence-akilli-cip-teknolojili-buhar-kazanli-uetue

http://www.teknosa.com/urunler/120170344/philips-gc9545-kazanli-utu?utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&utm_campaign=standart&v=1.60.6

Bu seriden tamamen ticari olarak, yeni model çıkarıyorlar. Enson 9650 çıkarmışlar. Bendekinden çok bir farkı yok ve 400 TL daha pahalı. Gereksiz. 9545 fazlasıyla işinizi görür.

sonunda philips gc9650 aldık 979 tl idi gg da. hediye çekiyle 876 ya geldi 75 de world puan geldi 800 mal oldu. biraz fark var hocam bizim hanımın bayağı önmesediği bi fark var ütü çok hafif. ağrlıktan şikayet ediyordu hanım bunu çok hafif ve kolay kullanımlı buldu. bizim için öyle 400 500 gr fark etmeyebilir ama hanımlar önemsiyor. su haznesi büyüdü buhar gücü falan arttı.
  • ben n11 den tefal gv7470 almayı düşünüyorum. 450tl ama indirim kuponuyla 360 tlye geliyor sizce alayım mı ? biraz hızlı yazarsanız sevinirim çünkü kupon süresi 6 gün sonra bitecek birde tefal gv 5245 var o da 250 tl tavsiyenizi bekliyorum.
  • bu arada eski ütüm delonghi idi onu 4 sene kullandım sonra arzum aldım fakat hiç memnun değilim 6 ay az kullanmama rağmen bozuldu garantiye götürdük kartı yanmış dediler parçası artık ürestilmiyormuş para iadesi mi olsun aynısından gönderelim mi dediler biz para iadesi dedik parayı geri aldık. bu yüzden bir daha arzum kesinlikle almam.
  • Bizde aşağıdaki ürünü aldık. Buhar kazanlı. İlk izlenimlerimiz güzel.

http://urun.n11.com/buhar-tankli-utu/tefal-gv8931-pro-express-plus-3-ayar-buhar-kazanli-utu-P102988968

• Philips 9650 yi kuzenin evinde test ettim. Alet gerçekten harika problemli gömlek ve pantolonlarda denedim sonuç çok güzel ama fiyat konusuna geline gerçekten ütü için çok para.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: allaturcha

Arkadaşlar uzun süredir kullanıyoruz, çok memnunuz. Verdiğimiz paranın hakkını veriyor. Isı ayarı yok. Her kumaşa uygun. Yakma derdi yok.

sonunda philips gc9650 aldık 979 tl idi gg da. hediye çekiyle 876 ya geldi 75 de world puan geldi 800 mal oldu. biraz fark var hocam bizim hanımın bayağı önmesediği bi fark var ütü çok hafif. ağrlıktan şikayet ediyordu hanım bunu çok hafif ve kolay kullanımlı buldu. bizim için öyle 400 500 gr fark etmeyebilir ama hanımlar önemsiyor. su haznesi büyüdü buhar gücü falan arttı.

Aynen katılıyorum, 10 senelik buhar kazanlı Delonghi ütü bozulunca tamir ettirmek yerine Philips 9650 aldım, eşim çok hafif olduğunu ve ilk kez ütü yapmanın kendisini yormadığını söyledi. Uzun yıllar kullanılacağını düşünürsek fiyatını hakeden bir ütü olmuş.
  • Philips 9650 ve 8650 arasında kaldım aradaki rakam çok fazla 9650 yi test ettim alet gerçekten iyi 8650 nasıl onu bilmiyorum. Hepsiburadanın en uzun gece kampanyasında 9650 825.00 ye kadar düşmüştü. Ben sallanırken kampanya bitti içimde bin pişmanlık hesaplı bir yer arıyorum.
  • Braun,Vestel kazanlı ütü kullanan var mı?

• Merhaba bizde GC6621 modeli var Philips

GC9650 ve GC9545 ile kıyaslarsak ne gibi bir eksiği vardır?

Kendi evime almak için araştırıyorum.

Gc6621 i bu gün ilk defa kullandım. Normalde valide yapar ütü işlerini. Daha önceleri normal ütü ile 20dk sürerdi bi pantolon ütülemem. Bu sabah ütü 1 dk da ısındı. 5dk da da bitti işim. Dolayısı ile büyük kolaylık ama hangisini almalı.

Valide bir sene önce en ucuzu diye almış 270tl ye bimeksten. Şuan aynı model speedcare yani 400 civarına satılıyor. 9545 675tl, 9650 ve 9640 modelleride 1200 civarında.

Nişanlım 9650 yi beğenmiş ama çok pahalı diyor oda ve 9545 i görmüş yarı fiyatına onu mu alsak yoksa 6621 de aynı işi yapıyor diyebilir miyiz?

Ne yapmalı peki?

Kullananların tavsiyelerini öğrenebilir miyim?

• Philips 9324 ve 9630 arasında gidip geliyorum bir türlü karar veremedim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.