Şimdi Ara

sanal modifiye (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.132
Cevap
0
Favori
806.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cyber-kesh

sanal modifiye

106 gtı geldi sıcak sıcak, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar yalnız boyanın rengini tuturamadım biraz kötü gözüküyor.

güzel eline sağlık

fakat her zaman orjinal resmi de çalışmanın bi yerine ufak ta olsa eklemeye çalış ki ne yapmışsın tam anlayalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: $U$PeCT RoCKerS

sanal modifiye

volkswagen corrado geldi buzzz gibi...

abi yorum yapılamaz çözünürlük berbat maalesef
  •  sanal modifiye

buda yeni çalışma
  •  sanal modifiye

Buda resmin ilk hali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ome9 -- 2 Ağustos 2007; 19:37:59 >
  • @$U$PeCT RoCKerS volkswagen corrado güzel olmuş eline sağlık özellikle jantlar süper ama farları küçültünce alttaki sisfarımı neyse artık onlar çok büyük kalmış sanki ama yinede hoş duruyor araç birde siyaha boyasan çok süper olurdu
  • quote:

Orjinalden alıntı: #CannibaL#

@$U$PeCT RoCKerS volkswagen corrado güzel olmuş eline sağlık özellikle jantlar süper ama farları küçültünce alttaki sisfarımı neyse artık onlar çok büyük kalmış sanki ama yinede hoş duruyor araç birde siyaha boyasan çok süper olurdu

sağolun üzerinde o kadar fazla durmadım üzerinde 10dk harcamışmıyımdır tartışılır...

çözünürlük olayındada ben anlayamadım çözünürlkte ne varki?

• quote:

Orjinalden alıntı: $U$PeCT RoCKerS

quote:

Orjinalden alıntı: #CannibaL#

@$U$PeCT RoCKerS volkswagen corrado güzel olmuş eline sağlık özellikle jantlar süper ama farları küçültünce alttaki sisfarımı neyse artık onlar çok büyük kalmış sanki ama yinede hoş duruyor araç birde siyaha boyasan çok süper olurdu

sağolun üzerinde o kadar fazla durmadım üzerinde 10dk harcamışmıyımdır tartışılır...

çözünürlük olayındada ben anlayamadım çözünürlkte ne varki?

benim browser o ara resmi görüntülyemedi yada upload sitesinde bi sorun vardı.

sanki 1mp olmayan daha düşük bi telefonla çekip resim paintte büyütülmeye çalışılmış gibi kare kare görünüyordu resmi göster dedim yine ööleydi fakat şimdi sorun yok

ellerine sağlık

•  sanal modifiye
  • @$U$PeCT RoCKerS eline sağlık hoş bir yaklaşım olmuş.

Farın makyajı harika sağ gözünü kırpmış bizim porşe(yoksa sol farı değiştirmeyi unuttuk mu?
  • Emeğe saygı diyorum başka bişey demiyorum
  •  sanal modifiye

sanal modifiye
  • @ome9
    ellerine sağlık çok hızlı ve hevesli gördüm seni...

öncelikle aracın ön kısmında bi değişiklik yapacaksan simetrik olarak yapmalısın sol sisi yaktıysan sağ sis farınıda yakman gerekir. yada belki ampul patlaktır. :)

Bide aracın orjinal halini küçük boyutlu olarak ekle mesela 320x240 boyutlarında.

2 side 1600x1200 olmasına gerek yok eğer istersek sana söyleriz ve sende linki verirsin. ok?
  • ome9 ve $u$pect rockers

elinize sağlık güzel çalışmalarınız var.yeni başlamanın hevesiyle modların arkası kesilmiyo maşallah.yalnız yapılan yorumlara karşı çok hassas olmamanızı öneririm.olmamış dediyse birisi onun öyle demesine sebep olacak şeyleri bulup düzeltin.ancak bu şekilde gelişirsiniz.başka açıdan bakarsak sizin 3 gün boyunca baksanız göremeyeceğiniz yanlışlığı burda ilk bakışta görebilir başkaları.çünkü mod yaparken gözünüz alışır görüntüye ve yanlış olanlar zor görünür.

yapılan yorumlar da yapıcı olmalıdır bence.hatta yeni başlayan arkadaşların ufak hatalarını görmezden gelip zamanla düzelmesin beklemek gerekir.sonuçta el alışkanlığını yeni yeni kazanıyor bu arkadaşlar.ayrıca yeni çalışmalar yaptıkça olaya daha derinlemesine girecekler(tampon,hava girişi,çamurluk şişirme gibi) ancak o zaman bizde yorumlarda derine girip detaylarla ilgili konuşalım.hevesini kaçırırız yoksa arkadaşların

•  sanal modifiye

sanal modifiye

iimiii
  •  sanal modifiye

sanal modifiye
  • quote:

Orjinalden alıntı: nohackmove

@$U$PeCT RoCKerS eline sağlık hoş bir yaklaşım olmuş.

Farın makyajı harika sağ gözünü kırpmış bizim porşe(yoksa sol farı değiştirmeyi unuttuk mu?)

unutmuşum diğer farı:D:D:D:D

@ome9 mustang çok güzel ama sendeki tek hata jantları oturturken ctrl tuşunu galiba kullanmıyorsun kullanmayı dene bir kere...güzel yapmışsın resimleri tebrik ederim tek jantın sorunlu zamanla yaparsın onuda.Peki bu resimleri hangi siteden buldun(orjinal resimleri)?

• http://www.netcarshow.com/ jantlardaki sorunu açıklarmısın tam olarak anlayamadımda
  • quote:

Orjinalden alıntı: ome9

http://www.netcarshow.com/ jantlardaki sorunu açıklarmısın tam olarak anlayamadımda

1- jantları tam ortalamak lastiğe göre boyutu tam ayarlamak(ctrl+T)

2- jantı başka araçtan alınca fazlalıkları silmek.

3- mümkün olursa fren diskleri olan jantları kullanırsan daha estetik olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 3 Ağustos 2007; 15:10:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nohackmove

quote:

Orjinalden alıntı: ome9

http://www.netcarshow.com/ jantlardaki sorunu açıklarmısın tam olarak anlayamadımda

1- jantları tam ortalamak lastiğe göre boyutu tam ayarlamak(ctrl+T)

2- jantı başka araçtan alınca fazlalıkları silmek.

3- mümkün olursa fren diskleri olan jantları kullanırsan daha estetik olur.

aynen bunlar ve arkada kalan tekerin açısı,ışığın açısına göre karartma gibi bazı estetikleri eklersen güzel olacak

• buuzzzz gibi fiesta :D

sanal modifiye
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.