Şimdi Ara

sanal modifiye (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.132
Cevap
0
Favori
806.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

lütfen yorum yapınız...

bu arada "ruge" arkadaşımdan izin almadan kendi başka bir modunda kullanmış olduğu kapıdaki hava girişini aldım.Eğer izin vermezsen değiştirebilirim kardeş...:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $U$PeCT RoCKerS -- 10 Ağustos 2007; 16:06:47 >
  • beyler ya spoiler resileriniz varsa benimle paylaşabilirmisiniz...

kaanceyran@msn.com

wtuningclub@donanimhaber.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $U$PeCT RoCKerS -- 1 Eylül 2007; 2:11:47 >
  • kapıdaki hava girişleri biraz daha özenle yapılabilirdi.jantlar on far düzenlenmesi oldukça iyi.ama arabanının genelinde temiz bir çalışma olmamış ve goze batan bi kaç nokta war.(dış dikiz aynası gibi)
  • Beyler Ders Video ları yok mu
  • @alkan
    üstad saol bi dahakine daha temiz olucak dediklerini uygulayacam

@$U$PeCT RoCKerS
    güzel olmuş eline saglık camlar degişik bi hava katmış ama ben olsam yapmazdım
  • quote:

Orjinalden alıntı: thispotkey

kapıdaki hava girişleri biraz daha özenle yapılabilirdi.jantlar on far düzenlenmesi oldukça iyi.ama arabanının genelinde temiz bir çalışma olmamış ve goze batan bi kaç nokta war.(dış dikiz aynası gibi)

jantlerı değiştirmek farlar ön tampon ve lastiğin açısı beni çok uğraştırdı o yüzden bıktım biraz sabredemediğimden kaynaklanıyor teşekkür ederim..

google a photoshop sanaltuning video dersleri yazarsan belki birşeyler çıkar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cyber-kesh

@alkan
    üstad saol bi dahakine daha temiz olucak dediklerini uygulayacam

@$U$PeCT RoCKerS
    güzel olmuş eline saglık camlar degişik bi hava katmış ama ben olsam yapmazdım

ilk defa denediğimden oluyor.. asıl amacım krom cam filmiydi ama...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hicretkus

cok tesekkurler ellerine saglik super oldu :)

Beyenmişsin ya, o kadar uğraşmama değdiyse no problem/rica ederim kardeşim
    eğer yaptırırsan orjinal resmi çekte nasıl olmuş bizde görelim
  •  sanal modifiye

sanal modifiye
  • @ruge paylaşım için saol
  • ruge aynılarını tam ben ekliyodum ki sen eklemişsin benden çok yaşıcan
  • cok guzel resımler var hepınızın elıne saglık
  • sağolasın ruge kardeş
  • @ruge harikasın .

Beyler size bir recam var.
    Ruge ve ben bir başlıkta jant paylaşmıştık.

şimdi ruge tekrar bi paylaşım yapmış ve spoiler eklemiş buraya.

Bi konu açsak ve
    spoiler,
    jant hava girişi,
    kapı kolu,
    karbon fiber kaplamalar,
    hava girişleri,
    marşpiye,
    body kit vs,

paylaşsak nasıl olur?

Bi başlık açıcaz yada olan bi başlık ta değiştirilebilir ben konumdaki tüm resimlerin boyutlarını küçülte bilirim.

ve herkes bi görev seçse ve güzel sağlam bir arşiv yapsak

NASIL OLUR???
  • @nohackmove canım MOD ile alakalı olduğu için bu topic te değerlendirmeniz daha mantıklı bence.
  • evet abi dediğin aslında mantıklı ama şöyle de bi durum var ilerleyen aylarda mesajlar geri kalacak o zaman nasıl yapıcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 11 Ağustos 2007; 13:02:05 >
  • sanal modifiye dersleri bu konu için daha uygun. ben zaten bir index hazırlıyorum. bunuda ilave ederim. kim hangi sayfada neyin olduğunu bilir sayfa sayfa aramasına gerek kalmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hatred

sanal modifiye dersleri bu konu için daha uygun. ben zaten bir index hazırlıyorum. bunuda ilave ederim. kim hangi sayfada neyin olduğunu bilir sayfa sayfa aramasına gerek kalmaz.

çok sağol güzel olur index işi.
    ben gerekirse index i imza ya eklerim.

Yada her sayfada ilk mesajda index lniki olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 11 Ağustos 2007; 12:09:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nohackmove

quote:

Orjinalden alıntı: hatred

sanal modifiye dersleri bu konu için daha uygun. ben zaten bir index hazırlıyorum. bunuda ilave ederim. kim hangi sayfada neyin olduğunu bilir sayfa sayfa aramasına gerek kalmaz.

çok sağol güzel olur index işi.
    ben gerekirse index i imza ya eklerim.

Yada her sayfada ilk mesajda index lniki olur..

kesinleşsin bide gerisi sorun değil. birde dersleri numaralandırma işinde karışıklık olmuş sanırsam. çözmeye çalışıyorum. kusura bakmayın sizide uğraştırıcam ama birkez daha numaraları değiştirmenizi isteyebilirim.

ayrıca yan hava girişi dersi sanal modifiye dersleri topiğine eklenmiştir duyrulur
  • index işi en mantıklısı bu şekilde faydalanmak çok zor parçalardan
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.