Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ucuza kaliteli oyuncu almak istiyorum nasıl yapıcam. arama kriterim ne olacak :D

sevillaya bakıyorum vitolo yu 3 milyon euro ya lamışlar ben onu 2 sene sonra 45 milyon euro ya sattım. bende ucuza alıp pahalıya satmak istiyorum ama yok bulamıyorum.
  • Bazzzingaaa kullanıcısına yanıt
    Anladım. Bu seneyi de geçireyim bari sene sonunda dediğiniz gibi yapayım. Ya da istifa edeyim, öyle arayayım.
  • Juventusdayım bu Dyabala en iyi oyuncu deniyor her maç 10kere ofsayta düşüyor karşı karşıya atamıyor onun yerine mandzukic oynatıyorum daha yararlı,ileride mi açılıyor bu adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psg de ligi çok rahat kazandım lig kupasını da öyle. şl de biraz zorlandım ama onu da aldım.

istifa ettim 1 sezon yeterli fransa liginde.

şimdi bjk ye geldim 2020-2021 senesi.

sözleşme bitimine 1 ay kalmış sturridge,enes ünalı aldım. poli'yi ve çağlar söyüncü'yü ucuza kapattım. baya yabancı oyuncu gönderdim.

şampiyonluğa oynayayım yeter. en son ligi 3.bitirmiş bjk

edit: bjk de batırdım işleri. 6.haftada istifa ettim. boştayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 4 Ağustos 2016; 0:35:54 >
  • Oyunun saçmalığı hocam sen yönettiğin için öyle. Başka takımı yönetsen Dybala juventusta altın topu falan alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 505.

Oyunun saçmalığı hocam sen yönettiğin için öyle. Başka takımı yönetsen Dybala juventusta altın topu falan alıyor.

2.sezon biraz açıldı gibi hocam gol yerine pas atması daha yararlı gibi,cuadrado yılın oyuncusu seçildi ama oda kiralktı 30milyon odemek zorunda kaldın yav

• Nedir bu türk takımlarinin cektigi arkadaş ya. Kovacice 30M € verdim aldim fenere gelmeden once 30M € olan degeri 15e dustu milletin kadroya bakıyorum gereksiz gereksiz adamlar 45-50M James Wilson diye bi eleman var 13 e aldim 30a sattim bendeki degeri 12.5 yaziyodu sattigim takimda bi anda 47M€ ya cikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Coutinho

Her yaz dönemi neredeyse transferde 100 milyon euro kârda oluyorum. 10m'den alıp 30'a satıyorum ama yönetim hala kendi kafasına göre oyuncu satıyor. Bir oyuncuya transfer teklifi geldiğinde, reddedilemeyecek kadar iyi bir teklif diyip kabul ediyor. ki oyuncunun ederi daha fazla. Neden olduğunu bilen var mı?

Artı olarak transfer bütçesi 50 milyon, maaş bütçesi 20 milyon. o kadar zor durumda da değil kulüp.

Hocam Sorumluluklardan kendinize verdiniz dimi yetkiyi bende boyle olay olmadi hic. Fenerlede dediginiz gibi asiri kar yapiyorum basarida gelince takim cok kar yapiyor kar yapinca yonetimden isteyince veriyorm transfer bütçesini bendede oyle veriyolar ama 100 kusur maas butcesi var. Saolsun Azizde gitti (ne desem reddediyordu) yeni baskan sozumuzu ikiletmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Philanthropist

Nedir bu türk takımlarinin cektigi arkadaş ya. Kovacice 30M € verdim aldim fenere gelmeden once 30M € olan degeri 15e dustu milletin kadroya bakıyorum gereksiz gereksiz adamlar 45-50M James Wilson diye bi eleman var 13 e aldim 30a sattim bendeki degeri 12.5 yaziyodu sattigim takimda bi anda 47M€ ya cikti.

Hocam işte lig kalitesi farkı
  • İlk sezonlar benimde öyleydi hatta gol kralı olmasına ragmen ikinci sezon 5.7m maas alıyor diye rvp yi falan yollamıstım ama sonrasında yeni sozlesme talepleri olsun yeni oyuncular olsun acaip maas istediler elde tutmak için verdim baya bende hep taksitle alıyorum ama sorun cıkmıyor anlamadım valla sizin problemi
  • Fenerbahçe ile ilk sezon AL, 4 sezon üst üste de CL aldım. Son sezonumda tüm defansı Real'e satıp, Real'e gittim. Eldeki çöpleri satıp 400 milyon euro gelir elde ettim. 300 milyon transfer bütçesi vardı zaten. Piyasadaki herkesi aldım. Yedek takım bile önüne gelene 4 atıyor. Cok sıktı böyle oyun. Onur tablosunda Fergusonu gećmeden bırakmak istemiyorum. Hangi takımları yönetebilirim? Yıl 2021.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

Juventusdayım bu Dyabala en iyi oyuncu deniyor her maç 10kere ofsayta düşüyor karşı karşıya atamıyor onun yerine mandzukic oynatıyorum daha yararlı,ileride mi açılıyor bu adam

Sorma. 235 milyon euroya Real'e aldım. Maç başı en az 5 gol pozisyonuna giriyor daha 2 golden fazla attığını görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

Juventusdayım bu Dyabala en iyi oyuncu deniyor her maç 10kere ofsayta düşüyor karşı karşıya atamıyor onun yerine mandzukic oynatıyorum daha yararlı,ileride mi açılıyor bu adam

Sorma. 235 milyon euroya Real'e aldım. Maç başı en az 5 gol pozisyonuna giriyor daha 2 golden fazla attığını görmedim.

Adama nazar değdirdim yav 8 ay sakatlandı tamda az bir şey açılmıştı

• quote:

4-2-3-1 sistemi ile cl/uefa'da kupa kazanan var mı?

4-2-3-1 hiç beceremedim. Ligde başarılı olamadım Arsenal ile. 3-1-2-1-3(3 stoper, ön libero, 2 cm, 1 oos, amlr, st) ile bile daha başarılı oldum. 4-2-3-1 için bir iki yönlü bir de defansif adam kullanmak lazım. Takım savunması becerilirse efsane olur, 3 tane oyun kurucuyla oynarsın ama bu da zor iş, CL'de deplasmanlarda deşerler orta sahayı. 4-2-3-1 oynamaya gerek yok bence. İyi bir ofansif orta sahan varsa kanatlarda da oynayabiliyordur muhtemelen. 4-1-2-3 DOS Geniş Alan oyunun en rahat taktiklerinden biri. İstediğin kadar ofansif veya defansif oynayabilirsin.

• ben gayet başarılı olduğum bir taktik oluşturdum. avrupadan iyi bir takım ile kupa da aldım. türkiyede beşiktaş ile de her yıl üstüne koydum ve 3. sezonda idi galiba avrupa ligini aldım. önemli olan düzgün bir taktik oturtmak ve ona göre oyuncu kadrosu oluşturmak.
  • quote:

quote:

4-2-3-1 hiç beceremedim. Ligde başarılı olamadım Arsenal ile. 3-1-2-1-3(3 stoper, ön libero, 2 cm, 1 oos, amlr, st) ile bile daha başarılı oldum. 4-2-3-1 için bir iki yönlü bir de defansif adam kullanmak lazım. Takım savunması becerilirse efsane olur, 3 tane oyun kurucuyla oynarsın ama bu da zor iş, CL'de deplasmanlarda deşerler orta sahayı. 4-2-3-1 oynamaya gerek yok bence. İyi bir ofansif orta sahan varsa kanatlarda da oynayabiliyordur muhtemelen. 4-1-2-3 DOS Geniş Alan oyunun en rahat taktiklerinden biri. İstediğin kadar ofansif veya defansif oynayabilirsin.

hocma 3 stoper ile oyunu ortasahaya yık daha dar alanda oyna kısa paslı oyna faln gibi talimatlar ile mi oynatıyorsunuz ben 3 stoper ile kurdugu mtüm taktiklerde kanatlardan sürekli kafa golü yiyorum en son çıldırdım oyunu sildim :) sonra tekrar yükledim tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cja

quote:

quote:

hocma 3 stoper ile oyunu ortasahaya yık daha dar alanda oyna kısa paslı oyna faln gibi talimatlar ile mi oynatıyorsunuz ben 3 stoper ile kurdugu mtüm taktiklerde kanatlardan sürekli kafa golü yiyorum en son çıldırdım oyunu sildim :) sonra tekrar yükledim tabi

Arsenal'da bu yıl çok uzun süre denemedim ama FM 15'te 13. olarak aldığım Arsenal'ı liderin 2 puan gerisine kadar taşımıştım. Lig bitmeden de yeni oyun çıktı zaten. Şu an Real Madrid'de son dakikalar için yüklen taktiği kullaniyorum. Dengeli, dikine pas, kanatları kullan, çizgiye inmeden ortala talimatlarını oynatıyorum. Bir pivot santrafor, yanına bir bitirici, arkalarına iki tane CM(At) oyuncusu koyuyorum. Böylece ceza sahasında 4 adam oluyor. 4 maçta lazım oldu ve hepsini kazandım şu ana kadar. 3 stoperli sistemde Kanat golüne çözüm olarak kanat oyuncularınıza rakip kanatlara markaj yaptırabilirsiniz. Savunma yaparken de 5 liye dönmüş olursunuz böylece.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    hocam rakip kanat oyunculara markaj yapmıyorlar ki kanat oyuncuları hep bek çıkıyor öne dogru o arada arkaya bir top kanattan bir orta ve gol yiyoruz hep aynı gol bide admaları nceza sahasında 1 oyuncusu oluyor benim 4 kişi ama ilal rakip oyuncuya vurduruyorlar topu eski serilerde uzaktan falan güzel goller yerdim mutlu olurdum şimdi hep aynı gol kafayı yicem artık gerçi benim attıgım gollerde hep birbirine benzer oluyor kanattan ön direge bir orta bizim forvet dokunuyor gol oyunun bugu falan m ıacaba bunasıl bir şeyse artık kafamdaki taktik anlayısı oyuna yansıtamadıktna sonra ne anladım o iştenoyunun buglarından takti kyapıyorlar internette dolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cja

hocam rakip kanat oyunculara markaj yapmıyorlar ki kanat oyuncuları hep bek çıkıyor öne dogru o arada arkaya bir top kanattan bir orta ve gol yiyoruz hep aynı gol bide admaları nceza sahasında 1 oyuncusu oluyor benim 4 kişi ama ilal rakip oyuncuya vurduruyorlar topu eski serilerde uzaktan falan güzel goller yerdim mutlu olurdum şimdi hep aynı gol kafayı yicem artık gerçi benim attıgım gollerde hep birbirine benzer oluyor kanattan ön direge bir orta bizim forvet dokunuyor gol oyunun bugu falan m ıacaba bunasıl bir şeyse artık kafamdaki taktik anlayısı oyuna yansıtamadıktna sonra ne anladım o iştenoyunun buglarından takti kyapıyorlar internette dolu

Dizilişinizi atabilir misiniz? Veya örnek olarak lb-cb-cb-rb-dos gibi yazabilir misiniz?

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    4 defans -3 orta saha - sol açık sağ açık kant oyuncusu rolünde forvette komple forvet
  • 
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.