Şimdi Ara

Satılık SIFIRDAN FARKSIZ ADİDAS KRAMPON ^^ÜCRETSİZ KARGO^^

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bilecik
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bütün ürünler cok temiz durumdadır...bana pm yoluyla ulaşabilirsiniz ...fotolar linklerde mevcuttur..

http://www.sahibinden.com/satilik_adidas_krampon-59WQQaXQQ21883055WQQpXQQdisplayitem

KOMİSYONLU İLAN ,ÜCRETSİZ KARGO İSTENMEZSE ÜRÜNÜ 50 LİRAYA VEREBİLİRİM HER TÜRLÜ ÜRÜNLE TAKAS OLABİLİR

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atoxi -- 16 Mart 2010; 18:01:38 >

• sana dockers 36 (parlak siyah) pantolonla f10 takas yapalım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalecenter

sana dockers 36 (parlak siyah) pantolonla f10 takas yapalım mı?

saol dostum yaa pantolona ihtiyacım yok...SATIŞA DEVAM...
  • O ayakkabı 75 TL etmez kimsenin alacagını sanmıyorum fiyatta revize lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

O ayakkabı 75 TL etmez kimsenin alacagını sanmıyorum fiyatta revize lütfen

2 YIl önce almıştım 3 cü maçımda topa vurduktan sonra önü patladı acayip dandik bir kranpon :) Yanlış anlama hocam ilana çamur atıyo değilim ama kalitesiz ürün. Ama çok şık bir üründür amatör halı saha maçları yapanlar varsa haftada 1,2 kere kaçırmasın diğer türlü bir halta yaramaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltrAslan MCMV -- 22 Kasım 2009; 17:59:33 >
  • Anesthesia`

Dostum alacaksan ayakkabıyı at pm konuşalım ;) fiyatta pazarlık yapabilirim ;)

ChelseaFC

dostum krampona laf söylemişssinde senin dediğine kalırsa 500 liraya aldığın krampondada o yaşanabilir ;) bu senin başına gelen talihsizliği krampona nasıl mal ettin düşündürücü :S senin dediğin gibi zaten 2-3 kere patlasaydı şimdiye krampon satışta değil çöpte olurdu ;)

neyse satışa devam arkadaşlar ;)
  • fiyati yazmissinda sahibinden linklerini koyacagina 1 er ss koysaydin daha iyi olcakti linke tikla nokta sil bak uzun is oluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baho8282

fiyati yazmissinda sahibinden linklerini koyacagina 1 er ss koysaydin daha iyi olcakti linke tikla nokta sil bak uzun is oluyo.

sadece 3 nokta silmekte zor olmasa gerek
  • mrehaba adidas kramponu görmem lazım eğer görürsem belki benm kramponlarla takas edebiliriz?prof mu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.