DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
--winston white sigarayı bıraktırır mı--
12
Cevap
0
Favori
9.643
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> --winston white sigarayı bıraktırır mı--
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      113 Mesaj
      06 Ekim 2009 23:57:33
      bugün aldım bi paket, çekiyorum çekiyorum bişey gelmiyo. arkadaş demişti bırakmaya çalışıyosan white iç diye... neyse gittim aldım da acaba bu sigara bıraktırır mı ki sigarayı??? ha bide kimse istemiyo, otlakçı 0 vallah
      zifir 1mg, nikotin 0,1mg, karbon monoksit:2mg böyle yazıyo üstünde harbiden de

DH 2009
    • Yarbay
      7476 Mesaj
      07 Ekim 2009 07:16:07
      Bıraktırmaz arttırır! Vücut alıştığı nikotin miktarını isteyeceğinden bu tür düşük nikotinli sigaralara geçildiğinde adet olarak tüketim artar! Daha da kötüsü tekrar normal sigaraya geçtiğinizde bu defada el alışkanlığı nedeniyle normal sigara tüketiminiz artar!
      En iyisi hiç içmemek üzere bırakmak bir an önce!

GENS UNA SUMUS
    • Yarbay
      2734 Mesaj
      07 Ekim 2009 08:37:15
      samsun iç samsun

• Yüzbaşı
      375 Mesaj
      07 Ekim 2009 08:43:52

quote:

Orijinalden alıntı: neommy

Bıraktırmaz arttırır! Vücut alıştığı nikotin miktarını isteyeceğinden bu tür düşük nikotinli sigaralara geçildiğinde adet olarak tüketim artar! Daha da kötüsü tekrar normal sigaraya geçtiğinizde bu defada el alışkanlığı nedeniyle normal sigara tüketiminiz artar!
      En iyisi hiç içmemek üzere bırakmak bir an önce!

Aynen öyle bende senin gibi yapmıştım nikotin değeri az bırakırım diye ama neonun dediği gibi kesmiyor eskiye geri dönüyorsun 7 saattir sigara içmiyorum bol bol şeker yiyip su içiyorum bırakacam Allah'ın izni ile.

• Binbaşı
      1602 Mesaj
      07 Ekim 2009 08:53:53
      Winston whıte diye bi sigara çıktı da benim haberim mi yok?

• Yarbay
      3370 Mesaj
      07 Ekim 2009 14:09:00
      Ben 2-3 aydır içiyorum,

Hiç tavsiye etmem, daha fazla içesiniz geliyor.

We buy things we don't need, with money we don't have, to impress the people we don't like...
      Tyler Durden
    • Yarbay
      7476 Mesaj
      07 Ekim 2009 14:45:53

quote:

Orijinalden alıntı: JoomlaPerest

Alıntıları Göster

Aynen öyle bende senin gibi yapmıştım nikotin değeri az bırakırım diye ama neonun dediği gibi kesmiyor eskiye geri dönüyorsun 7 saattir sigara içmiyorum bol bol şeker yiyip su içiyorum bırakacam Allah'ın izni ile.

Ben de zaten tecrübemle öğrendiğimi konuşturdum yukarda! Yoksa bildiğimi değil!

GENS UNA SUMUS
    • Yüzbaşı
      884 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Nemfomani

07 Ekim 2009 14:54:38
      sigarayı bırakmak için mentollü içiniz. ama fazla uzatmayın çok çabuk dudak kanseri yapar

• Yüzbaşı
      586 Mesaj
      07 Ekim 2009 14:57:40
      maltepe samsun küllükte kendiliğinden sönüyor bir tür yangın önlemi diyebiliriz günde 2-3 tane içersin zaten anca

• Yarbay
      2964 Mesaj
      07 Ekim 2009 15:06:58
      günde 3 paket içiyodum ondan

• Yarbay
      2596 Mesaj
      07 Ekim 2009 15:17:21
      1 sene kadar içtim pek bir işe yaramıyor dediğin gibi otlakçı sıfır :) tek yararı bu

• Yarbay
      25761 Mesaj
      07 Ekim 2009 15:50:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Lee-Enfield

sigarayı bırakmak için mentollü içiniz. ama fazla uzatmayın çok çabuk dudak kanseri yapar

ben 2 sene filan oldu sanirim salem menthol green iciyorum light olani yani.onceden malboro iciyordum yarim paket simdi bunu 1 paket iciyorum ve kac kisiye tuttum hatirlamiyorum bir kisi de cikip kotu demedi hatta goren oo bir salem yakalim diyor.piyasada cok zor bulunuyor bulamadigim gun birakacam cunku diger sigaralari icemiyorum.bu sekilde biraktirir diyorsan haklisin.
      malboronun mentollusu var o igrenc harbiden ama mentollu sigaraya alisan daha zor birakir bence icmeyin.kotu sigara ile birakmistim bir kere ama piyasadaki en igrenc sigarayi bulmaniz lazim en hafif sigara ile olmaz bu is.

eski nick: .45 ACP

as known as KINGPIN

• Teğmen
      171 Mesaj
      07 Ekim 2009 15:50:49
      İşe yarıcağını sanmıyorum

...

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> --winston white sigarayı bıraktırır mı--
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.