Şimdi Ara

Spot(kaçak) kullananlar,alıcaklar DİKKAT!!!! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.056
Cevap
0
Favori
114.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: volkan4

Arkadaşlar lütfen kırıcı olmayalım!

Secco24 ün sahip olduğu tüm bilgiler doğru. Sadece o da uzun süredir spot kullanıpta bulunamadı çıkan telefonların akibetini bekliyor benim gibi!

Yoksa onun fikirleri kurgu değil gerçekten TK nın sözleri ve söz verdikleri - arkadaşlar TK başkanı birçok canlı yayında bahsedilen 14 temmuz olayınından bizzat söyledi - (aaaaaa çıldıracağım ya size mi kulaklarıma inanayım.)--

Ha şöyle diğer komplo üreticiler şunu söylüyor. devlet bu konuda çok başarısız oldu onun için bu konuda da başarısız olur...

"Arkadaşlar secco24'ü komplocu görenler gerçek komloyu yapmaktadırlar. Acaba hangi mafyanın sözcüsü bu kişiler" desem kırıcı olmaz mı?

Lütfen secco24 gibi konuştuğunu bilen bir kişiye ağır suçlamalar yapmayın.

DEvlet söyleyipte yapadığı şeyler için secco24 sorumlu tutulamaz.

Hepimiz birbirimizin fikirlerine muhtacız. BU tür arkadaşları siteye küstürüsek çok mu iyi olur?

SEcco24 tatlı canını sıkma, boşver. faydalı fikirlerin olursa bizlere söylemekten kaçınma!

insan FAKE nick oldunu bu kadar belli etmez yabu nicki secco yu savunmak içinmi yaptın sen???

• Anlamadım ne demek istiyon?
  • Arkadaşlar 1 Eylülden itibaren mi nerede ne yapılacağı duyurulacak ? kayıt işlemlerini kastediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: seneryavas

quote:

Arkadaşlar lütfen kırıcı olmayalım!

Secco24 ün sahip olduğu tüm bilgiler doğru. Sadece o da uzun süredir spot kullanıpta bulunamadı çıkan telefonların akibetini bekliyor benim gibi!

Yoksa onun fikirleri kurgu değil gerçekten TK nın sözleri ve söz verdikleri - arkadaşlar TK başkanı birçok canlı yayında bahsedilen 14 temmuz olayınından bizzat söyledi - (aaaaaa çıldıracağım ya size mi kulaklarıma inanayım.)--

Ha şöyle diğer komplo üreticiler şunu söylüyor. devlet bu konuda çok başarısız oldu onun için bu konuda da başarısız olur...

"Arkadaşlar secco24'ü komplocu görenler gerçek komloyu yapmaktadırlar. Acaba hangi mafyanın sözcüsü bu kişiler" desem kırıcı olmaz mı?

Lütfen secco24 gibi konuştuğunu bilen bir kişiye ağır suçlamalar yapmayın.

DEvlet söyleyipte yapadığı şeyler için secco24 sorumlu tutulamaz.

Hepimiz birbirimizin fikirlerine muhtacız. BU tür arkadaşları siteye küstürüsek çok mu iyi olur?

SEcco24 tatlı canını sıkma, boşver. faydalı fikirlerin olursa bizlere söylemekten kaçınma!

insan FAKE nick oldunu bu kadar belli etmez yabu nicki secco yu savunmak içinmi yaptın sen???

vaay bee..cep telefonu kısır yapıyo diye duydum ama paranoyak yaptığını şimdi görüyorum..
    volkan4 kardeşim yazdıkların için sağol ama gördüğün gibi sana da sıçradı..adamlar senin ben olduğumu yada bir arkadaşım olduğunu söylüyor..beni savunman için seni buraya üye yaptım..
    arkadaşlar kendimi savunamayan insanlar bir silaha yada bir başkasına ihtiyaç duyar..
    neden beni destekliyen insanlara da böyle yapıyosunuz..hadi 14 temmuz fikrini ortaya attım diye bana inceden laf sokuyonuz..pekii bana inanan yada dediklerimi kendiside duymuş olan insanlara niye çatıyonuz..
    bence insanların fikirlerini söyleme özgürlüğünü elinden alıyosunuz..
    esas sizin gibi insanların hepsine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secco24 -- 1 Eylül 2005, 11:02:06 >

• quote:

Orjinalden alıntı: tiske

Secco kardeşim olmayan bir şeyin ispatı olmaz
    14 temmuz milat diye bir resmi bigi yok
    Ama forumdakiler ille de var diyor
    Ben olmayan bir şeyi savunmayın diyorum

Ben daha önce defalarca yazdım
    Herkese tek tek anlatamam
    Eski mesajlarımı ara bul
    Yasada, medyada, yetkilide olmayan bir 14 temmuz doğurdu bu forum

Radyasyon örneği apaçık ortada bu kayıt işi daha da sarkacak gibi
    Yasa ilk çıktığında 28 ağustosta açıklanacak denmişti
    5 gündür yoğun şekilde Tv seyrediyorum ben görmedim

Herkes senin benim kadar bu telefonlarla alakalı değil forumlara girmiyor
    Alıp kullanmasını bilir sadece
    Kendi çevrene bak kaç kişi kayıt olayını biliyor ne biliyor?
    1 eylülden sonra ceplerine gelen mesajı okuyunca herkes uyanacak
    Hatta kimisi inanmayacak şaka falan yapıyorlar bile diyecekler

Ondan sonra da gidip telefonunu kayıt etirecek
    Bunun 14 temmuzdan öncesi ve sonrası olmaz.
    Diyelim ki 12 milyon spot telefon sahibi kayıt ettirmedi
    14 aralıkta iletişim kesildi.
    Bir düşün bir günlük konuşma ücreti acaba ne kadardır?
    Bir günlük konuşmadan alınan vergiler
    GSM lerin bu olaydaki zararları?
    Devlet bunlarla konuşarak çıkarmıştır yasayı ve bunlar üzerinden kayıt yapacak

Benim matematiğim sağlam değil ve bu saatte de hiç hesap yapamam
    Eski mesajlarda birisi yapmıştı
    Ara ve oku

Al sana bir saçmalık daha
    Senin gibi bir kaç çömez laf bulamayınca hemen mesaj sayılarına bok atarlar
    Kimi ne kadar tanıyorsun ki de buradaki mesaj sayısı ile değerlendiriyorsun anlamış değilim
    Ben 2002 den beri buradayım
    Sağol, teşekkür, merhaba vb boş mesajlarla topic kirliliği sevmem.

Gerçi mesaj sayıma baktığına göre buna da bakmışsındır
    Amaç yazmak mı yoksa konuyu saptırıp ünlü olmak mı!..
    Unkapanı adresi vereyim sana oraya git yolun açık olsun

süper yazı, tebrikler...

• gerçekten süper yazı..ben de tebrik ediyorum..klavyeden heralde..baya süper bi yazı..
  • bir sorum olacak bu spotların 5 ytl vererek normal hale getirilmesiyle ilgili. mesela ben gecen bir tel aldım bu senenin 4. ayında kullanıma açılmış ama ben telefon kartımı içine 13 temmuzdan sonra taktım. soru şu telefonun kullanıma açıldığı tarihmi yoksa telefon kartının iiçne takıldığı tarihmi önemli yani şimdi ben 5 ytl vererek normale geçirebilirmiyim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: goksert

bir sorum olacak bu spotların 5 ytl vererek normal hale getirilmesiyle ilgili. mesela ben gecen bir tel aldım bu senenin 4. ayında kullanıma açılmış ama ben telefon kartımı içine 13 temmuzdan sonra taktım. soru şu telefonun kullanıma açıldığı tarihmi yoksa telefon kartının iiçne takıldığı tarihmi önemli yani şimdi ben 5 ytl vererek normale geçirebilirmiyim...

Senin telefon 13 temmuzdan önce kullanılmaya başlandığı için af kapsamına giriyor. Ama durum yine karışık. Mesajı telefonu ilk kulanmaya başlayanamı yoksa hala kullanmakta olanamı gönderirler bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay635 -- 1 Eylül 2005, 20:26:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: akay635

quote:

bir sorum olacak bu spotların 5 ytl vererek normal hale getirilmesiyle ilgili. mesela ben gecen bir tel aldım bu senenin 4. ayında kullanıma açılmış ama ben telefon kartımı içine 13 temmuzdan sonra taktım. soru şu telefonun kullanıma açıldığı tarihmi yoksa telefon kartının iiçne takıldığı tarihmi önemli yani şimdi ben 5 ytl vererek normale geçirebilirmiyim...

Senin telefon 13 temmuzdan önce kullanılmaya başlandığı için af kapsamına giriyor. Ama durum yine karışık. Mesajı telefonu ilk kulanmaya başlayanamı yoksa hala kullanmakta olanamı gönderirler biliemiyorum.

mesaj gelmesini beklemeden de parayı gidip yatırabilirsiniz diyor açıklamada o zaman gidip yatırabilirmiyim acep yoksa valla gider vururum adamın kafaya zaten onunde polis var adamın dukkanın gun boyu bu adam bana çalıntı tel satmış diye kıyamet koparamamı istemez herhalde:)

• Arkadaşlar baska izleyeniniz duyaniniz varmi bilmiyorum ama biraz evvel televizyonda spot telefonlarla ilgili haber izledim, bu konuyla ilgili ilk defa bu kadar acik ve secik bilgiler verildigini gördüm. Televizyondaki haber, üstüne basa basa büyük yazilarla da destekleyerek sunu söyledi

"13 Temmuz'dan sonra alinan her spot tel kapatılacak,13 Temmuz'dan önce alanlar 5 ytl karşılığı kayıt yaptıracaklar. "

Ayrica yurtdisindan cep telefonu alanlar içinde bazi bilgiler verildi ve bunlardan anladigim kadariyla yurtdisindan faturali olarak cep telefonu alanlar bunu (ister 13 temmuz öncesi alinmis olsun ister 13 Temmuz sonrasi) belgelerini ibraz ederek sisteme istedikleri zaman kayit ettirebilecekler.

Haberi olmayan varsa okusun, (bu haberi STAR ANA HABER'de izledim)
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrahyaz

Arkadaşlar baska izleyeniniz duyaniniz varmi bilmiyorum ama biraz evvel televizyonda spot telefonlarla ilgili haber izledim, bu konuyla ilgili ilk defa bu kadar acik ve secik bilgiler verildigini gördüm. Televizyondaki haber, üstüne basa basa büyük yazilarla da destekleyerek sunu söyledi

"13 Temmuz'dan sonra alinan her spot tel kapatılacak,13 Temmuz'dan önce alanlar 5 ytl karşılığı kayıt yaptıracaklar. "

Ayrica yurtdisindan cep telefonu alanlar içinde bazi bilgiler verildi ve bunlardan anladigim kadariyla yurtdisindan faturali olarak cep telefonu alanlar bunu (ister 13 temmuz öncesi alinmis olsun ister 13 Temmuz sonrasi) belgelerini ibraz ederek sisteme istedikleri zaman kayit ettirebilecekler.

Bu telekomun yeni bir açıklamasımı yoksa televizyonun kendi haberimi acaba? Zira yasa çıktı çıkalı bu tür haberler zaten vardı. Yeni bir haber olmayabilir. Gsm şirketlerinden veya telekomdan herhangi bir açıklama gelmedi onun için soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay635 -- 1 Eylül 2005, 20:38:07 >

• quote:

quote:

quote:

Senin telefon 13 temmuzdan önce kullanılmaya başlandığı için af kapsamına giriyor. Ama durum yine karışık. Mesajı telefonu ilk kulanmaya başlayanamı yoksa hala kullanmakta olanamı gönderirler biliemiyorum.

mesaj gelmesini beklemeden de parayı gidip yatırabilirsiniz diyor açıklamada o zaman gidip yatırabilirmiyim acep yoksa valla gider vururum adamın kafaya zaten onunde polis var adamın dukkanın gun boyu bu adam bana çalıntı tel satmış diye kıyamet koparamamı istemez herhalde:)

Paranın nereye nasıl yatırılacağı belli değil.

• Bu haberde sözünü ettigim tirnak icindeki yazilar TELEKOM YETKİLİLERİ tarafindan birebir söylenen laflar.

quote:

quote:

Arkadaşlar baska izleyeniniz duyaniniz varmi bilmiyorum ama biraz evvel televizyonda spot telefonlarla ilgili haber izledim, bu konuyla ilgili ilk defa bu kadar acik ve secik bilgiler verildigini gördüm. Televizyondaki haber, üstüne basa basa büyük yazilarla da destekleyerek sunu söyledi

Bu telekomun yeni bir açıklamasımı yoksa televizyonun kendi haberimi acaba? Zira yasa çıktı çıkalı bu tür haberler zaten vardı. Yeni bir haber olmayabilir. Gsm şirketlerinden veya telekomdan herhangi bir açıklama gelmedi onun için soruyorum.

• Birkaç gün önce bizim şirketin telleri aldığı bayii Türkcelldeki bir toplantıya katılmış.
    Orda açık açık Türkcell yetkilileri söylemişler.Temmuz sonrası satılan spotlara af yok,kapatılacakmış.Ne kadar doğru bilemem ama bayii bana yalan söylemez.Zira kendisine bir telin garantili ve spot fiyatını
    sordum.Spot alma sakın,durum böyle böyle dedi.
  • quote:

Bu haberde sözünü ettigim tirnak icindeki yazilar TELEKOM YETKİLİLERİ tarafindan birebir söylenen laflar.

quote:

quote:

star tv genel bi haber yaptı bu konuyla ilgili ya ben bu tel konusunda napim atammı adamın kafaya ama bu telefon sonuçta 13 temmuzdan once hatta 3 ay once kullanıma açılmış bişey olmas herhalde bi fikri olan varmı? ayrıca galiba vergi dairesine yatırılacakmış. açılamad gidip imail numaranızı verin parayı yatırın diyordu 28 inden sonra...

• arkdaslar ben bgn bı telefoncya gırdım kadıkoyde 6 ay ıcınde spot alablrsn ama 6 ay sora sakın alma yoksa kullanamazsın dedı

ama baska bı telefoncuda artık kacak telefon alma kulanamazsın dedı napcam ben smdı ya
  • quote:

evet ben de bu haberi izledim maalesef milat 13 temmuz

• Evet galiba milat 13 temmuz deyen arkadaşlar haklı çıkacak herhalde eğer TK'dan son dakika golü yemezsek 13 temmuz dan sonra alan arkadaşlaar biraz canı acıyacak.

Ama küçük bir ihtimal de olsa var. Toplum çok bü-yük bir bölümü hala yasadan haberi filan yok. çoğu arkadaşalrın haberi yok memleketimde hala buram buram sayılıyor. ve hükümet son dakika golü atabilir. Ama bu ihtimal küçülüyor.

Siz yinede spot almayın derim. Sitedeki secco24cüler haklı çıkacak galiba!
  • bakalım neler olacak!! ortalık karışacak galiba...
  • quote:

Evet galiba milat 13 temmuz deyen arkadaşlar haklı çıkacak herhalde eğer TK'dan son dakika golü yemezsek 13 temmuz dan sonra alan arkadaşlaar biraz canı acıyacak.

Ama küçük bir ihtimal de olsa var. Toplum çok bü-yük bir bölümü hala yasadan haberi filan yok. çoğu arkadaşalrın haberi yok memleketimde hala buram buram sayılıyor. ve hükümet son dakika golü atabilir. Ama bu ihtimal küçülüyor.

Siz yinede spot almayın derim. Sitedeki secco24cüler haklı çıkacak galiba!

Arkadaşım şu haklı çıkacak bu haklı çıkacak diye bir şey olabilirmi ya... Bu nasıl düşünce tarzı? İddiaya girmiyoruz burada, herkes kendince yorum yapıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.