Şimdi Ara

Spot(kaçak) kullananlar,alıcaklar DİKKAT!!!! (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.056
Cevap
0
Favori
114.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: poocha

Evet kesinlikle kaçak almayın çünkü kanun çıktıktan sonra alınan telefonların kullanıma kapanacağı apaçık ortada daha önce de yazmıştım... Bir af kanunu çıkar mı bilmem ama bu ihtimal için de onca parayı çöpe atmak yersiz

Söylermisin devlet bukadar telefonun çöpe gitmesine izin verirmi sence? Böyle yapıcağına para kazanmayı düşünmezmi?
  • beyler işler karışık kanunda we o çıkam profesörün dediğine göre 13 temmuz dan sonra teller güme gidecek ama bnce bişi olmaz..
  • BEN YENİ BİR TELEFON ALMYI DÜŞÜNÜOM AMA KAÇAK MI?YOKSA ORJNAL MI ALIM?FIYAT FARKIMALUM AMA SONRA KAPATMASINLAR YENI GUZEL TELEFONU YARDIM LUTEN
  • quote:

Orjinalden alıntı: silverdream

quote:

Orjinalden alıntı: poocha

Evet kesinlikle kaçak almayın çünkü kanun çıktıktan sonra alınan telefonların kullanıma kapanacağı apaçık ortada daha önce de yazmıştım... Bir af kanunu çıkar mı bilmem ama bu ihtimal için de onca parayı çöpe atmak yersiz

Söylermisin devlet bukadar telefonun çöpe gitmesine izin verirmi sence? Böyle yapıcağına para kazanmayı düşünmezmi?

Tabii ki spotlar da çöpe gitmemeli, ama risk almayı seven satın alsın derim. Çünkü ben de 13 temmuz sonrası spot sahibiyim ve pişmanım Kara listeye alındık... Bi af çıkar umarım

• quote:

Orjinalden alıntı: zaptrix

BEN YENİ BİR TELEFON ALMYI DÜŞÜNÜOM AMA KAÇAK MI?YOKSA ORJNAL MI ALIM?FIYAT FARKIMALUM AMA SONRA KAPATMASINLAR YENI GUZEL TELEFONU YARDIM LUTEN

ya sen daha hala bunu mu soruyosun..

• quote:

Orjinalden alıntı: zaptrix

BEN YENİ BİR TELEFON ALMYI DÜŞÜNÜOM AMA KAÇAK MI?YOKSA ORJNAL MI ALIM?FIYAT FARKIMALUM AMA SONRA KAPATMASINLAR YENI GUZEL TELEFONU YARDIM LUTEN

Spot al en iisi

• sende al katıl aramıza
  • quote:

Orjinalden alıntı: isirgan

http://66.249.93.104/search?q=cache:kw08lqDKdDgJ:mali.iem.gov.tr/ceptel.php+%C4%B0ME%C4%B0+bulunamad%C4%B1&hl=tr

bunları herkeş bilio ztn eski haber 14eylul ve burda bile 28 agustosta msj gelcek dio**
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogguzko

quote:

Orjinalden alıntı: isirgan

http://66.249.93.104/search?q=cache:kw08lqDKdDgJ:mali.iem.gov.tr/ceptel.php+%C4%B0ME%C4%B0+bulunamad%C4%B1&hl=tr

bunları herkeş bilio ztn eski haber 14eylul ve burda bile 28 agustosta msj gelcek dio**

Beyler 13 Agustos diye birşey yazmıyo buralarda sanırım bir kereliğine hepsini alıcaklar bide Gidip soran varmı kayıt işlemi başlamışmı diye

• Evet arkadaşlar gidip soran var mı kayıt işlemleri başladı mı diye ?
  • arkadaşlar ben 20 agustos tarihinde dubaiden telefon aldım geldim
    gümrüktende kimse ne aradı ne de birşey sordu
    herkes almayın etmeyin diyor ama biz bir sürü birşey getiriyoruz
    kamera laptop ta falan da dahil hiçbir şey olmuyor
    bazı arkadaşlar yanlıs yönlerdirme falan diyor bunlar söylenmesi gereken sözler dışında bir anlam ifade etmiyor çünkü burası Türkiye birşey olmaz
    garantili satmak isteyenlerin(kvk.genpa.vs..) işi bunlar
    yasanın cıkacagı doğru ama uygulamada cok birşey farketmeyecek
    ve de 5 milyonu veren kayıdını yaptırabilecek sadece biraz bekleyin hemen atlamayın kayıt olayına.
    istediğiniz yerden telefonunuzu alın.
  • Kaynak:http://www.haberturk.com/habermetni.haberturk?@=199417

Kaçak telefonlar bloke edilecek
    Telekomünikasyon Kurumu Başkan Yardımcısı Mustafa Alkan, telsiz kanunundaki değişikliğin yürürlüğe girmesinin ardından kaçak cep telefonlarını ekim ayı sonuna kadar kayıt altına alacaklarını belirterek, ekim ayından sonra kayıt dışı telefonların sim kartlarının bloke edileceğini söyledi.
    Türkiye'de 11 milyona yakın kayıt dışı cep telefonu bulunduğunu belirten Alkan, bunların kayıt altına alınmasıyla cep telefonu gaspı, hırsızlığı, kapkaçı gibi vatandaşların malına, canına kasteden suçların artık gündemden çıkacağını söyledi.
    Yaklaşık 10 gün sonra kaçak cep telefonlarıyla ilgili yönetmeliğin yayınlanacağını anlatan Alkan, şöyle konuştu: ''Yaptığımız çağdaş uygulama ile bir çok ülkeden daha önce en son teknolojiyi kullanıp yaklaşık 10 trilyon lira tutarındaki yatırımla elektronik kontrol merkezi oluşturduk. Kaçak telefonların kayıt altına alınmasıyla ekonomiye 160-170 milyon YTL gelir sağlanacak.''
    Alkan, Ekim ayı sonuna kadar faturasız telefon sahiplerinin 5 YTL yatırarak telefonlarını kayıt altına aldırabileceklerini kaydetti.

İşte hesap 160-170 milyon gelir için 10 trilyon yatırım yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hertenkele -- 26 Eylül 2005, 11:50:12 >

• 160 - 170 milyon YTL = 160 - 70 TrilYon TL

AMA ORTADA kayıt yapan kimse yok
    haberler var ama icraat yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 26 Eylül 2005, 12:50:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tiske

160 - 170 milyon YTL = 160 - 70 TrilYon TL

AMA ORTADA kayıt yapan kimse yok
    haberler var ama icraat yok

Beyler kayıtı bulunmayan tüm telefonlar kayıt işlemi olucaksa kayıt altına alınacak bence hem buna gsm şirketleri bile izin vermez yaw kullanıcı kaybedebilirler. Bide kimse okadar teli çöpe atamaz.....
  • ben tanıdığıma almıştım kaçak sorunsuz çıktı

yarı fiyata almıştım

ama kaçak alıpta sakat çıkan var mı?

garantiside yok

sakata gelmeyelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: éfulim

ben tanıdığıma almıştım kaçak sorunsuz çıktı

yarı fiyata almıştım

ama kaçak alıpta sakat çıkan var mı?

garantiside yok

sakata gelmeyelim

Dosttum önemli olan suan sakat olup olmaması değil ama ben buzamana kadar 3 kez aldım hiç sorun olmadı fakat yasa sorununu var suan
  • BUgünkü mynet.com daki haber

Telekomünikasyon Kurumu Başkan Yardımcısı Mustafa Alkan, telsiz kanunundaki değişikliğin yürürlüğe girmesinin ardından kaçak cep telefonlarını ekim ayı sonuna kadar kayıt altına alacaklarını belirterek, 13 Aralık'tan sonra kayıt dışı telefonların sim kartlarının bloke edileceğini söyledi.

Türkiye'de 11 milyona yakın kayıt dışı cep telefonu bulunduğunu belirten Alkan, bunların kayıt altına alınmasıyla cep telefonu gaspı, hırsızlığı, kapkaçı gibi vatandaşların malına, canına kasteden suçların artık gündemden çıkacağını söyledi.

Yaklaşık 10 gün sonra kaçak cep telefonlarıyla ilgili yönetmeliğin yayınlanacağını anlatan Alkan, şöyle konuştu:

''Yaptığımız çağdaş uygulama ile bir çok ülkeden daha önce en son teknolojiyi kullanıp yaklaşık 10 trilyon lira tutarındaki yatırımla elektronik kontrol merkezi oluşturduk. Kaçak telefonların kayıt altına alınmasıyla ekonomiye 160-170 milyon YTL gelir sağlanacak.''

Faturasız telefon sahiplerinin 4 YTL'si Telekomünikasyon Kurumu, 1 YTL'si de abone merkezlerine olmak üzere toplam 5 YTL yatırarak telefonlarını kayıt altına aldırabileceklerini kaydeden Alkan, ''13 Aralık'tan itibaren kayıt dışı olan telefonlar operatörler tarafından bloke edilecek'' dedi

• benim arkadaş bana yurt dışından bir tel gonderdi.. alındığına dair faturası var... yurt dışı garantisi felan herşey tamam yani... ama benim adıma değil.. kendi isimlerine almışlar... bu durumda kayıt edilebilecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi granddevil -- 26 Eylül 2005, 18:25:51 >
  • arkadaslar kasim ayina kadar uzatilmis..ama hala o parayi yatiracak bölge ofisleri kurulmadi...
    entresan yani...
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.