Şimdi Ara

Sence ! Dünyadaki En iyi 5 korku Filmi ! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
6
Favori
100.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu konunun içinden çıkılmaz arkadaş hele bizim ergenler ile hiç çıkılmaz
    o yüzden size tavsiyem hiç tartışmaya girmeyin direk yazacağınız 5 filmi yazın çıkın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

yok artık daha neler

quote:

yok artık daha neler

Tam olarak ne için daha neler diyorsun?
    REC'in kötü film olduğunu söylemem mi yoksa gerçekten korku filmi olan bu üç filmi yazmama mı?

quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Mesaj eski ama olsun. Hocam hatırlarsan daha önce de konuşmuştuk, korku filmi ne demek bilen bir sen varsın şu forumda. Millet gerilim filmini korku zannediyor.

Tüm yorumlara tekrar baktım da Küçük Kıyamet filmine bile korku filmi diyen var.

o saydığın 3 şey varya .bence film bile değil

• quote:

o saydığın 3 şey varya .bence film bile değil

0 saydığım 3 şey var yaaa!!!

Mükemmel birer korku filmidir.
  • Kime neye göre korku filmi? Birisi demiş bağırsak kol bacak kopacak, kanlar fışkıracak falan. BrainDead izlesin o zaman. Korku mu komedi mi anlar... Korku demek kolun bacağın kopması demek değil. Sen günlük hayatta korkarken kolunu bacağını falan mı koparıyorsun? ya da kolu bacağı kopmuş kişi görünce seni korkutur mu ya da kusmana mı sebep olur?
  • 1- It
    2- The Thing
    3- Alien 1
    4- The Return of the Living Dead
    5- Nosferatu
  • 1.Rec 2 (türkçe alt yazı ama)
    2.Tepenin Gözleri 1
    3.Musallat
    4.Teksas Katliami
    5.Koleksiyoncu
    6.seçeneğim olsa Marid 3 Harfliler derdim çok başarılı türk filmi bence 2 gün uyuyamadim bu filmde tüm bildiğim duaları okudum bilmediklerimi ezberledim bence izlemeyin 3 harfilere inananlar korkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1907Fatih1907 -- 3 Kasım 2011; 9:27:20 >
  • tepenin gözlerimi ??? ya kızma dostumda onun kadar saçma bi korku filmi görmedim... bırak korkmayı 30 dakika dayanamadım bile, 3. sınıf Amerikan savaş filmleri gibi geldi, hani yapmış olma için yapmışlar gibi...
  • musallat ı merak ettim şimdi... 10 kişiden 8-9 u tavsiye etmiş... ama benim favorim The Others...
  • ben 5 tane sayiyiyim size;

1) Shutter
    2) Shutter
    3) Shutter
    4) Shutter
    5) Shutter

gerisi boş
  • yeni filmmi yoksa eskimi ? shutter isimli bu filmi bulabilirmiyim ? ve nasıl bi film ? yani kan dehşet vesaire varsa kalsın ama The Others gibiyse ok...
  • the fourth kind derim daha da bişi demem
  • quote:

Orijinalden alıntı: albawarden

yeni filmmi yoksa eskimi ? shutter isimli bu filmi bulabilirmiyim ? ve nasıl bi film ? yani kan dehşet vesaire varsa kalsın ama The Others gibiyse ok...

Resimdeki Hayalet ama 2007 versiyonu değil..
    japonların yapmış oldugu film olması lazım süper olan
  • quote:

the fourth kind derim daha da bişi demem

Hocam bu pek korkudan sayılmaz ama film güzeldi bana göre. Her ne kadar gerçek bir hikayeden alınmış olduğu yalan da olsa, kendini kaptırdın mı 1-2 sahnede hoplattığı olmuştu hakkaten
  • ''Recep İvedik '' Korku dolu anlar yaşamak istiyorsanız tek film bu diğerleri fasafiso.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

quote:

the fourth kind derim daha da bişi demem

Hocam bu pek korkudan sayılmaz ama film güzeldi bana göre. Her ne kadar gerçek bir hikayeden alınmış olduğu yalan da olsa, kendini kaptırdın mı 1-2 sahnede hoplattığı olmuştu hakkaten

aynen belki korkutmuyor ama fena huzursuz ediyor
  • Bazı arkadaşlar korku gerilim ve gore(kesme biçme) filmlerini karıştırmış hoş günümüzdeki filmler bu türleri biraz karıştırıyor.

Korku filmi tutkunu olarak benim ilk 5 im

1_Pet sematary
    2_the sixth sense
    3_Exorcist
    4_Shutter
    5_Insidious ( Bu filmi yeni izledim deişik konusu dikkat çekici.Bazı komik sahneleri mevcut ama genel olarak bu sahneleri çok göze batmıyor eskilerden bi tad var.tavsiye ederim )

Bu yazdığım filmler korku filmi kategorisine girer mesela

Türk korku filmleri bana çok komik geliyor nedeni ise hemen hemen hepsinin dini ögeler içermesi ve dine inanmayan biri olduğum için. Zaten Türklerin yapacagı korku filmndende yaratıcı birşey beklenmior :)
    Hele o dabbe filmindeki sahneler ve replikler aklıma geldikçe gülüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iCb4uC -- 8 Kasım 2011; 2:21:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Otel 1-2 serisi bilhassa 3'te iyidir

henüz çıkmayan hostel 3 filmine nasıl iyi diyebiliosunuz garip?
  • Stephen king-kötü ruh zamanın en iyi korku filmiydi
  • Descent herkezin ilk 5 de omali
  • Uzun zamandır korku filmlerinin üzerine yoğunlaşmıştım. Ve benim ilk 5'im:

1)- Rec 1
    2)- Shutter
    3)- Musallat
    4)- The Forth Kind
    5)- Paranormal Activity 1

İlk 5'imi zorlayacaklar:

-The Others
    -Rec 2
    -Büyü
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.