Şimdi Ara

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.385
Cevap
27
Favori
784.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tasarım 10 numara.Ben her zaman yeni yüzlü araçların alınmasından yanayım.Sürücüsüne ayrı bir haz verir.Bu sınıfta en tercih edilesi model olacaktır.Zaten B sınıfı sedanda tipi düzgün araç pek yok. Bir tek Honda City'i beğeniyorum.
  • Günümüzde ucuz dizel araç kalmadı maalesef.
    B sınıfı araca 40 lira verilmez, doğrudur ama Opel ve VW'ye göz attığımızda;

Yeni Corsa 5 Kapı 1.3 CDTi Dizel - 95 HP Color Edition 40.428
    Polo 1.6 TDI 90 PS Comfortline 38.200

Tabi bunlar tavan fiyatları.
    O nedenle Yeni Accent'in dizel tavan fiyatının 40 bin lira olmayacağına inanan varsa, rüya aleminden dönsün derim bir an evvel.
  • Bir kaç haftadır Kozyatağı - Kavacık arası TEM yolunda sabahları önü, arkası, yan tarafları kamufle edilmiş bir araba görüyordum. Ve yeni Hyundai Verna'ya çok benziyordu. En sonunda bu sabah yan yana gelebildik trafikte ve baktım ki jantların göbeğinde Hyundai logosu. Akıllılar onu gizleyememişler. İşte dedim Era'nın yerini alacak Verna bu olsa gerek. Ben çok beğendim. Gayet güzel bir araba ve B segmenti gibi durmuyordu. B/C arası gibi birşey. Eğer bu araba kısa sürede piyasaya çıkar da fiyatları 25 - 30 - 32 bin arası olursa ki biraz zor gibi çok satar. Ama maalesef en baz donanımı tahminim 28'den başlar, 38-38'e tırmanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkcad34

Bir kaç haftadır Kozyatağı - Kavacık arası TEM yolunda sabahları önü, arkası, yan tarafları kamufle edilmiş bir araba görüyordum. Ve yeni Hyundai Verna'ya çok benziyordu. En sonunda bu sabah yan yana gelebildik trafikte ve baktım ki jantların göbeğinde Hyundai logosu. Akıllılar onu gizleyememişler. İşte dedim Era'nın yerini alacak Verna bu olsa gerek. Ben çok beğendim. Gayet güzel bir araba ve B segmenti gibi durmuyordu. B/C arası gibi birşey. Eğer bu araba kısa sürede piyasaya çıkar da fiyatları 25 - 30 - 32 bin arası olursa ki biraz zor gibi çok satar. Ama maalesef en baz donanımı tahminim 28'den başlar, 38-38'e tırmanır.

Nisanda yetkili bayilerde olacak deniyor, sende gördüğüne göre demekki doğru haber.

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

quote:

Orijinalden alıntı: brkcad34

Bir kaç haftadır Kozyatağı - Kavacık arası TEM yolunda sabahları önü, arkası, yan tarafları kamufle edilmiş bir araba görüyordum. Ve yeni Hyundai Verna'ya çok benziyordu. En sonunda bu sabah yan yana gelebildik trafikte ve baktım ki jantların göbeğinde Hyundai logosu. Akıllılar onu gizleyememişler. İşte dedim Era'nın yerini alacak Verna bu olsa gerek. Ben çok beğendim. Gayet güzel bir araba ve B segmenti gibi durmuyordu. B/C arası gibi birşey. Eğer bu araba kısa sürede piyasaya çıkar da fiyatları 25 - 30 - 32 bin arası olursa ki biraz zor gibi çok satar. Ama maalesef en baz donanımı tahminim 28'den başlar, 38-38'e tırmanır.

Nisanda yetkili bayilerde olacak deniyor, sende gördüğüne göre demekki doğru haber.

Fotoğraf çekeyim dedim ama vazgeçtim. Şimdi içinde ki adam fark eder filan ne oluyoruz demesin diye çekmedim. Ama bu araba piyasaya çıksın ve fiyatı da makul bir fiyat olsun satış lideri olur ve hak eder derim. Gayet güzel ve oturaklı bir arabaydı. Helal olsun gerçekten Hyundai'ye dedim. İşallah gelir Nisan ayında da bende annemi kandırana kadar zaten araba raylı rayına oturur ve bir kaç ay geçer de 2012 yılına Verna ile girerim. Harbiden alınır bir araba. Şu an ki motorları bile koysa üzerine alınır. İnşallah fiyatı uçuk olmaz. 30'dan başlayıp 40 lara dayanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkcad34 -- 21 Mart 2011; 11:04:24 >

• Selamlar, gerçekten ben ve benim gibiler aracın fotoğraflarını gördükten sonra merakla beklemeye başladık Nisan ayını. Özelliklede ben fiyat politikasını bekliyorum Hyundai'nin..
  • bende tırda gördüm aracı, accent era ile ilgisi yok youtube videolarını izlemeyen varmı?

http://www.youtube.com/watch?v=vM4h3reRe44&feature=related

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oquzdag -- 21 Mart 2011; 13:30:37 >
  • Tamam güzel araba ama çıkar çıkmaz güvenerek almak zor geliyo bana. Euroncap 5 yıldızı olacak mı mesela beklemeli bence ama, en azından hazirandaki yeni aveo sedanı görene kadar
  •  HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU

işte gerçek resimler, bayilerin eğitiminde kullanılan araçlardan olsa gerek.
  • Gerçekten hoş duruyo.. Bakalım nasıl açıklanacak fiyatlar..
  • araçların içten çekilmiş resimleride olsa güzel olucak?
  • fotoğraf Türkiye'den galiba. Yarın Mersin Derya otomotive gidip bir sorayım bakalım. Hatta bulabilirsem motor bölümü şefi arkadaşımı görüp sorayım ne diyor ? :)
  • Bence şahane olmuş. ESP standart olursa nefis olur. Çünkü şu an ki ERA'ların bir donanım paketinde ESP mevcut. B segmentin artık yeni kralı HYUNDAI olur bu araba ile. Tabi fiyatları çok önemli. Yoksa hayal olur.
  • Tüh ya solaris modeli bu ben verna olanının ön ızgarasına bayılıyordum.Riske etmek istememişler galiba eski kasaya hafif makyajla bitirmişler(ön görünümü kastediyorum).Dolayısıyla ben yine elantrayı beklemek ve bir sürü para harcamak zorunda kalacağım.
  • bence verna ön ızgara güzel değil, bu daha güzel. sade.

elentra düşünüldüğünde, aynı fiyatlı rakibi jetta 1. geliyor. bende aynı durumdayım. dizel otomatik ve 1.6 motorda accent blue düşük fiyatlı olur ise bu kasa iş yapar.
  • Eranın Üretimi Duracaksa Bence Yine Era Fiyatlarında Olur... Birde Era Üretimi Durursa Türkiye Üretimi Sadece İ20 Troy Kalıyor..Acaba Accent Blue'de Türk Üretimine Geçecekmi :S
    Biraz Araştırmıştım Bunu GDİ Olarak Gelecekmiş..
    1.4 CVVT GDİ 107 BG 13.9 K.gm Tork
    1.6 CVVT GDİ 124 BG 15.9 K.gm Tork
    1.6 VGT Dizel 128 Bg 26.5 K.gm Tork

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diagrams -- 23 Mart 2011; 12:13:56 >
  • Era üretimi durmayacak , Era ile birlikte satılacak diye bir açıklama vardı...
    Ancak benim görüşüme göre baz model fiyatı 27 den aşağı olmaz... Dizeli de 33 ten başlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin-C

Eranın Üretimi Duracaksa Bence Yine Era Fiyatlarında Olur... Birde Era Üretimi Durursa Türkiye Üretimi Sadece İ20 Troy Kalıyor..Acaba Accent Blue'de Türk Üretimine Geçecekmi :S
    Biraz Araştırmıştım Bunu GDİ Olarak Gelecekmiş..
    1.4 CVVT GDİ 107 BG 13.9 K.gm Tork
    1.6 CVVT GDİ 124 BG 15.9 K.gm Tork
    1.6 VGT Dizel 128 Bg 26.5 K.gm Tork

era'nın üretimi 2013 yılına kadar devam ediyor.
    1.4 motor mpi teknolojisi'dir.
    1.6 motor ise gdi ve 140 hp'dir.
    ama şu an 1.6 gdi motor Türkiye'ye ithal edilmeyecek...
  • http://worldwide.hyundai.com/showroom/passenger-cars/accent-specifications.html

Kendi Sitesinden Baktım..
    2 Hafta Sonra Geliyormuş O Zaman Görecez Artık
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.