Şimdi Ara

sanal modifiye (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.132
Cevap
0
Favori
806.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Alkan

quote:

Orjinalden alıntı: mchll

quote:

quote:

Arkadaşlar selam.Yarışmaya girerken 1.olucağımı beklemiyordum.Benim içinde süpriz oldu biraz...

tebrikler dostum

Saol Allan kardeşim.Bu arada w tunning in ayrı bir topiğini açıyosun.Projen nedir????

yapacaz bi şeyler

ne mesela Alkan abi?

@Alkan: a ayrıca teşekkür ederim. modumu ilk yorumlayan olduğu için

quote:

Usta soru çok zor yaaa..Bu arada ellerine sağlık...

Afiet olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 7 Ağustos 2007; 0:29:24 >

• bence ruge hak ediyordu ama tebrik ederim kazanan ortada
  • quote:

Orjinalden alıntı: nohackmove
    ne mesela Alkan abi?

Şu an için susuyoruz :) çok şaşırtacak bir şey değil aslında.
    Yavaş yavaş ilk önce bi emeklemeyi öğrenelim ondan sonra ayağa kalkarız...

Bu arada son çalışmam.

sanal modifiye

Orjinal boyutu 1024x734 için tıklayın

• @Alkan (abi) :güzel olmuş ellerine falan sağlık.

ön tarafı harika yapmışın alçaltma da 1 numara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 7 Ağustos 2007; 10:38:35 >
  • quote:

@Alkan (abi) :güzel olmuş ellerine falan sağlık.

eyvallah kardeşim saol yorum için
  •  sanal modifiye

sanal modifiye
  • quote:

Orjinalden alıntı: thispotkey

sanal modifiye

wııış
    güzel olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: thispotkey

kardeş aramıza hoş geldin bu arada imzan ile ilgili son bir mesaj daha attım.
    çalışmana gelince rengi çok açık seçmezsen daha gerçek çi olur.
    ama onun haricinde güzel çalışma eline sağlık kardeş.

edit: Bu arada mod hastalık yapabilir normaldir. Bizde hastayız aklına ne gelirse gelsin sormak öğrenmek istediğin bir şey olursa bi geri de sanal modifiye dersleri var oradan herkesden yardım alabilirsin.
    Ve inanıyorum ki daha güzel şeyler çıkartacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkan -- 7 Ağustos 2007; 11:02:38 >

• quote:

Arkadaşlar selam.Yarışmaya girerken 1.olucağımı beklemiyordum.Benim içinde süpriz oldu biraz...

tebrik ederim usta..şaşırmana gerek yok birinciliği kesinlikle hak ediyodun. umarım bu son olmaz senin için
  • quote:

Kardeşim herkes bi gün emeğinin karşılığını küçük,büyük - iyi,kötü - olumlu,olumsuz - her zaman alır.
    Bu daha başlangıç olduğunu düşünüyor ve bir daha ki yarışmalarda daha ciddi çalışmalar çıkartacağının bilincindeyim. Unutma her şey yaratıcılık iyi bir çalışma için saat ve gün kısıtlaması olmadan yapılan çalışmadır.

Ben derim ki; yaratıcılık kullanılıp iyi bir çalışma çıkarmak istiyorsak her meslekte olduğunu gibi bunu da meslek edinip sabır ve azimle her zaman çalışıp uygulama yapmaktır. Ve bunun la birlikte unutmamalıyızki en iyi çalışma bir sürü şey eklemek le bitmez. Yok orasına filtre koyayım, yok üstüne anten koyayım vs şeklinde bunlar değil. Önemli olan ne yaparsan yap istersen modu tıklım tıklım doldur ama titiz bir çalışma hepsini örtecektir. Diyelim ki aracı yere indiricez çok dikkat edilmesi gereken bi uygulamadır %500 yakınlaşıp dikkatlice tane tane usanmadan sıkılmadan kesip uygulamayı gerçekleştirdikten sonra %80 bir kirlilik kalacaktır onu da çok iyi temizledikten sonra bi bakmışsın 25 dk geçmiş bu uygulama için bazılarına uzun zaman gelebilir saygı duyarım ama inan ki uygulamana baktığınızda tertemiz bir çalışma yaptığını görünce kendine kendine ulan 25 dk uğraştım ama tertemiz oldu bence değer diyebiliyorsun.

Ve renk seçimi; olabildiğince modlayacağın aracın kendi rengi dışına çıkmamanı tavsiye ederim, öğrenene kadar kendi rengini kullan. Renkleri oturtamıyorsan mesela tampon eklicen ee senin araban mavi kullanacağın tampon ise kırmızı tamı tamına bazen renkler 4x4 uymaz ya çok azcık açık olur yada koyu olur. Böyle modlarda ileri phoshop u öğrenene kadar düz renk çalış tabi o uygulama içinde her zaman çalışmalar yap araştır. Bir eksiğin varsa sor öğren uygula umarım doğru olanları yazmışımdır.

Herkese modlarında başarılar dilerim. Öğrenmek isteyip de öğrenemediğiniz çalışmalar için bir geride bulunan sanal modifiye dersleri bölümünden yardım alabilir / harici süpriz konular için cevap alamadığınız şeyler hakkında (Photoshop) benden PM aracılığı ile destek alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkan -- 7 Ağustos 2007; 13:58:43 >

• guzel calısma alkan elllerıne saglık :)))
    quote:

quote:

@Alkan (abi) :güzel olmuş ellerine falan sağlık.

eyvallah kardeşim saol yorum için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bubbly -- 7 Ağustos 2007; 19:27:01 >
  • @Alkan -- Golf çok güzel hakkaten alçaltma 10 numara.Bu arada verdiğin bilgiler için teşekkür ederim...

@thispotkey-- Sende aramıza hoş geldin.Güzel renk.Tam modluk yani...
  • quote:

@Alkan -- Golf çok güzel hakkaten alçaltma 10 numara.Bu arada verdiğin bilgiler için teşekkür ederim...

@thispotkey-- Sende aramıza hoş geldin.Güzel renk.Tam modluk yani...

eyvallah kardeşim
    bu arada imzanı düzeltirsen sevinirim
  • eğer ruge yarışmadan çekilmeseydi kesinlikle hak ediyordu alkan abi sende çekilmeseydin keşke oy vere insanlar değiştirilen şeye bakıo tabi keşke o ön tamponu değiştirseydim belkide ben kazanabilirdim açıkca söylemek gerekirse kazanan resim hiçde temiz değildi ama artık bi önemi yokkk..!
  • geliyorum bekleyin...

güzel olmuş thispotkey fakat arka çamurluğun ordaki yeşillik bence çok basit olmuş ama ön tampon onu bastırıyor....
  •  sanal modifiye

ilk defa havalandırma koymayı denedim nasıl olmuş arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: cyber-kesh

ilk defa havalandırma koymayı denedim nasıl olmuş arkadaşlar

baya bi eklenti yapmışsın bu seferki çalışmada eline sağlık.tampon falan ilerletmişsin olayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruge -- 8 Ağustos 2007; 16:16:40 >
  • geldim...

sanal modifiye
  • ya beyler farkındamısınız benim resimlerde eklediğim layerlrın köşeleri dağınık oluyor kput ve kapının köşelei mesela buna bir çare nasıl bulabilirim ya??
  • Beyler elinizde sanal modifiye ile illgili bir modifiye var mı acaba?Ya da bulabilieceğimiz bir site?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.