Şimdi Ara

kız konusu (din konusu mu demeliyim...)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • arkadaşlar fazla uzatmadan yazcam.şimdi bnm bi kız arkadaşım var.baya da ciddiyiz.üniversite bitince nişanlanıp askerliğimden sonra evlencez yani.ama ufak bi sorun var...kızın ailesi alevi.kız sorun etmiyo bu mezhep meselesini ama ailesi çok katı.aleviler sünnilerden kız alırmış ama kesinlikle kız vermezmiş diye duydum.annesinin ağzını aramış kız laf arasında ve annesi kesinlikle olmaz demiş.napmalıyım arkadaşlar bu çağda böyle bi sorun olmamalı ya.hadi ben alevi olurum.namaz kıldığım yok oruç tuttuğum yok zaten.kız hıristiyan bile olsa farketmez bnm için.ama benim dedemle anneannemler de baya sıkı sünnidir.biz aleviyiz desek onlar kesinlikle kabul etmez.bunu da duyunca kızı yine vermezler tabi.kız da beni çok seviyo ve bnmle çıktığını öğrenince maalesef ailesi telefonunu kırdı.şimdi görüşemiyoruz hiç.abisi arama evden falan dedi ben anlıyorum sizi çünkü başımdan geçti böyle bi olay ama ailenin diğer fertleri bnm kdr anlayışlı olmaz kızı hastanelik ederler duyulursa dedi.

kızı bırak vs. şeklinde önerilerinizi hiç söylemeyin arkadaşlar.bu kızı cidden seviyorum.o da aynı şekilde beni seviyor.acaba iyi bi meslek,bol para kazansam bu mezhep farkını unutup verirler mi kızı?yoksa zamana bırakıp onların bu olayı sindirmesini mi beklemeliyim?kızla mektuplaşıyoruz şu an ya bu duruma düştük artık.

mümkün olduğu kadar özet geçtim ama yine de uzun oldu.yardıma ihtiyacım var acil olarak.yardım edin DH :(

not:ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALONSO_06 -- 3 Ekim 2009; 0:53:38 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.