Şimdi Ara

MAZDA 323F LANTİS (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
0
Favori
91.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu resimler de Lantis'in jant boylarına göre nasıl durduğu

MAZDA 323F LANTİS

MAZDA 323F LANTİS

MAZDA 323F LANTİS
  • Lantis'in motorunun teknik verileri de aşağıdaki linkte mevcut

http://www.club323f.com/?page_id=443
  • 17 ideal bana ya:) Bide standart helezonlar yok o araçda benimki biraz havada mesela:)
    Zaten hedeflerim var önce adam edeyimde aracı:)
    *Navigasyon aleti
    *4x60W lık güzel bi CD Çalar
    *4 tane Pioneer kolon
    *Sportif bi yay seti
    *17" mat beyaz jantlar ve ince yanak lastikler
    *Sport bi oval çıkışlı kromajlı son susturucu
    *K&N açık hava filtresi
    *Cam filmi
    *Çamurluk uzatan ufak plastik parçalar(bunlar bazılarında orjinal ama bende yok)
    *Stopların ortasını gövde rengine boyama
    *Xenon kiti
    *Sportif bi pedal seti
    *İç döşeme elden geçicek tamamen
    *Vites körüğünü yaylı orjinal halinden deri bir hale getiricem:p
    *1. sayfada verilen mavi ve body-kitli lantisin spoilerının aynısından alacam ya da yaptırıcam
    Kısmet olursa bunları yapıp çok yakışıklı bi lantis sahibi olacam:)
  • İnşallah istediğiniz gibi Lantisi oluşturursunuz zamanla .

Bu arada Sunrooftan sızan sulara çözüm bulabildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maruk^ard

İnşallah istediğiniz gibi Lantisi oluşturursunuz zamanla .

Bu arada Sunrooftan sızan sulara çözüm bulabildiniz mi?

Tahliye deliğinin birisi tıkalıymış. Tel soktum kurcaladım biraz düzeldi şu an su almıyor:) Sanırım geçenlerde çamurlu yağan bi yağmurdan dolayı olmuş içinden biraz çamur çıktı:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 13 Kasım 2009; 11:58:02 >
  • Bu arada biz de Lantis ile ilgili bir grup kursak çok iyi olacak, hem daha çok bilgi alış verişi yapmış oluruz. Siz ne dersiniz?
  • Konu zaten Lantis Kulübü gibi birşey Bana uyar şahsen ama 1 elin parmağını geçmeyiz sanmıyorum
  • Bu konuyu çevittiririz o zaman Güzel paylaşımlar yaparsak olmayacak birşey yok yani mesela benim Lantisim yok şu an zaten
  • mrb arkadaşlar. konuyu ben açtım fakat fazla uğrayamıyorum bildiğiniz gibi kpss (kepasese) belası. konunun ikinci sayfaya ulaşmış olması güzel. daha çok katılımcıyla daha çok sayfalar görür gibi geliyor bana bu konu. çünkü lantis gerçekten de fiyatına göre güzel araba. Bagajın yeterli olmamasını saymazsak, dört kapılı olması nedeniyle aileye de hitab edebilmesinin yanında özellikle genç kesime cazip gelen bir araba.
    +polair
    linkini verdiğin o araba o fiyatı etmez. kesinlikle alma derim. bi kere 97 model. ben 98 fullünü değişeni-boyası yok 11250 ye almışım.üstelik atiker sıralı sistem lpg li. kaldı ki otomatik viteslere fiyatta bin tl aşağı eder herzaman. sebebi ise arıza yaptığında şanzımanı %99 komple değiştimek zorundasındır. bu arada diğer arkadaşlar kendi lantislerinin modellerini ve aldıkları fiyatı yazarlarsa burada da küçük bir piyasa oluşmuş olur.
  • devam eder demiştim ama pek uğrayan yok galiba. Arkadaşlar nerdesiniiiizzzz heeeeyyyy!!!
  • merhaba konuyu başlatan arkadaşa teşekkürler oldukca bilgilendirici olmuş.
    Bende mazda 323 lantis almayı düşünüyorum 96 model 143000 km de 11.250 tl ye buldum (son fiyat)
    fakat internette bazı forumlarda ve burada öğrendiğime göre aracın arkasının hafif oluşu ve bu yüzden virajlarda iyi yol tutuşu sağlamayaşı beni hayal kırıklığına uğrattı :(

içeriye gürültü alması hadi neyse kabul edilebilir
    görüntüsü gerçekten hoşuma gidiyor
    ama yoltutuşu önemlidir benim için sanırım bu araçtan vazgeçicem birazda bagajı ufak tüptte takılınca g. . kadar olacak. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLADE66

merhaba konuyu başlatan arkadaşa teşekkürler oldukca bilgilendirici olmuş.
    Bende mazda 323 lantis almayı düşünüyorum 96 model 143000 km de 11.250 tl ye buldum (son fiyat)
    fakat internette bazı forumlarda ve burada öğrendiğime göre aracın arkasının hafif oluşu ve bu yüzden virajlarda iyi yol tutuşu sağlamayaşı beni hayal kırıklığına uğrattı :(

ama yoltutuşu önemlidir benim için sanırım bu araçtan vazgeçicem birazda bagajı ufak tüptte takılınca g. . kadar olacak. :(

Bagaja simit depo takılıyor. Stepne taşımam derseniz normal yani bagaj hacminde değişme yok.
    Virajlarda ön çeker her araba arkaya savrulur ESP yoksa. Zaten yere oldukça yakın bir araç elbette sümbülden, şundan bundan daha iyi yol tutuyor. Ama yinede çok çok güvenmemek lazım. Yani spor görünümü kadar iyi yol tutmuyor. Bu konuda herkes hemfikir heralde.
  • arkadaşlar açıklamalarınız için teşekkür ederim. gerçekten çok mu ses alıyor bu araç içeri ? yani deneme şansım olmadı. birde ankaradayım satılık otomatik vites bildiğiniz lantis var mı ? yani temiz olduğunu düşündüğünüz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: polair

arkadaşlar açıklamalarınız için teşekkür ederim. gerçekten çok mu ses alıyor bu araç içeri ? yani deneme şansım olmadı. birde ankaradayım satılık otomatik vites bildiğiniz lantis var mı ? yani temiz olduğunu düşündüğünüz ?

Aynı model bir Opel Astra, VW Golf kadar sessiz değil içerisi. Ama öyle kafa beyin zonklatmıyor, hatta benim egzosda patlak var böğürüyor araba abart varmış gibi ama camlar kapalı iken 2000-2500 devir arası rahatsız etmiyor. Almaya hevesli birisinin fikrini değiştirmeye yetecek kadar ses almıyor içeri:)

Birde geçmişte forumda Lantis ile ilgili açılmış konuları buraya yazalım insanlar fikir alsınlar...
    http://forum.donanimhaber.com/m_6417418/tm.htm
    http://oyun.donanimhaber.com/m_23289301/mpage_1/fromTicket_/key_//tm.htm#25937474

Alması-Satması zor bu arabayı ayrıca. Adanalıyım bu yüzden bu konuda yardımcı olamayacağım.
    Manuel, sunroof haricinde full(klima, elektrikli 4 cam, elektrikli ayna, hdr drk, standart kol dayama, mercek farlar vs) ve bakımlı(set film jant sis) 12500'e gri renkte boyasız oldukça temiz bir Lantis satıyor komşum. Ben almamıştım fiyatından ötürü, ilgilenirseniz görüştürebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 14 Aralık 2009; 21:06:22 >
  • modeli ve km'si nedir aracın ? birde arızası yoksa olabilir. ama 12.500 gerçekten fazla :(
  • quote:

modeli ve km'si nedir aracın ? birde arızası yoksa olabilir. ama 12.500 gerçekten fazla :(

97 model km sini şu anda unuttum(unuttuğuma göre ne eksik ne fazlaydı sanırım)
    Ben aracımı satmıyorum, satmayı düşünen elemanda bana 13000 demişti bana da pahalı gelmişti almamıştım şu anda 12500 civarına satıyor bildiğim kadarıyla.
  • İlan verdi mi bir yere ? fotoğraflarını görebilmek için diyorum. düşünebilirim.
  • quote:

İlan verdi mi bir yere ? fotoğraflarını görebilmek için diyorum. düşünebilirim.

Yok biraz keyfi satıyor. Opak gri renkli film camlı 14" alaşım jantlı sunroofsuz klimalı full donanım isterseniz sorarım?
  • http://www.sahibinden.com/acil_fiyat_dustu_full_full_mazda_lantis-81WQQaXQQ15373273WQQpXQQdisplayitem
    ilanların hemen hepsine baktım lantislerde ama bu ilgimi çekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLADE66

merhaba konuyu başlatan arkadaşa teşekkürler oldukca bilgilendirici olmuş.

Lantis'in virajlarda savrulduğunu ilk defa duyuyorum nerede okumuşsanız yanlış bilgi vermişler size özellikle virajlarda yol tutuşu mükemmeldir istesenizde savuramazsınız bu arabayı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.